بهترین ارزهای دیجیتال به تفکیک سهم بازار

بهترین ارزهای دیجیتال در این مقاله شامل 5 ارز دیجیتالی معروف می باشد. ارز دیجیتال، یک روش عالی برای سرمایه گذاری محسوب می‌شود. برخی از ارزهای رمزنگاری شده، گزینه‌های بهتری برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۰ هستند.

آیا می‌خواهید بدانید کدام یک از ارزها، در لیست بهترین ارزهای دیجیتال جای می‌گیرند؟ اگر می‌خواهید بدانید کدام یک از ارزهای دیجیتال، ارزش سرمایه گذاری پول شما در ۱۲ ماه آینده را دارند، توصیه‌های زیر را بخوانید.

بهترین ارزهای دیجیتال-1

 

پیشنهاد میکنم مقاله بیت کوین چیست؟ توضیحات کامل درباره بیت کوین را مطالعه کنید 

 

عوامل موثر هنگام انتخاب بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری

توجه داشته باشید بهترین ارزهای دیجیتال که معروف هستند معمولا ارزش ذاتی خود را حفظ می کنند. با وجود روند بین المللی کاهش ارزش ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۹، برخی از ارزها هنوز هم پتانسیل بسیار مناسبی برای ساخت سریع و بلندمدت بازگشت سرمایه را دارند.

فقط به نرخ فعلی ارزهای دیجیتالی توجه نکنید. زیرا این شاخص بی‌ثبات‌ترین است و ممکن است طی یک یا چند هفته به طرز چشمگیری تغییر کند. به عنوان مثال می‌توان به کاهش چشمگیر قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۸ اشاره کرد. در مقابل عوامل و شاخص‌های زیر را در نظر بگیرید:

  • سرمایه گذاری بازار- ارزش تمام سکه‌های دیجیتالی صادر شده از ارز دیجیتال خاص. ارزش بازار بالا، به معنای حجم زیادی از سکه‌های رمزنگاری شده است که در معاملات فعال شرکت می‌کنند و این امر به معنی افزایش علاقه سرمایه‌گذاران خواهد بود.
  • نقدینگی- هر چه بالاتر باشد، سریع‌تر یک ارز رمزنگاری شده با قیمت بازار به فروش می‌رسد. محبوب‌ترین ارزهای رمزنگاری شده -اتریوم، بیت کوین و ریپل- میزان نقدینگی بالایی دارند. فعالیت معاملات در بورس‌ها، تعداد معاملات با ارزهای مجازی معینی که طی مدتی معین انجام شده است را نشان می‌دهد. این شاخص تقاضای واقعی، به ویژه ارزهای رمزنگاری شده، را در بین معامله گران نشان می‌دهد.

بهترین ارزهای دیجیتال-4

 

پیشنهاد میکنم مقاله ارز دیجیتال اتریوم چیست؟ آشنایی با ارز دیجیتال اتریوم را مطالعه کنید 

 

قوانینی که باید پیش از سرمایه گذاری در بهترین ارزهای دیجیتال بدانید

به گفته یک متخصص، توصیه‌های زیر در زمینه بهترین ارزهای دیجیتال سبب می‌شود خطرات را به حداقل رسانده و بازگشت سرمایه را افزایش دهید:

  • سرمایه‌گذاری خود را متنوع کنید: هرگز پول را در یک دارایی سرمایه گذاری نکنید. معامله‌گران و سرمایه‌گذاران جدید، مرتباً این اشتباه را مرتکب می‌شوند و در نتیجه پس از اولین معامله ناکام، همه پول را از دست می‌دهند. بنابراین لازم است سرمایه‌گذاری خود را متنوع کنید. حداقل یکی از ارزهای دیجیتال، سودآوری را به همراه خواهد داشت و در نتیجه شما قادر خواهید بود ضررها را به حداقل برسانید.
  • کورکورانه به یک منبع داده اعتماد نکنید: همیشه از چند منبع نظیر چت، انجمن، نظر متخصص، تحلیل مالی، کارگزاران و… استفاده نمایید.
  • بیاموزید و رعایت کنید: این تنها راه برای انتخاب بهترین ارزهای دیجیتال و نقطه ورود به این بازار بسیار بی‌ثبات است.

بهترین ارزهای دیجیتال-2

 

مقاله کسب بیت کوین رایگان با معرفی بیش از 10 روش مختلف گزینه خوبی برای کسب بیت کوین رایگان می باشد. پیشنهاد می کنم حتما این مقاله را مطالعه کنید.

 

 ۵ تا از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۰

ارز دیجیتال بیت کوین

احتمالاً بیت کوین در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال شاخص غلبه را به ۶۵ تا ۷۰ درصد می‌رساند. با چنین روشی، می‌تواند به ارز دیجیتالی با بزرگترین سرمایه بازار تبدیل شود. این عوامل ممکن است به میزان قابل توجهی، روی رشد قیمت آن در سال ۲۰۲۰ تاثیر بگذارند.

استفاده فعال از شبکه Lightning،  همچنین ممکن است اکوسیستم بیت کوین را تغییر دهد. این کار اجرای بیت کوین را در برنامه‌های غیر متمرکز، پرداخت‌های خرد و پلتفرم‌های تجارت الکترونیکی امکان پذیر می‌کند.

بهترین ارزهای دیجیتال-3

 

پیشنهاد ثروت آفرین: استخراج بیت کوین رایگان با مرورگر CrypyoTab 

 

ارز دیجیتال اتریوم

برخلاف بیت کوین، اتریوم بر اساس قراردادهای هوشمند عملی است که توسط بسیاری از پروژه‌ها برای دیجیتالی کردن معاملات استفاده می‌شود. ارزش این ارز ممکن است به دلیل افزایش تقاضا برای بلاک چین و عملکردهای آن، افزایش یابد؛ نه کمبود دارایی‌هایی که اکنون در بیت کوین اتفاق می‌افتد.

نقش اصلی در موفقیت یا عدم موفقیت این ارز، به به روز رسانی‌های  بعدی و اجرای الگوریتم Proof-of-Stake  بستگی دارد.

تایید سازمان‌های نظارتی و تصمیم جامعه مبنی بر حذف اتریوم از لیست آلت کوین‌ها  نیز ممکن است بر روی رشد قیمت آن در سال ۲۰۲۰ موثر باشد. به همین دلیل نام آن را در لیست بهترین ارزهای دیجیتال عنوان کردیم.

بهترین ارزهای دیجیتال-5

 

مقاله هایی با عنوان بیت کوین کش چیست و چه فرقی با بیت کوین دارد؟ و بیت کوین اتم چیست و چرا ایجاد شد؟ در وب سایت ثروت آفرین موجود می باشد که می توانید آن ها را مطالعه کنید.

 

ارز دیجیتال نئو

پروژه نئو اغلب در رده بندی‌های مختلف سرمایه گذاری ارز دیجیتال برای سال آینده گنجانده شده است. این ارز دیجیتال، بسیاری از کلیشه‌ها را می‌شکند. از جمله این که اولین توکن منبع باز از چین است. این ارز ادعا می‌کند که سیستم مالی سنتی را با ترکیب دارایی‌های دیجیتال و واقعی دگرگون می‌کند.

مکانیسم منحصربه‌فرد تجارت ابررسانا، این امکان را به کاربران می‌دهد تا از طریق یک پلتفرم غیرمتمرکز، به وجوه اعتماد کنند.

بهترین ارزهای دیجیتال-7

 

پیشنهاد می کنم مقاله ارز دیجیتال ترون چیست؟ را مطالعه کنید 

 

ارز دیجیتال EOS

به گفته CoinTelegraph، کارشناسان چینی واقعاً دوست دارند EOS  را در لیست امیدوارکننده‌ترین ارزهای دیجیتال برای چند سال آینده قرار دهند. حتی اگر چیزهای زیادی درباره سکه‌های رمزنگاری شده نمی‌دانید، این ارز قطعاً ارزش سرمایه گذاری شما در سال ۲۰۲۰ را دارد. اگر توییتر، اوبر و آمازون به یک بلاک چین تبدیل شوند، هسته اصلی کار آنها قطعاً EOS  خواهد بود.

سیستم EOS  عاری از مشکلات اتریوم با قابلیت مقیاس پذیری بوده و آماده جایگزین کردن سایر بلاک چین‌های رقابتی است. در صورت عدم موفقیت اتریوم،EOS می‌تواند تا ۱۰۰ دلار در هر توکن رشد کند. دستاوردهای EOS  به لطف الگوریتم DPoS و تعداد نامحدودی از بلاکچین‌های مشابه، امکان پذیر می‌شود. به همین دلیل نام آن را در لیست بهترین ارزهای دیجیتال بیان کردیم.

بهترین ارزهای دیجیتال-6

 

اگر می خواهید یک کیف پول بیت کوین بسارید مقاله آموزش ساخت کیف پول بیت کوین در بلاک چین را حتما بخوانید

 

ارز دیجیتال ریپل

برخی از کارشناسان ریپل را شاه زیرساخت‌های بانکی می‌نامند. همکاری موفقیت آمیز با فعالان اصلی بازار مالی، باعث شد تا اکوسیستم ریپل در صنعت رمزنگاری به موفقیت دست یابد. از جدیدترین ادغام با Western Union  و جایگزینی بلقوه SWIFT  برای تسریع و کاهش هزینه نقل و انتقالات بزرگ پول بین طرف مقابل استفاده کنید.

با این حال با ریپل در سال ۲۰۲۰ انتظار سود زیادی نداشته باشید. در واقع این ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت، مناسب است. حتی با خوشبینانه‌ترین رویکرد، بعید است که قیمت ریپل طی چند سال آینده از 0.7  دلار بالاتر برود.

بهترین ارزهای دیجیتال-8

پیشنهاد می کنم مقاله کیف پول ارز دیجیتال چیست؟ کاربرد کیف پول ارز دیجیتال را مطالعه نمایید

سخن آخر

به طور قطع، شما برای انتخاب سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۰ آزاد هستید. به یاد داشته باشید که برای محافظت از معاملات سرمایه‌گذاری خود در برابر هرگونه کلاهبرداری، با صرافی و کارگزار قابل اعتماد کار کنید.

مطمئن شوید که سکه‌های رمزنگاری شده را در اسرع وقت در سبد دارایی خود قرار می‌دهید. جالب است بدانید با توجه به افت و خیز ارزهای دیجیتالی ارزهای برتر مانند بیت کوین و اتریوم هنوز هم برای سرمایه گذاری داغ هستند.

در این مقاله به لیستی از بهترین ارزهای دیجیتال اشاره کردیم. لطفاً شما نیز تجربه خود را در زمینه سرمایه گذاری در ارز دیجیتال بیان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *