خانه / درباره ما

درباره ما

دوست عزیز به وب سایت ثروت آفرین خوش آمدید

هدف از ایجاد وب سایت ثروت آفرین معرفی و آموزش کسب و کارهای جدید و پر درآمد می باشد. این آموزش ها شامل راه اندازی انواع کسب و کار های اینترنتی، خانگی و زود بازده است.

وب سایت ثروت آفرین چگونه راه اندازی شد؟

من مدیر وب سایت ثروت آفرین سال ها پیش یک وب سایت فروشگاهی تاسیس کردم. با توجه به تجربه آن زمان در ابتدا کتاب های آموزشی مختلف را در اینترنت قرار دادم و برای پیشرفت کاری از سیستم همکاری در فروش هم استفاده نمودم. جالب است بدانید از آن موقع در کلاس ها و سمینار های بسیار زیادی در مورد بازارهای مالی، بورس و راه اندازی انواع کسب و کارها شرکت کردم و هزینه زیادی بابت یادگیری روش های مختلف کسب و کار اینترنتی پرداخت نمودم.

پس از اینکه تحقیقات خودم رو در زمینه بازارهای مالی و کارآفرینی کامل کردم توانستم روش های جدیدی برای کسب سود خلق کنم. علاقه زیاد به بازارهای مالی و بورس و همچنین کارآفرینی و کسب درآمد از اینترنت منجر شد وب سایت ثروت آفرین را راه اندازی کنم. یکی دیگر از دلایلی که باعث شد وب سایت ثروت آفرین را تاسیس کنم این بود که افراد زیادی می خواهند در حوزه بازارهای مالی و بورس و همچنین کسب و کارهای زود بازده فعالیت کنند و منابع معتبر بسیار کمی در این زمینه وجود دارد. همچنین افراد برای یادگیری باید زمان زیادی صرف کنند و خیلی از این افراد هم با توجه به علاقه خود به دلیل زمان بر بودن یادگیری روش ها نمی توانند این راه را ادامه دهند.

این دلایل انگیزه اصلی و ایده شکل گیری یک وب سایت جامع در مورد کارآفرینی را شکل داد. برای همین در سایت ثروت آفرین با کمال میل تجربیات خود را برای افرادی که علاقه مند به کار در بازارهای مالی و بورس هستند و علاقه دارند یک کسب و کار جدید و زود بازده برای خود راه اندارزی کنند قرار خواهم دارد.

درباره مدیر وب سایت ثروت آفرین

لیسانس مدیریت بازرگانی

تسلط به سیستم های سایت ساز وردپرس و جوملا

راه اندازی کسب و کارهای خانگی

توسعه کسب و کار های اینترنتی

مسلط به روش های بازاریابی در شبکه های اجتماعی

مشاوره در خصوص راه اندازی کسب و کار های اینترنتی بدون سرمایه

ایده پرداز و مشاور در خصوص طراحی وب سایت های زود بازده

تسلط به انواع روش های ایمیل مارکتینگ و تبلیغات

تسلط در خصوص بهینه سازی سایت و مشاوره سئو

مشاوره در خصوص معرفی سهام سود آور در بورس

ابداع کننده روش های جدید سود آوری در بازار سرمایه (بورس)

مشاوره در مورد بازارهای مالی داخلی و خارجی

مشاور سرمایه گذاری در خصوص بورس ایران و بازار های مالی خارجی

 

دوست عزیز اگر تمایل به ارتباط با مدیر ثروت آفرین دارید از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.