درباره ما

دوست عزیز به وب سایت ثروت آفرین خوش آمدید

هدف از ایجاد وب سایت ثروت آفرین معرفی و آموزش کسب و کارهای جدید و پر درآمد می‌باشد. این آموزش ها شامل آموزش بورس، راه اندازی انواع کسب و کارهای اینترنتی، خانگی و زود بازده است.

وب سایت ثروت آفرین چگونه راه اندازی شد؟

وبسایت ثروت آفرین در سال 1394 با هدف آموزش بورس و کمک به بالا بردن سطح آگاهی سرمایه گذاران بازار بورس تاسیس شد. من مدیر وبسایت ثروت آفرین سال‌ها پیش به بررسی انواع دوره‌ها و سمینارهای بازارهای مالی و بورس و همچنین روش های نوین کارآفرینی پرداختم. پس از اینکه تحقیقات خود را در زمینه بازارهای مالی و کارآفرینی کامل کردم توانستم استراتژی‌ها و روش‌های جدیدی برای کسب سود در بورس خلق کنم. علاقه زیاد به بازارهای مالی و بورس و همچنین کارآفرینی و کسب درآمد از اینترنت منجر به شکل گیری وب سایتی به نام ثروت آفرین شد.

یکی دیگر از دلایلی که باعث شد وب سایت ثروت آفرین را تاسیس کنم این بود که افراد زیادی می خواهند در حوزه بازارهای مالی و بورس و همچنین کسب و کارهای زود بازده فعالیت کنند و منابع معتبر بسیار کمی در این زمینه وجود دارد. همچنین افراد برای یادگیری باید زمان زیادی صرف کنند و خیلی از این افراد هم با توجه به علاقه خود، به دلیل زمان بر بودن یادگیری مباحث تحلیل تکنیکال بورس نمی توانند این راه را ادامه دهند.

این دلایل انگیزه اصلی و ایده شکل گیری یک وب سایت جامع در مورد بورس و کارآفرینی شد. برای همین در سایت ثروت آفرین با کمال میل تجربیات خود را برای افرادی که علاقمند به کار در بازارهای مالی و بورس هستند و علاقه دارند یک کسب و کار جدید و زود بازده برای خود راه اندازی کنند قرار خواهم داد.

درباره مدیر وب سایت ثروت آفرین

دارای مدرک معامله‌گر بورس

دارای مدرک کارشناس حرفه‌ای مدیریت کسب و کار

ارائه استراتژی های سودده در بازار بورس

آموزش مباحث فنی تحلیل تکنیکال در بورس

مشاوره در خصوص معرفی سهام سود آور در بورس

ابداع کننده روش های جدید سود آوری در بازار سرمایه (بورس)

مشاوره در مورد بازارهای مالی داخلی و خارجی

مشاور سرمایه گذاری در خصوص بورس ایران و بازارهای مالی خارجی

توسعه کسب و کارهای اینترنتی

راه اندازی کسب و کارهای خانگی

مشاوره در خصوص راه اندازی کسب و کارهای بدون سرمایه

دوست عزیز اگر تمایل به ارتباط با مدیر ثروت آفرین دارید از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.