قوانین و مقررات وبسایت ثروت آفرین

آخرین بروزرسانی صفحه قوانین و مقررات سایت ثروت آفرین در تاریخ 1399/12/05 انجام شده است. فرض بر این است حداکثر تا 7 روز از تاریخ آخرین بروزرسانی کاربران سایت آن را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملا اطلاع دارند. ثروت آفرین می‌تواند برای ارائه خدمات مناسب‌تر، نسبت به بروزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر تاریخ، اقدام نماید. همچنین از کاربران انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند.

صفحه قوانین و مقررات حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از سایت ثروت آفرین استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.

ماده یک: تعاریف

قوانین جمهوری اسلامی ایران: منظور از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و بصورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. از جمله قوانینی که سایت ثروت آفرین تابع آن می‌باشد قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده است.

توافق: منظور از توافق، صفحه قوانین و مقررات حاضر می‌باشد که به‌ موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و تنظیم‌کننده روابط بین ثروت آفرین و کاربران می‌باشد.

سایت: در توافق حاضر هرکجا از کلمه «سایت» استفاده شده است منظور سایت ثروت آفرین می‌باشد.

محصولات آموزشی: منظور از محصولات آموزشی، تمام آموزش‌هایی است که در بخش «محصولات» یا بخش‌های دیگر وبسایت ثروت آفرین موجود است. این آموزش‌ها ممکن است بصورت دانلودی یا فیزیکی باشد. همچنین آموزش ها ممکن است مشتمل بر کتاب، دی‌وی‌دی آموزشی، آموزش ضبط شده و یا دوره آنلاین و یا دوره حضوری باشد.

ماده دو: موضوع فعالیت ثروت آفرین

2-1 وبسایت ثروت آفرین در زمینه آموزش بورس، تولید محتوا، مدیریت و بازاریابی فعالیت می‌کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

2-2 خدمات وبسایت ثروت آفرین به ‌طور کلی به شرح زیر است:

– آموزش مباحث فنی تحلیل تکنیکال در بورس

– ارائه محصولات آموزشی بورس

– مشاوره در مورد بازارهای مالی داخلی و خارجی

– برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه آموزش سرمایه گذاری در بورس

ماده سه: حساب کاربری

3-1 عضویت و ایجاد حساب کاربری در سایت ثروت آفرین رایگان می‌باشد. برای ثبت‌نام و عضویت در سایت اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود و این به‌منزله آگاهی و پذیرش کلیه قوانین و مقررات سایت ثروت آفرین می‌باشد.

3-2 هر شخصی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از سایت ثروت آفرین استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را بطور کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.

3-3 هر کابر تنها می‌تواند یک حساب کاربری ایجاد نماید و در صورتیکه بعدا مشخص شود شخصی بیش از یک حساب کاربری داشته است، وبسایت ثروت آفرین می‌تواند حساب‌های کاربری را حذف و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری خود را مسدود کند و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام ثروت آفرین را ندارد.

3-4 درصورتیکه مشخص شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی نسبت به خرید محصولات و یا استفاده از وبسایت اقدام نموده است، ثروت آفرین این حق را دارد تا نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر متخلف مسترد نخواهد شد.

3-5 درصورتیکه مشخص شود شخصی به تبلیغات نادرست، ناروا و یا مغرضانه علیه ثروت آفرین در فضای آنلاین یا آفلاین پرداخته یا می‌پردازد، ثروت آفرین می‌تواند حساب کاربر را مسدود و شخص خاطی را از وبسایت اخراج نموده و اقدامات قانونی انجام دهد.

ماده چهار: مسئولیت‌های ثروت آفرین

4-1 اطلاعات کاربران نزد وبسایت محرمانه و محفوظ است و ثروت آفرین تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام داده و سعی می‌کند از امکانات و زیر ساخت‌های موجود برای این منظور استفاده کند.

4-2 وبسایت ثروت آفرین تمام تلاش خود در جهت ارائه آموزش‌ها و خدمات با کیفیت و مطلوب به کاربران انجام خواهد داد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد. کاربران می توانند برای دریافت پاسخ سریع در خصوص هرگونه انتقاد با شماره‌های پشتیبانی وبسایت تماس حاصل نمایند.

4-3 سایت ثروت آفرین تمام تلاش خود را جهت بروزرسانی صفحات، مطالب و محصولات موجود می‌نماید. وبسایت می‌تواند بنا به هر دلیلی بصورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت نماید و این اقدام حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد.

ماده پنج: مسئولیت‌های کاربر

5-1 کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود تلاش نماید و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور جهت ورود به وبسایت را نزد خود محرمانه نگه‌ دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، وبسایت ثروت آفرین هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.

5-2 ثروت آفرین فقط به شخصی که مالک حساب می‌باشد خدمات ارائه می‌کند. درصورتیکه بر اثر استفاده هم‌ زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به شخص دیگر مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و ثروت آفرین هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

5-3 درصورتیکه مشخص شود چند نفر بصورت همزمان از یک حساب کاربری و محصولات آموزشی استفاده می‌نمایند ثروت آفرین می‌تواند بنا به صلاحدید اقدامات لازم را انجام دهد و یا حساب کاربری افراد خاطی را مسدود و دسترسی به آپدیت جدید آموزش‌ها یا محصولات را از کاربر سلب نماید.

5-4 کاربران متعهد هستند تمام محصولات آموزشی را که تهیه می‌نمایند بصورت شخصی استفاده کنند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، بصورت مستقیم یا با واسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، ثروت آفرین دسترسی کاربر خاطی به کلیه محصولات تهیه شده همچنین آپدیت محصولات را قطع خواهد کرد و حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و ثروت آفرین نسبت به پیگیری و شکایت‌های قانونی اقدام خواهد نمود.

ماده شش: ثبت سفارش

6-1 برای دسترسی به محصولات دانلودی، کاربر می‌تواند از بخش حساب کاربری من به محتوای فایل آموزشی دسترسی داشته باشد. همچنین برای دسترسی به محصول، ایمیلی حاوی فاکتور خرید و لینک دانلود به آدرس ایمیل اعلام شده ارسال می شود.

6-2 درصورتیکه تراکنش انجام شده ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر شود، مبلغ کسر شده بصورت خودکار از طرف بانک ظرف مدت 72 ساعت به حساب کاربر مسترد خواهد شد.

6-3 درصورتیکه کاربر در پرداخت وجه اشتباهی انجام دهد، مثلا یک محصول آموزشی را بیش از یکبار به سبد خرید اضافه کند، باید درخواست خود را جهت استرداد وجوه اضافی به ثروت آفرین اعلام نماید. از زمان اعلام کاربر به ثروت آفرین، وجوه مربوطه حداکثر 72 ساعت بعد و فقط به همان حسابی که خرید از آن انجام شده مسترد خواهد شد.

ماده هفت: ارتباط با پشتیبانی

7-1 کاربران می‌تواند از طریق راه‌های ارتباطی که در صفحه «تماس با ما» در وبسایت درج شده، با ثروت آفرین در ارتباط باشد.

7-2 ثروت آفرین تنها از راه‌هایی که در صفحه «تماس با ما» درج شده، استفاده می‌نماید و کاربران حتما برای تماس با ثروت آفرین باید از طریق روش‌های ذکر شده اقدام نمایند.

ماده هشت: نظرات کاربران

8-1 در بخش‌های مختلف وبسایت امکان ثبت نظر وجود دارد و کاربر می‌تواند نظر خود را درج نماید.

8-2 نظرات باید به فارسی نوشته شود.

8-3 وبسایت می‌تواند از انتشار نظراتی که موجب توهین به دیگران و یا خلاف واقع باشد جلوگیری بعمل آورد.

ماده نه: فورس ماژور

در اینجا منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی می‌باشد که از اراده سایت ثروت آفرین خارج بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد. مانند قطع سرتاسری اینترنت و یا تغییر در قوانین. در صورت وقوع موارد فورس ماژور ثروت آفرین مسئولیتی مانند از دسترس خارج شدن وبسایت نخواهد داشت.

ماده 10: محصولات

10-1 استراتژی‌های تهیه شده با توجه به تجربه شخصی و چندین ساله در بازار بورس تهیه شده و ممکن است برخی استراتژی‌ها سختگیرانه باشد و مدتی سهمی در بازار بورس معرفی نکند و کاربرانی که استراتژی‌های مختلف را تهیه می‌کنند از این موضوع اطلاع داشته و در صورت عدم معرفی سهم هیچگونه ادعایی مبنی بر اینکه استراتژی مورد نظر سهمی معرفی نمی‌کند نمی‌توانند داشته باشند.

10-2 برخی محصولات نیاز به بررسی تکنیکالی دارد و کاربران می بایست پس از معرفی سهم توسط استراتژی تهیه شده، از لحاظ تکنیکال سهم مورد نظر را بررسی کنند. همچنین برخی استراتژی‌های دیگر که بسیار قدرتمند می‌باشد ممکن است نیازی به بررسی تکنیکالی سهم نداشته باشند. ولی در هر دو صورت بازار بورس با ریسک همراه می‌باشد و کاربر استفاده کننده از استراتژی بر این موضوع واقف است که خرید و فروش سهم و سود و ضرر در هر معامله بر عهده شخص سرمایه‌گذار می‌باشد.

ماده 11: خدمات اکسپرت نویسی

در ثروت آفرین خدمات اکسپرت نویسی بصورت کاملا تخصصی انجام می شود. اکسپرت نویسی فارکس و ارزهای دیجیتال مستلزم صرف زمان و دقت بسیار زیادی است. شایان ذکر است هنگامیکه درخواست کاربران جهت اکسپرت نویسی دریافت می شود، متخصصات ثروت آفرین برای اینکه سفارش سریعتر به دست کاربر درخواست کننده برسد نسبت به شروع پروژه اقدام می کنند. به همین جهت کاربران می بایست در هنگام سفارش نوشتن اکسپرت توجه لازم را داشته باشند چون در صورت درخواست سفارش اکسپرت نویسی برگشت هزینه امکان پذیر نمی باشد. پس خواهشمند است در هنگام درخواست اکسپرت نویسی دقت لازم صورت پذیرد.

این قوانین مشتمل بر 11 ماده است و کاربران ملزم به رعایت این قوانین و مقررات می‌باشند.