استخراج بیت کوین رایگان در خانه 100% کاربردی (CryptoTab)

یکی از بهترین روش های استخراج بیت کوین رایگان استفاده از مرورگر CryptoTab می باشد. امروزه خیلی از افراد با استفاده از این مرورگر به صورت رایگان بیت کوین استخراج می کنند. کار با این مرورگر بسیار ساده است و همانند مرورگر گوگل کروم است با این تفاوت که بعد نصب این مرورگر می توانید به صورت رایگان بیت کوین استخراج کنید. در این مقاله قصد دارم به صورت کاملا عملی و به صورت تصویری مراحل به دست آوردن بیت کوین رایگان را آموزش دهم.

در حال حاضر ارزهای دیجیتالی زیادی در اینترنت وجود دارند ولی مهمترین و با ارزش ترین ارز دیجیتالی بیت کوین است. قیمت هر بیت کوین در دوره های زمانی مختلف تغییراتی داشته است ولی بالاترین قیمت این ارز دیجیتالی در سال 2017 با قیمتی بیش از 19.000 دلار برای هر بیت کوین رقم خورد که بی سابقه بود.

اما از آن زمان قیمت بیت کوین سیر نزولی به خود گرفت ولی در حال حاضر هر بیت کوین چند هزار دلار قیمت دارد و با توجه به قیمت دلار سود خیلی زیادی نصیب کسانی می کند که بیت کوین رایگان استخراج می کنند.

خوشبختانه با توجه به اینکه این ارز دیجیتال طرفداران زیادی دارد روش های مختلفی هم برای استخراج رایگان بیت کوین وجود دارد که یکی از این روش ها استخراج بیت کوین رایگان با استفاده از مرورگر CryptoTab می باشد. این روش یکی از بهترین روش هایی است که با آن می توان به صورت کاملا رایگان و بدون زحمت بیت کوین به دست آورد.

 

پیشنهاد میکنم مقاله بیت کوین اتم چیست و چرا ایجاد شد؟ را حتما مطالعه کنید

 

استخراج بیت کوین رایگان با مرورگر CryptoTab

 

پیشنهاد میکنم مقاله بیت کوین چیست ؟ توضیحات کامل درباره بیت کوین را حتما مطالعه کنید 

 

چگونه بیت کوین رایگان به دست بیاوریم؟

روشی را که توضیح می دهم هیچگونه هزینه ای ندارد و به راحتی با استفاده از یک مرورگر می توانید بیت کوین رایگان به دست بیاورید. این روش یکی از ساده ترین روش های به دست آوردن رایگان این ارز دیجیتالی است. همچنین هزینه اضافی برای شما در بر نخواهد داشت. برای استخراج بیت کوین رایگان فقط باید مرورگر را باز کنید و عملیات استخراج بیت کوین را فعال کنید.

 

مقاله ای با عنوان بیت کوین کش چیست و چه فرقی با بیت کوین دارد؟ را حتما مطالعه فرمایید

 

آموزش نصب مرورگر CryptoTab 

برای اینکه به صورت رایگان بتوانید بیت کوین به دست بیاورید باید مرورگر CryptoTab  را دانلود کنید. برای این کار از طریق دکمه قرمز رنگ زیر وارد سایت مربوطه شوید. (توجه داشته باشید ممکن است نتوانید مستقیم وارد سایت شوید و بهتر است ابتدا فیلتر شکن خود را روشن کنید ولی بعد از نصب مرورگر دیگر نیازی به استفاده از فیلتر شکن نیست)

دانلود مرورگر CryptoTab برای استخراج بیت کوین

 

بعد از ورود به سایت همانند تصویر زیر بر روی دکمه Download CryptoTab Browser کلیک کنید.

دانلود مرورگر CryptoTab

 

همانند تصویر زیر بر روی دکمه ACCEPT AND INSTALL کلیک کنید.

نصب کردن مرورگر CryptoTab

 

بعد از اینکه دانلود به پایان رسید آیکون مرورگر را بر روی دسکتاپ کپی کنید و آن را اجرا کنید. سپس بر روس دکمه Run کلیک کنید تا مرورگر با موفقیت نصب شود. سپس بر روی مرورگر CryptoTab کلیک کنید تا مرورگر باز شود.

اجرا کردن مرورگر CryptoTab

 

بعد از باز شدن مرورگر کافی است هر روز کامپیوتر خود را روشن کنید و به راحتی به صورت رایگان بیت کوین استخراج کنید. جالب اینکه با روشن کردن کامپیوتر مرورگر به صورت خودکار باز شده و عملیات استخراج بیت کوین را شروع می کند.

بعد از اجرای مرورگر CryptoTab بر روی کادر قرمز رنگ که در تصویر زیر مشخص شده کلیک کنید تا به صفحه استخراج بیت کوین هدایت شوید.

وارد شدن به قسمت استخراج بیت کوین رایگان

 

این مرورگر دارای بخش های مختلفی است و برای اینکه بتوانید سریعتر به صورت رایگان بیت کوین به دست بیاورید در ادامه درباره قسمت های مختلف این مرورگر توضیح می دهم.

قسمت های مختلف مرورگر CryptoTab

 

در تصویر بالا 7 بخش وجود دارد که هر کدام را به ترتیب توضیح می دهم :

1- این قسمت مقدار کل بیت کوین استخراج شده شما را نشان می دهد.

2- این بخش لینک ورودی اعضا و دوستانی است که از طرف شما معرفی شده اند. این بخش بسیار مهم است و با کمک این بخش می توانید قدرت استخراج رایگان بیت کوین خود را خیلی بالا ببرید. البته به صورت مفصل در این مورد صحبت خواهم کرد. برای اینکه دوستانتان از طریق شما استخراج رایگان بیت کوین انجام دهند باید این لینک را در اختیار آن ها قرار دهید تا از این طریق مرورگر CryptoTab را نصب کنند. بعد از اینکه مرورگر CryptoTab در کامپیوتر آن ها نصب شد می توانید تعداد نفراتی که از جانب شما وارد سیستم استخراج بیت کوین شده اند را در قسمت Referrals (قسمت شماره 6) ببینید.

3- این قسمت سرعت استخراج بیت کوین را نشان می دهد که می توانید سرعت آن را کم یا زیاد کنید. سرعت متوسط برای استخراج بیت کوین کفایت می کند.

4- مقدار بیت کوینی که توسط سیستم خودتان استخراج کرده اید.

5- مقدار بیت کوینی است که توسط افرادی که از طرف شما وارد سیستم شده اند و به صورت رایگان با مرورگر CryptoTab بیت کوین استخراج کرده اند و به شما تعلق گرفته است.

6- تعداد زیر مجموعه های شما می باشد که استخراج رایگان بیت کوین انجام می دهند.

7- با وارد شدن به این بخش زمانیکه بیت کوین شما به حد نصاب رسید می توانید بیت کوین خود را به کیف پول مجازی خود انتقال دهید. همچنین در این بخش باید یک جیمیل معتبر وارد کنید تا بیت کوین های رایگانی که استخراج می کنید برای شما ثبت شود تا در صورت بروز مشکل بیت کوین استخراج شده شما از بین نرود.

 

پیشنهاد میکنم مقاله آموزش ساخت کیف پول بیت کوین در بلاک چین را حتما مطالعه کنید 

 

بعد از وارد شده به بخش شماره 7 اطلاعات زیر را مشاهده می کنید.

دریافت بیت کوین استخراج شده و ثبت جیمیل

 

1- در قسمت شماره 1 می توانید بیت کوین های رایگان خود را به کیف پول مجازی خود منتقل کنید.

2- در این قسمت باید آدرس جیمیل خود را وارد کنید. فراموش نکنید بعد از نصب مرورگر حتما جیمیل خودتان را وارد کنید تا نرم افزار بتواند زمانی که استخراج رایگان بیت کوین انجام می دهید آن را ذخیره کند.

برای اینکه بدانید چه تعدادی از زیر مجموعه های شما در استخراج بیت کوین فعال و چه تعداد غیر فعال هستند از بخش زیر که در تصویر مشخص شده می توانید مشاهده کنید.

وارد شدن به بخش زیر مجموعه ها

 

با ورود به بخش Referrals که در تصویر زیر مشخص است می توانید تعداد کاربران فعال خود را ببینید. نکته مهم اینکه برای استخراج رایگان بیت کوین تا 10 LEVEL می توانید زیر مجموعه داشته باشید ولی جالب اینکه می توانید زیر مجموعه های خودتان را در هر LEVEL تا بی نهایت گسترش دهید.

LEVEL1 : کاربرانی است که از طرف شما به طور مستقیم کار استخراج رایگان بیت کوین را انجام می دهند.

LEVEL2 : کسانی هستند که از طرف LEVEL اول شما وارد شده اند و بیت کوین استخراج می کنند.

LEVEL3 به بعد به همین صورت می باشد که از هر LEVEL درصد مشخصی بیت کوین به شما تعلق می گیرد.

زیر مجموعه های فعال برای استخراج بیت کوین رایگان

 

نمونه عملی از استخراج رایگان بیت کوین با مرورگر CryptoTab

نمونه عملی استخراج بیت کوین رایگان

 

دانلود مرورگر CryptoTab برای استخراج بیت کوین

 

نکات بسیار مهم در استخراج بیت کوین رایگان :

خیلی از دوستان سوال می پرسند چه مدت طول می کشد که بتوانیم مبلغ زیادی از طریق استخراج بیت کوین به دست بیاوریم؟ و آیا استخراج بیت کوین ارزشش را دارد؟

در جواب سوال اول : باید بگویم یکی از دوستان صمیمی بنده در مدت 7 ماه بعد از نصب مرورگر CryptoTab هیچ درآمدی نداشت البته برای گرفتن زیر مجموعه تلاشی نمی کرد. بعد از دیدن چند نمونه و دریافت مبالغ توسط آن ها متوجه شد امکان دریافت پول از این طریق و همچنین استخراج سریع بیت کوین رایگان با اضافه کردن زیر مجموعه وجود دارد. در حال حاضر زیر مجموعه های خوبی دارد و تا الان بعد از 10 ماه چندین بار مبالغ خوبی دریافت کرده است.

در جواب سوال دوم : خیلی از دوستان برای اینکه سریع بیت کوین استخراج کنند مبالغ زیادی بابت خرید دستگاه های ماینر هزینه می کنند. البته خیلی از این دوستان الان پشیمان هستند چون مبالغ خیلی زیادی بایت هزینه برق و نگهداری این دستگاه ها باید هزینه کنند. در این روش شما هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی کنید و حتی اینترنت زیادی هم مصرف نمی کنید. جالب اینکه می توانید با اضافه کردن زیر مجموعه های خود استخراج رایگان بیت کوین انجام دهید و حتی خیلی سریعتر از دستگاه های ماینر بیت کوین استخراج کنید. برای شروع می توانید از دوستان و اقوام خود برای استحراج بیت کوین دعوت کنید و لینک خود را در اختیار آن ها قرار دهید.

برای استخراج رایگان بیت کوین اهمیت کسانی که از طرف شما وارد مرورگر CryptoTab می شوند بسیار بالا است. به علت اینکه اگر بخواهید به تنهایی استخراج رایگان بیت کوین انجام دهید این کار بسیار زمان بر می باشد. ولی با اضافه شدن زیر مجموعه سرعت استخراج بیت کوین بسیار بالا می رود و درصدی هم که البته درصد قابل توجهی هم هست از طرف زیرمجموعه های خود دریافت خواهید کرد.

اگر در Level اول 10 نفر از طریق لینک شما وارد سیستم استخراج بیت کوین شود و همین طور نفرات بعدی 10 نفر وارد کنند در Level 10 شما هزاران زیر مجموعه دارید و در ماه چیزی حدود 900 میلیون تومان به صورت رایگان بیت کوین به دست می آورید. البته نمیخواهم شما رویا پردازی کنید. فکر نکنید به دست آوردن این مبلغ خیلی ساده است برای رسیدن به این مبلغ باید تمام زیر مجموعه ها فعال باشند که البته کمی دور از ذهن است. ولی می توان با این روش مبالغ خیلی بالایی به دست آورد البته که ممکنه 900 میلیون تومان کمی سخت و غیر واقعی به نظر برسد ولی مبالغ 50 تا 100 میلون تومان آن هم ماهانه دور از ذهن نیست.

جالب اینکه به صورت رایگان و بدون هزینه اضافی کار استخراج بیت کوین با استفاده از این روش انجام می شود و هیچ وقتی هم از شما نمی گیرد! فقط کافی است صبح ها هنگام بیدار شدن از خواب و زمانی که سرکار می روید کامپیوتر خود را روشن و شب خاموش کنید و بیت کوین رایگان استخراج کنید.

 

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین سخت افزار ASIC برای استخراج بیتکوین را حتما مطالعه کنید 

 

چگونه در مدت کم زیر مجموعه بگیریم؟

1- دعوت از دوستان و آشنایان

2- تبلیغات در شبکه های اجتماعی

3- آگهی در سایت های دیگر

4- آگهی رایگان در سایت شیپور

5- آگهی رایگان در سایت دیوار

6- ایجاد پیج اینستاگرام

7- ایجاد گروه و کانال تلگرام

 

پیشنهاد می کنم مقاله کسب بیت کوین رایگان با معرفی بیش از 10 روش مختلف را حتما مطالعه کنید

 

نتیجه گیری و صحبت پایانی

فراموش نکنید به زیر مجموعه های خود اهمیت زیر مجموعه گیری برای استخراج سریعتر بیت کوین را بگویید. بهتر است گروهی در تلگرام تشکیل دهید تا بتوانید مدیریت بهتری انجام دهید و برای استخراج بیت کوین با سرعت بیشتر همزمان کامپیوترهای خود را روشن کنید.

به علت اینکه می گویم همزمان کامپیوترهای خود را روشن کنید برای این است که در روش به دست آوردن بیت کوین رایگان هرچه سرور قویتری داشته باشید سرعت شما بیشتر است. با این کار تمام کامپیوترها قدرت خود را روی هم می گذارند و همانند یک سرور پر قدرت بیت کوین رایگان استخراج می کنند و رسیدن به درآمدی که گفتم در زمان کم اتفاق می افتد.

البته فکر نکنید اگر کار استخراج بیت کوین را شروع کردید سریع به نتیجه می رسید همه چیز بستگی به تعداد زیر مجموعه های شما دارد. دوستی را که برای شما مثال زدم در حال حاضر بعد از حدود 10 ماه تازه به نتیجه رسیده و سرعت استخراج بیت کوین ایشان روز به روز بیشتر می شود. پس باید کمی صبور باشید ولی شک نکنید بدون هزینه می توانید به صورت رایگان بیت کوین به دست بیاورید.

نکته مهم اینکه یک کانال تلگرامی با موضوع آموزش استخراج رایگان بیت کوین درست کنید. لینک کانال را در پیج های اینستاگرامی به صورت رایگان در کامنت ها تبلیغ کنید. مطالب آموزشی در مورد استخراج رایگان بیت کوین را در کانال خود منتشر کنید و از اعضای پیج های دیگر بخواهید از کانال شما دیدن کنند تا زیر مجموعه گیری شما با سرعت انجام شود.

امیدوارم این مقاله که در مورد استخراج بیت کوین رایگان بود مورد توجه شما قرار گرفته باشد. هر سوالی در مورد بیت کوین داشتید با کمال میل پاسخگو خواهم بود.

دانلود مرورگر CryptoTab برای استخراج بیت کوین

20 دیدگاه

 1. ایا هنگام استخراج اینترنت را خاموش کنم استخراج می کنه؟ باید صدرصد ب اینترنت وصل باشه

  • سلام حدیث عزیز
   سیستم شما باید به اینترنت متصل باشد تا مشکلی در زمان استخراج بیتکوین بوجود نیاید.
   موفق باشید

 2. دوستان اگه میخواین حتی وقتی آفلاین هستین روزی ۰.۰۰۳ اتریوم , و ۰.۰۰۰۱ بیتکوین استخراج کنین روی لینک های زیر بزنید. فقط قبلش کافیه از سایت Blockchain کیف پول خود را بسازید و بعد از آن آدرس مربوط به دریافت هر کدام را به همراه یک پین ۶ رقمی دلخواه در سایت وارد کنید.

 3. با سلام و خسته نباشید
  بابت اطلاعاتی که در این مقاله ذکر کردید خیلی ممنونم
  فقط یک سوال داشتم که آیا زیرمجموعه های من هم به صورت جداگانه بیت کویین استخراج میکنن و از آن درصدی به من میرسه یا این که کلیه استخراج ها وارد یک سیستم و حساب میشه؟
  با تشکر

 4. سلام
  روز خوش
  میخواستم بپرسم Cryptotab نسخه اندروید نداره که بشه با گوشی بیت کوین استخراج کرد؟یعنی اصلا راهی است که بشه با گوشی اینکارو کرد

  • با سلام
   با گوشی سرعت بسیار پایین است و به دلیل زمان بر بودن فرآیند ارزش استخراج را ندارد.
   موفق باشید

 5. سلام
  چطور فرایند استخراج انجام میگیره؟
  پس این همه طرف هزینه میکنه دستگاه میخره یعنی پولشو دور ریخته؟
  خب اونم بیاد همینو نصب کنه و استخراج کنه دیگه

  • سلام بهمن عزیز
   این روش یک روش رایگان و البته استخراج با سرعت کم می باشد. استفاده از دستگاه ماینر سرعت استخراج را بسیار بالا می برد و البته هزینه های جانبی، سرویس و نگهداری بسیار بالاتری دارد.
   موفق باشید

 6. سلام و ممنون برای مطالب
  اگه لطف کنید اموزش بدید که چطور برم به قسمت سوم و سرعت استخراجو افزایش بدیم
  و یه سوال دیگه اینکه من لینکو از دوستم گرفتم و مقداری هم استخراج کردم
  چطور بفهمم که زیر مجموعه اون هستم ..و اگه اینو حذف کنم و دوباره با لینک دیگه نصب کنم اون چیزی که استخراج کردم چی میشه؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  • سلام علی عزیز
   اگر این مقاله را به دقت مطالعه فرمایید در ورد سرعت استخراج و مشاهده زیر مجموعه توضیح داده شده است. اگر لینک مربوطه را حذف کنید مشکلی ندارد بیت کوین استخراجی شما تغییری نمی کند ولی پیشنهاد می کنیم به دلیل امکان بروز مشکل این کار را انجام ندهید.
   موفق باشید

 7. با سلام من نمیتونم جیمیل رو وصل کنم. دلیل چیه؟ بافیلتر شکنم هم نمیزازه

  • سلام یوسف عزیز
   اگر نتوانستید جیمیل را به نرم افزار متصل کنید با با مرورگر دیگری تست کنید.
   موفق باشید

   • خیلی ممنونم درست شد فقط یک نفر رو اضافه کردم به برنامه با لینک مینویسه با لینک من برنامه رو دانلود کرده اما نصب نکرده و فعال نیست و جزو زیرگروه ها اضافه نمیشه در حالی که نصب کرده و فعاله؟باید کاری می کردم که نکردم؟

    • سلام یوسف عزیز
     اگر از لینک شما استفاده کرده باشد حتما باید در زیر گروه های شما باشد. اگر به زیر گروه های شما اضافه نمی شود احتمالا با لینک شما برنامه را تصب ننموده است البته ایشان می توانند برنامه را پاک کنند و مجددا با لینک شما برنامه را نصب نمایند.
     موفق باشید

 8. سلام میبخشید ولی از لبتاب نتونستم وی پی ان رو فعال کنم و وارد سایت بشم از تو گوشی هم نصب نمیشه میشه راهنمایی بفرمائید

  • سلام بهاره عزیز
   در کدام قسمت دقیقا مشکل دارید؟
   اگر طبق آموزش پیش بروید به راحتی می توانید نرم افزار را نصب نمایید. باز هم اگر نتوانستید مشکل را برطرف کنید اعلام کنید تا راهنمایی لازم صورت پذیرد.
   موفق باشید

 9. واقعا امکان داره بشه به صورت رایگان با این مرورگر بیت کوین استخراج کرد؟

  • سلام علی عزیز
   استخراج رایگان بیت کوین با مرورگر Cryptotab کاملا امکان پذیر هست فقط باید زیر شاخه خودتون رو افزایش بدید تا سرعت استخراج بیت کوین افزایش پیدا کنه همانطور که در مقاله اشاره کردم در این روش حتما باید زیر شاخه داشته باشید تا بیت کوین به دست بیاورید در غیر این صورت به تنهایی سرعت شما خیلی پایین است و امکان استخراج وجود ندارد. پس افزایش زیر شاخه در اولویت کاری باید قرار گیرد.
   موفق باشید

 10. با سلام و خسته نباشید
  امروز مرورگر رو نصب کردم و استخراج کردن بیت کوین رو شروع کردم خیلی کار باهاش راحته دقیقا مثل کروم هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *