کسب بیت کوین رایگان شامل 10 روش

کسب بیت کوین رایگان با استفاده از سایت های زیادی در اینترنت امکان پذیر است. در حال حاضر هزاران سایت وجود دارد که به صورت کاملا قانونی می توانید از طریق آین سایتها بیت کوین رایگان کسب کنید. خیلی از افراد از طریق استخراج بیت کوین رایگان کسب و کار اینترنتی خوبی به راه انداخته اند. جالب ایت بدانید بیت کوین به دلیل افزایش حیرت انگیز قیمتش در یک دوره چند سالی است مورد توجه میلیون ها نفر قرار گرفته است.

روش های کسب درآمد در دنیای امروز تغییر کرده است همانطور که می بینید تعداد مشاغل خانگی و کار در منزل روز به روز تنوع بیشتری پیدا می کند کسب بیت کوین رایگان هم یکی دیگر از این کارها است.

استخراج بیت کوین رایگان در اینترنت نیاز به وسایل پیچیده ندارد و فقط با یک کامپیوتر ساده هر فردی می تواند بیت کوین رایگان استخراج کند. این روش برای کسب درآمد از اینترنت  را با هر توان مالی و هر سن و سالی می توان انجام داد چون زمان زیادی از افراد نمی گیرد و هزینه ای هم در بر ندارد. کسب بیت کوین رایگان با این سایت ها بسیار جذاب بوده و هر فردی را ترغیب می کند که به صورت رایگان با این روش ها بیت کوین استخراج کند

برای اینکه یاد بگیرید چطور خیلی از افراد با استفاده از چند سایت و ابزارهای ساده بیت کوین رایگان استخراج می کنند این مقاله را بخوانید.

 

پیشنهاد می کنم مقاله  بیت کوین چیست؟ توضیحات کامل درباره بیت کوین را مطالعه فرمایید. همچنین مقاله ای تحت عنوان بیت کوین اتم چیست و چرا ایجاد شد؟  کمک می کند تا با ارزهای دیجیتال بیشتر آشنا شوید.

 

بهترین روش های کسب بیت کوین رایگان

 

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین سخت افزار ASIC برای استخراج بیتکوین را حتما مطالعه کنید 

 

بهترین روش های کسب بیت کوین رایگان

برای کسب بیت کوین رایگان سایت های زیادی هر روز بوجود می آیند. در ادامه سعی کردم بهترین سایت هایی را معرفی کنم که بتوانید از طریق آن ها بیت کوین رایگان کسب کنید. البته غیر از این سایت ها روش های دیگری هم برای گرفتن بیت کوین رایگان وجود دارد که در ادامه درباره این روش ها توضیح می دهم.

 

مقاله ای با عنوان بیت کوین کش چیست و چه فرقی با بیت کوین دارد؟ را حتما مطالعه فرمایید

 

1- سایت satoshihero.com

این هم یک سایت بسیار خوب برای به دست آوردن بیت کوین رایگان است. در این سایت می توانید دوستان خود را دعوت کنید تا از طریق شما بیت کوین رایگان در این سایت بگیرند و با این کار بیت کوین های بیشتری به صورت رایگان به شما تعلق می گیرد.

کسب بیت کوین رایگان باسایت satoshihero

 

پیشنهاد میکنم مقاله ترید ارز دیجیتال چیست و چگونه کار می کند؟ را مطالعه کنید 

 

 2- سایت Coinbrawl.com

با بازی کردن در این سایت می توانید بیت کوین به دست بیاورید. هر چقدر قدرت دفاعی خوبی داشته باشید بیت کوین بیشتری به صورت رایگان کسب خواهید کرد.

 

3- سایت adbtc.top

با ثبت نام در این وب سایت به سادگی می توانید بیت کوین رایگان بگیرید. دریافت بیت کوین در این وب سایت به این صورت است که با دیدن تبلیغات به شما بیت کوین هدیه می دهد. پیشنهاد می کنم برای دریافت بیت کوین رایگان حتما سری به این وب سایت بزنید.

کسب بیت کوین رایگان باسایت adbtc

 

پیشنهاد میکنم مقاله ارز دیجیتال اتریوم چیست؟ آشنایی با ارز دیجیتال اتریوم را مطالعه کنید 

 

4- سایت bitfun.co

وب سایت بسیار جالبی است که بیت کوین رایگان جایزه می دهد. در این وب سایت با انجام بازی های مختلف می توانید بیت کوین کسب کنید.

کسب بیت کوین رایگان باسایت bitfun

 

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین ارزهای دیجیتال به تفکیک سهم بازار را مطالعه کنید 

 

5- برنامه Storm Play

این هم یک برنامه است که از طریق گوگل پلی قابل دانلود است. از طریق این برنامه می توانید بازی های جذابی انجام دهید و بیت کوین رایگان بگیرید. ضمن اینکه با نصب این برنامه هر 40 دقیقه پیشنهاد تماشای یک ویدئوی تبلیغاتی دریافت می کنید که با دیدن ویدئوها هم می توانید بیت کوین به صورت رایگان کسب کنید.

 

6- برنامه Bitcoin Farm

نام یک برنامه است که می توانید آن را از گوگل پلی دانلود کنید و بیت کوین بگیرید. گرفتن بیت کوین رایگان با این برنامه به این صورت است که بعد از نصب آن هر چهل دقیقه به شما بیت کوین می دهد این برنامه هم برای دریافت بیت کوین رایگان در نوع خود جالب است.

 

7- سایت ClaimFreeBTC.win

در این وب سایت با کلیک بر روی تبلیغاتی که به شما نشان داده می شود می توانید ساتوشی که یک واحد کوچکتر از بیت کوین است هدیه بگیرید.

کسب بیت کوین رایگان باسایت claimfreebtc

 

پیشنهاد میکنم مقاله ارز دیجیتال استلار چیست؟ همه چیز درباره ارز دیجیتال استلار را مطالعه کنید 

 

8- سایت Paidbook :

افرادی که علاقه به خواندن کتاب علاقه دارند می توانند در این سایت بیت کوین رایگان کسب کنند. در این سایت با خواندن کتاب بیت کوین رایگان کسب می کنید. پیشنهاد می کنم دوستداران کتاب حتما برای به دست آوردن بیت کوین رایگان سری به این وب سایت بزنند. البته کلیه کتاب های این سایت به زبان انگلیسی است و هر 20 دقیقه یک رمز جدید برای خواندن کتاب و دریافت بیتکوین دریافت خواهید کرد.

 

9- برنامه MinerGate

یک برنامه است که آن را از طریق گوگل پلی نصب می شود. با نصب این برنامه و اتصال به وای فای بیت کوین رایگان کسب خواهید کرد. نکته مهم اینکه این برنامه شارژ زیادی مصرف می کند و البته کمی تلفن همراهتان را داغ می کند.

 

10- سایت earnings-club.net

در این سایت هم می توانید بیت کوین رایگان هدیه بگیرید. به این صورت که با دیدن تبلیغات به شما بیت کوین می دهد البته برای ورود به این سایت نیاز به فیلتر شکن دارد.

 

11- برنامه Free Bitcoin APP

یک برنامه است که با نصب آن ومشاهده فیلم به شما بیت کوین رایگان می دهد. بعد از اینکه به حد نصاب لازم رسیدید می توانید بیت کوین های خود را به کیف پول بیتکوینتان انتقال دهید. اگر می خواهید یک کیف پول بیت کوین بسازید مقاله آموزش ساخت کیف پول بیت کوین در بلاک چین به شما کمک می کند تا کیف پول خود را در مدت چند دقیقه بسازید.

 

12- نصب مرورگر CryptoTab روی کامپیوتر شخصی

با نصب این مرورگر روی رایانه و فعال کردن آن می توانید بدون زحمت بیت کوین رایگان کسب کنید. کار با این مرورگر بسیار ساده است و نیاز به زحمت و تخصص خاصی ندارد فقط کافی است این مرورگر را فعال کنید تا استخراج بیت کوین رایگان برای شما انجام دهد.

البته نکته مهم اینکه برای بالا بردن سرعت استخراج بیت کوین باید زیر شاخه داشته باشید. با داشتن زیر شاخه در مرورگر CryptoTab به سادگی می توانید در مدت چند ماه سرمایه خوبی به دست آورید.

 

پیشنهاد می کنم مقاله استخراج بیت کوین رایگان با مرورگر CryptoTab را حتما مطالعه کنید

 

سخن پایانی

کسب بیت کوین رایگان با استفاده از سایت ها امروزه بسیار متداول شده است. اگر به خیلی از این سایت ها سری بزنید می بینید که در هر لحظه چندین هزار نفر به دریافت بیت کوین رایگان در این سایت ها مشغول هستند. با چند کلیک ساده می توانید عضو این سایت ها شوید و از خدمات دریافت بیت کوین رایگان بهره مند شوید.

البته شاید کمی زمان ببرد تا بتوانید بیت کوین ها خود را به مبلغ قابل توجهی برسانید. ولی خوشبختانه کار با این سایت ها هزینه ای در بر ندارد و به دست آوردن بیت کوین رایگان در تمامی سایت هایی که در مقاله ذکر شد رایگان است.

روش دیگری که در مقاله ذکر کردم کسب بیت کوین رایگان با استفاده از مرورگر CryptoTab می باشد. این روش بسیار جذاب است و با امکاناتی که دارد هر لحظه می بینید که چه مقدار بیت کوین رایگان استخراج می کنید. پینهاد می کنم حتما این مرورگر را نصب کنید و از امکانات زیر شاخه گیری آن برای افزایش سرعت استخراج بیت کوین رایگان استفاده کنید.

بیت کوین روز به روز در حال گسترش است جالب است بدانید در برخی کشورها دستگاه های ATM بیت کوین وجود دارد. پس برای اینکه شما هم این ارز دیجیتالی را به صورت رایگان به دست روش هایی که در این مقاله برای به دست آوردن بیت کوین رایگان ذکر شد را انجام دهید.

روش های زیادی برای به دست دریافت بیت کوین رایگان وجود دارد که سعی می کنم با بروز کردن این مقاله تمامی روش های جدید را بگویم. اگر شما هم در مورد بیت کوین و کسب بیت کوین رایگان سوالی داشتید در قسمت نظرات بنویسید تا پاسخ آن را دریافت کنید.

8 دیدگاه

 1. یک ارائه دهنده کیف پول میکرو است. شما می توانید بدون پرداخت هزینه اضافی از طریق فاست ها و سایت های دیگر پرداخت وجه را دریافت کنید و وقتی به حد کافی رسید به کیف پول اصلی خود منتقل کنید. 

 2. سلام میخواستم ببینم که اگه من توی دو تا دستگاه با یک اکانت بیت کوین استخراج کنم هردو بیت کوین در میارن و اضافه میشه یا فقط یکی از دستگاه ها بیت کوین اضافه میکنن
  اگه هردو اضافه میکنن بنظرتون بهتره اون یکی دستگاه رو مستقیم توی اون اکانت بزارم یا اینکه زیر مجموعه اکانتم کنم؟

 3. سلام یک سوال داشتم. در مرورگر CryptoTab زیر مجموعه ای که ما می گیریم از بیت کوین های زیر مجموعه به ما میدن یا خودشون بیت کوین رو اضافه میکنند؟

 4. سلام خدمت همه دوستان عزیز
  من یه چند سالی هستش که با این چیزا سروکار دارم
  خیلی از راه ها رو هم رفتم و برگشتم
  خواستم بهتون بگم که الکی وقتتون رو جاهای دیگه تلف نکنین چون بعد یه مدت نتیجه نمیگیرین و کلا بیخیال قضیه میشین
  تنها راه واقعی و البته راحت و مطمئن فقط استفاده از مرورگر کریپتوتب هستش که واقعا عالیه
  تنها کاری که باید حقیقتا انجام بدین 10 نفر زیر مجموعه برا خودتون پیدا کنین گه فکر نمیکنم زیاد باشه
  من الان چیزی حدود 340 نفر زیر مجموعه دارم کلا که هر ماه چیزی حدود 2.5 میلیون از این مرورگر بدست میارم
  اگه واقعا دنبال بیت کوین هستی باید زیرمجموعه بگیری البته روزی 3 تا 4 ساعت هم کامپیوتر رو در حالت استخراج قرار بده.

 5. با سلام و خسته نباشید
  با این سایت ها چقدر میشه در روز بیت کوین به دست بیاریم؟

  • سلام سمیرای عزیز
   ببینید با توجه به اینکه کسب بیت کوین با این روش ها رایگان است در روز تعداد محدودی بیت کوین می توانید از طریق این روش ها به دست بیاورید. ولی همزمان می توانید از چند سایت استفاده کنید ضمنا اگر مرورگر CryptoTab را نصب کنید با این مرورگر می توانید به صورت رایگان و خودگار بیت کوین رایگان استخراج کنید.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *