خانه / کتاب الکترونیکی / کسب سود 30 میلیونی از بورس یک ماهه

کسب سود 30 میلیونی از بورس یک ماهه

در این کتاب رایگان که توسط خودم نوشته شده یکی از مهم ترین نکات برای تحلیل بورس را گفته ام. دقیقا به صورت تصویر یاد می گیرید که چه فاکتورهایی باید در نظر بگیرید تا وارد یک سهم شوید و در واقع اصول معامله گری موفق را خواهید آموخت. اصولی که در این کتاب گفته ام تماما تجربیات شخصی شخصی بنده در بورس می باشد.

در این کتاب گفته ام چه زمانی پول هوشمند وارد بازار می شود. تحلیل پول هوشمند یکی از فاکتورهای کلیدی برای معامله گران حرفه ای و حتی حقوقی های بازار می باشد. پول هوشمند به شما کمک می کند تا بدانید آیا زمان ورود به بازار فرا رسیده است یا خیر.

با مطالعه این کتاب یاد می گیرید تا به معاملات خود نظم بدهید و همانند حرفه ای ها عمل کنید. و برای همیشه در بورس تحلیلهای دقیق داشته باشید و از معاملات خود سود ببرید. نظم یکی دیگر از فاکتور های مهم در بورس می باشد که با به کار گیری ترفند های گفته شده در کتاب می توانید با خیال راحت حتی در سفر در بهترین قیمت ها خرید کنید و معاملات موفق داشته باشید.

در این کتاب علاوه بر پول هوشمند نکات کلیدی در خصوص نمودار میانگین متحرک گفته شده است. یاد می گیرید که چطور با بررسی هر دو نمودار پول هوشمند و نمودار میانگین متحرک یک نماد را در بورس تحلیل کنید و در زمان کوتاه یک ماهه سود 15 تا 30 درصد ببرید.

نمودار میانگین متحرک یکی از فاکتور های بسیار مهم برای شناسایی سهم های در حال رشد و در کل تحلیل بورس می باشد. البته در این کتاب تمام توضیحات در خصوص تحلیل نمودارهای پول هوشمند و میانگین متحرک با مثال به صورت تصویری گفته شده است. شما با اطمینان کامل یاد می گیرید که چگونه با این نمودارها کار کنید تا وارد سهمی شوید که قطعا سود ده باشد.

مطمئن باشید با مطالعه این کتاب فصل جدیدی در مبادلات بازار سرمایه برای شما باز خواهد شد. و با تحلیلی که می کنید همانند حقوقی های بازار یک پله جلوتر از دیگران حرکت خواهید کرد و سود مستمر در انتظار شما خواهد بود. دوستانی که تازه وارد بورس شده اند و اطلاعات کمی در خصوص تحلیل تکنیکال دارند این کتاب بسیار ساده توضیح داده شده که قابل فهم برای همه از جمله تازه کارها باشد.

کسب سود 20 میلیونی از بورس 30 روزه

دوستان عزیز الان شما می توانید این کتاب با ارزش در مورد تحلیلهای بورس را به صورت رایگان دانلود کنید. تقاضا دارم در صورتیکه این کتاب برای شما مفید بود حتما آن را به دیگر دوستان خود هدیه دهید.

 

برای دانلود کتاب لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا مقالات رایگان و با ارزش دیگر هر ماه برای شما ارسال شود

دقت کنید هدیه به ایمیلی که وارد می کنید ارسال می شود.

پس حتما ایمیل واقعی خود را وارد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *