ساخت کیف پول بیت کوین در بلاک چین

ساخت کیف پول بیت کوین رایگان بوده و به سادگی در سایت Blockchain می توانید یک کیف پول بیت کوینی بسازید. با گسترش روز افزون ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین داشتن یک کیف پول بیت کوین ضروری می باشد. افرادی که استخراج بیت کوین انجام می دهند و یا به هر طریقی بیت کوین رایگان به دست می آورند می بایست بیت کوین های خود را به کیف پول مجازی خود انتقال دهند و به پول نقد تبدیل کنند.

کیف پول های مختلفی برای نگهداری ارزهای دیجیتال به وجود آمده اند و ساخت کیف پول بیت کوین در بلاک چین یکی از بهترین و امن ترین کیف پول ها برای نگهداری بیت کوین می باشد. البته بلاک چین به غیر از بیت کوین از ارزهای دیجیتالی دیگری چون اتریوم، بیت کوین کش (BCH) و Stellar هم پشتیبانی می کند.

ساختن یک کیف پول مجازی در بلاک چین برای نگهداری ارزهای مجازی از جمله بیت کوین و اتریوم بسیار ساده است. به غیر از سادگی در این سایت می توانید با چند کلیک یک کیف پول با سطوح مختلف امنیت بسازید برای همین نگهداری ارز دیجیتال در بلاک چین برای کسانی که می خواهند استخراج بیت کوین چه به صورت رایگان و چه با روش های دیگر داشته باشند پیشنهاد می شود و البته ثبت نام و داشتن این کیف پول در این سایت رایگان می باشد.

آدرس وب سایت بلاک چین blockchain.com می باشد جالب است بدانید میلیون ها نفر در سراسر جهان از کیف پول اتروم و بلاک چین در این سایت استفاده  می کنند. نسخه دسکتاپ و موبایل بلاک چین برای کسانی که می خواهند کیف پول خود را همیشه در دسترس داشته باشند فراهم است نکته مهم اینکه بلاک چین کیف پول کاغذی هم ارائه کرده است. انواع کیف پول های بیت کوین و ارزهای دیجیتال در مدت کمی رشد کرده اند ولی با توجه به امنیتی که گفتم بهتر است از این کیف پول بیت کوینی و مطمئن استفاده کنید.

 

مقاله ای با عنوان بیت کوین کش چیست و چه فرقی با بیت کوین دارد؟ را حتما مطالعه فرمایید

 

ساخت کیف پول بیت کوین در بلاک چین

 

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین سخت افزار ASIC برای استخراج بیتکوین را حتما مطالعه کنید 

 

توضیحات ساخت کیف پول بیت کوین در بلاک چین

کیف پول بیت کوین را می شود به عنوان یک حساب بانکی در نظر گرفت داشتن امنیت بالا برای این کیف پول بسیار مهم است. برای همین این کیف پول دارای دو کلید مهم می باشد یکی کلید عمومی که برای دریافت بیت کوین از آن استفاده می شود و دیگری کلید اختصاصی است و برای ارسال ارز دیجیتال بیت کوین و ارزهایی که در این کیف پول برای آن تعریف شده استفاده می شود.

کلید عمومی (Public Key) و کلید خصوصی ((Private Key) نام دارد کلید خصوصی را نباید در اختیار افراد دیگر قرار داد در ادامه درباره این کلیدها توضیح خواهم داد.

 

پیشنهاد میکنم مقاله بیت کوین چیست ؟ توضیحات کامل درباره بیت کوین را حتما مطالعه کنید 

 

ساخت کیف پول بیت کوین در بلاک چین

برای ساخت کیف پول بیت کوین در بلاک چین ابتدا فیلتر شکن خود را فعال کرده و از طریق آدرس blockchain.com وارد سایت بلاک چین شوید. بعد از وارد شدن به وب سایت باید مانند تصویر زیر بر روی Get a Free Wallet کلیک کنید تا بتوانید کیف پول بیت کوین خود را بسازید.

ساخت کیف پول رایگان بیت کوین در بلاک چین

 

در تصویر زیر باید یک ایمیل معتبر باید وارد کنید تا کیف پول بیت کوین شما ساخته شود. برای این کار در قسمت ایمیل که در تصویر هم مشخص است Email خودتان را وارد کنید و یک پسورد شامل 8 حرف که حتما باید در این 8 حرف یک عدد و یک نماد نشانه هم داشته باشد برای Password خود انتخاب کنید. ضمنا قوانین و مقررات سایت را نیز باید برای ادامه ساخت کیف پول بیت کوین خود تیک بزنید و بر روی کلید Continue کلیک کنید.

 

پیشنهاد میکنم مقاله ارز دیجیتال اتریوم چیست؟ آشنایی با ارز دیجیتال اتریوم را مطالعه کنید 

ایجاد کیف پول

 

بعد از اتمام این مرحله کیف پول بیت کوین شما ساخته می شود و یک ID به شما تعلق می گیرد. فراموش نکنید Wallet ID خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهید و در زمان ورود به کیف پول اتروم و بیت کوین خود باید آن را وارد کنید. این Wallet ID مختص شما می باشد و کیف پول شما با این Wallet ID شناسایی می شود برای همین بسیار مهم است. برای نقل و انتقال بیت کوین و اتروم و هر نوع ارز مجازی دیگر باید آدرس بیت کوین خود را بدهید و نباید Wallet ID را در اختیار افرا دیگر قرار داد.

 

پیشنهاد میکنم مقاله بیت کوین اتم چیست و چرا ایجاد شد؟ را حتما مطالعه کنید

 

ورود به محیط داشبورد کیف پول بیت کوین در بلاک چین

بعد از اینکه ثبت نام شما به اتمام رسید ایمیل خود را تایید کنید تا بتوانید وارد کیف پول بیت کوین خود شوید. بعد از ورود داشبود کیف پول خود را مشاهده می کنید و می توانید نمودار قیمت بیت کوین را ببینید. در تصویر زیر قسمت های مختلف داشبورد کیف پول بیت کوین علامت گذاری شده است و در ادامه هر کدام از بخش های کیف پول این ارز مجازی را توضیح می دهم.

توضیحات داشبورد در بلاک چین

 

1- داشبورد کیف پول بیت کوین که در زمان ورود مشاهده می کنید.

2- خرید و فروش بیت کوین از این طریق انجام می شود.

3- ارزهای دیجیتالی که توسط سایت بلاک چین پشتیبانی می شود.

4- برای بالا بردن امنیت کیف پول خود حتما مراحلی که در این صفحه وجود دارد را انجام دهید تا بالاترین امنیت برای نگهداری بیت کوین استخراج شده شما وجود داشته باشد..

5- در این قسمت می توانید اطلاعات پروفایل خود را ببینید و همچنین Wallet ID کیف پول خود را می توانید از این طریق مشاهده کنید.

6- زمانی که می خواهید بیت کوین خود را به کیف پول دیگری انتقال دهید باید وارد این قسمت شوید.

7- زمانی که کسی می خواهد برای شما بیت کوین ارسال کند و یا می خواهید بیت کوین های استخراج شده خود را به کیف پولتان انتقال دهید از آدرس بیت کوین خود از این قسمت باید استفاده کنید.

8- این قسمت موجودی بیت کوین را نشان می دهد که در کیف پول بلاک چین شما وجود دارد.

 

پیشنهاد می کنم مقاله کسب بیت کوین رایگان با معرفی بیش از 10 روش مختلف را حتما مطالعه کنید

 

نقل و انتقال بیت کوین در کیف پول مجازی

برای ارسال بیت کوین در کیف پولتان باید وارد قسمت 6 (Send) شوید که در بخش قبل توضیح دادم. بعد از وارد شدن به این قسمت مانند تصویر زیر اطلاعات را وارد کنید تا بتوانید بین کوین خود را به کیف پول بیت کوین افراد دیگر انتقال دهید.

ارسال بیت کوین در کیف پول بلاک چین

 

برای دریافت بین کوین از کیف پول های دیگر وارد قسمت 7 (Request) شوید. بعد از کلیک روی دکمه Request وارد این بخش می شوید و مانند تصویر زیر که مشخص کرده ام می توانید آدرس بیت کوین خود به فردی که می خواهد برای شما بیت کوین ارسال کند بدهید تا بیت کوین ارسالی به کیف پول شما اضافه شود.

دریافت بیت کوین در کیف پول بلاک چین

 

پیشنهاد ویژه ثروت آفرین : استخراج بیت کوین رایگان با مرورگر CrypyoTab

 

نتیجه گیری

برای ساخت کیف پول بیت کوین پیشنهاد می کنم حتما در سایت بلاک چین کیف پول خود را بسازید. با داشتن کیف پول مجازی در این سایت با خیال راحت می توانید بیت کوین های استخراج شده خود را به این کیف پول انتقال دهید. امنیتی که این سایت دارد اطمینان خاطری برای افرادی است که بیت کوین استخراج می کنند.

بعد از ثبت نام و ساخت کیف پول بیت کوین اولین کاری که می کنید حتما با ابزار حرفه ای که این سایت در اختیارتان می گذارد امنیت کیف پول اتریوم و بیت کوین خود را بالا ببرید. برای این کار وارد قسمت Securiry Center شوید و مراحل امنیتی که بلاک چین پیشنهاد می کند را انجام دهید و در پایان کدهایی که مشتمل بر 12 حرف می باشد را یاد داشت کنید تا در صورت هر گونه مشکل برای کیف پول بیت کوین خود بلاک چین با این 12 کد به راحتی حساب کیف پول بیت کوین شما را شناسایی می کند و آن را به شما بر می گرداند.

خیلی از دوستان سوال می پرسند چگونه بیت کوین استخراج کنیم. برای همین پیشنهاد می کنم از روش های استخراج بیت کوین رایگان استفاده کنید. پس از اینکه بیت کوین شما به حد نصاب رسید می توانید آن را به کیف پول بیت کوین خود انتقال دهید.

امیدوارم از این مقاله استفاده کرده باشید سوالات خود در مورد انواع ارزهای دیجیتال و کیف پول اتروم و بیت کوین را با من در میان بگذارید. اگر نظری هم در مورد بیت کوین و ارزهای دیجیتال داشتید در قسمت نظرات آن را درج کنید.

11 دیدگاه

 1. salam baraye sakhtane vallet emailo passwordo zadam vali country ya residenco chi bezanam iran ro ghabol nemikone chera?a

 2. سلام الان درحال حاضر معتبرترین کیف پول کدوم من تازه وارد هستم سپاس

 3. خیلی ممنون از وقتی که گذاشتین

 4. ممنون از توضیحاتتون
  توی کدوم قسمت سایت بلاک چین باید مقدار کارمزد رو مشخص کنم؟

  • سلام امیر عزیز
   در بخش Transaction fee اگر شما کارمزد عادی Regular را انتخاب کنید به دلیل دریافت کارمزد کم انتقال بیت کوین ممکن است چند ساعت طول بکشد. ولی اگر برای شما مهم است که انتقال با سرعت بیشتری انجام شود گزینه Priority را انتخاب فرمایید و البته کارمزد بیشتری هم از شما دریافت خواهد شد.
   موفق باشید

 5. سلام.من همه این مراحل رو انجام دادم و میخوام بیت کوینی که دارم رو به حساب یک شخص دیگه انتقال بدم اما توی قسمت فرستادم وقتی مقدار بیت کوین رو وارد میکنم پیغام میده موجودی ناکافی.
  حداقل مقداری که میشه انتقال داد و هزینه کارمزد چقدره؟

  • سلام امیر عزیز
   حداقل میزانی برای انتقال بیت کوین وجود ندارد. در مورد کارمزد خودتان باید کارمزد تراکنش را تعیین کنید و هر چقدر کارمزد کمتری تعیین کنید مدت زمان تراکنش افزایش پیدا می کند. یا اگر میزان کارمزد را خیلی کم قرار دهید در اولویت های پایین قرار می گیرید و ممکن است به هیچ عنوان تراکنش شما انجام نشود. پس مبلغ معقولی با توجه به میزان تراکنش خود برای کارمزد قرار دهید.
   همچنین با ورود به وب سایت bitcoinfees.earn دات کام می توانید برآوردی از میزان کارمزدها داشته باشید و کارمزد خود را بر این اساس تعیین کنید.
   موفق باشید

 6. سلام اگه امکان داره در مورد ساخت کیف پول دیگه غیر از بلاک چین توضیح دهید

  • سلام مهدخت عزیز
   طریقه ساخت کیف پول در سایت ها تقریبا شبیه به هم هستند ولی به زودی طریقه ساخت کیف پول بیت کوین در سایت BTC هم آموزش داده می شود.
   موفق باشید

 7. سلام
  مقاله خوب و کاملی در مورد کیف پول بیت کوین بود ظرف چند دقیه کیف پول بیت کوینم رو ساختم از نظر امنیت هم واقعا خوبه برای هر بار ورود باید داخل ایمیلتون برید و تایید کنید که خودتون هستید که دارید وارد کیف پولتون میشید. به نظر من حتما توی بلاک چین کیف پولتون رو بسازید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *