بهترین ارز دیجیتال برای خرید و سرمایه گذاری

بهترین ارز دیجیتال شامل چندین ارز دیجیتالی مهم است. بسیاری از افراد علاقه مند به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستند. وجود تنوع بالا در ارزهای دیجیتال، باعث شده است که انتخاب یکی از آنها برای سرمایه‌گذاری به کاری مشکل تبدیل گردد.

به همین دلیل قرار است در این مطلب لیستی شامل بهترین ارز دیجیتال  ارائه دهیم که می‌توانید با استفاده از آن، اقدام به انتخاب و سرمایه‌گذاری در یکی از آنها نمایید. پس لطفاً تا پایان همراه ما باشید تا راه خود را برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال هموار سازید.

بهترین ارز دیجیتال برای خرید و سرمایه گذاری کدام است-1

 

پیشنهاد میکنم مقاله بیت کوین و ارز دیجیتال چیست؟ همه چیز درباره ارزهای دیجیتال را مطالعه کنید 

 

چرا باید در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید؟

پیش از اینکه نگاهی دقیق‌تر به بهترین ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۰ بیندازیم، مطمئن شوید که از دلایل سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال آگاه هستید.

بسیاری از مردم استدلال می‌کنند که ارزهای دیجیتال، آینده مالی هستند. در حالی که این آینده ممکن است سال‌ها از ما دور باشد؛ اما این اظهار نظر خیلی عجیب نیست.

ارزهای دیجیتال در مقایسه با پول سنتی مزایایی مانند هزینه کمتر، شفافیت و سرعت معاملات و بسیاری از مزایای دیگر را ارائه می‌دهند. وقتی از دید سرمایه‌گذار به ارزهای دیجیتال نگاه می‌کنید و فکر می‌کنید چرا باید در این زمینه سرمایه گذاری کنید، عمدتاً ۵ دلیل برای در نظر گرفتن وجود دارد:

  • مقدار: سرمایه گذاری کسری، حداقل موانع سرمایه گذاری را کاهش می‌دهد تا تقریباً همه افراد خارج از کشور بتوانند ارز دیجیتال خریداری کنند.
  • نقدینگی: معاملات ارز دیجیتال به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته باز است. به گونه‌ای که هر زمان بخواهید، می‌توانید دارایی‌های خود را معامله، خریداری و نقد کنید.
  • شفافیت: بلاک چین کلیه معاملاتی را که در دسترس همه افراد در سراسر جهان است، ثبت می‌کند. این امر سطح نهایی شفافیت را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌سازد.
  • تنوع: وجود تعداد زیادی از ارزهای دیجیتال در خارج از کشور، شما را قادر می سازد تا به راحتی سبد سهام خود را به منظور کاهش خطرات متنوع سازید.
  • هزینه‌ها: ارزهای دیجیتال نسبت به دارایی‌های سرمایه گذاری سنتی، به هزینه کمتری نیاز دارند.

بهترین ارز دیجیتال برای خرید و سرمایه گذاری کدام است-2

 

مقاله کسب بیت کوین رایگان با معرفی بیش از 10 روش مختلف گزینه خوبی برای کسب بیت کوین رایگان می باشد. پیشنهاد می کنم حتما این مقاله را مطالعه کنید.

 

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

اکنون که فواید سرمایه گذاری در ارزهای رمز پایه را درک کردید، لیست بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۰ را بررسی کنید. این لیست بر اساس پتانسیل این ارزهای دیجیتال، برای نشان دادن رشد پایدار در ماه‌های آینده است.

 

بیت کوین

به طور قطع اولین ارزی که می‌توان از آن با نام بهترین ارز دیجیتال یاد کرد، بیت کوین است. این ارز، محبوب‌ترین ارز دیجیتال جهان به حساب می‌آید و در حقیقت محبوبیت آن، یکی از بزرگترین مزایایش در برابر سایر ارزهای بازار است.

تا زمانی که بیت کوین به تسلط بر بازار ارز دیجیتال بپردازد، سرمایه‌گذاران همیشه از سطح نقدینگی بالایی بهرمند می‌شوند.؛ حتی در دوره‌هایی از عدم اطمینان بازار.

با گذشت سال‌ها، بیت‌کوین رشد بی‌ثبات و در عین حال مداوم را نشان داده است. جامعه انتظار دارد که بیت کوین به زودی به قله‌های جدید تاریخی نزدیک شود.

 

پیشنهاد میکنم مقاله بیت کوین چیست؟ توضیحات کامل درباره بیت کوین را مطالعه کنید 

 

بهترین ارز دیجیتال مقرون به صرفه برای سرمایه گذاری:Ripple (XRP) 

این ارز، یکی از امیدوار کننده‌ترین سرمایه‌گذاری‌های این لیست است. فناوری و شبکه محکم آن، به سرعت فرصت‌های جدیدی را در زمینه تجارت بین المللی شبکه‌های بانکی و پرداختی باز می‌کند.

غول حواله MoneyGram  بیش از ۱۱ میلیون دلار از Ripple   در سال ۲۰۱۹ دریافت کرده است تا از فناوری بلاک چین خود، برای راه حل‌های پرداخت استفاده نماید.

این شرکت در بیانیه‌ای مطبوعاتی نوشت MoneyGram  به گسترش اولین مشارکت استراتژیک خود با Ripple   به عنوان اولین شرکت انتقال پول که مقیاس استفاده از قابلیت‌های بلاک چین را دارد، ادامه داد.

MoneyGram   به شدت به نقدینگی بر اساس تقاضای Ripple،  محصولی که با XRP  کار می‌کند، تکیه دارد. منافع نهادی، یک عامل اصلی پیش‌بینی قیمت سعودی XRP  در سال ۲۰۲۰ است.

در فوریه سال ۲۰۲۰ سرویس انتقال پول از  Azimo   اعلام کرد؛ همچنین برای افزایش سرعت نقل و انتقالات مشتری، از نقدینگی بر اساس تقاضای Ripple  استفاده خواهد کرد.

لیست شرکت‌هایی که از خدمات Ripple   استفاده می‌کنند، ادامه دارد. کارشناسان معتقدند که سال ۲۰۲۰ منجر به تصویب بیشتر XRP   می‌شود و بنابراین قیمت آن به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد. بنابراین از Ripple   می‌توان در لیست بهترین ارز دیجیتال نام برد.

 

بهترین ارز دیجیتال  : Litecoin  

Litecoin   یکی دیگر از ارزهای دیجیتال ارزنده‌ای است که نباید در سال ۲۰۲۰ از آن غافل شوید. این ارز از سریع‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین ارزهای دیجیتال در هنگام پرداخت است. فناوری پیشرفته آن، این سرمایه گذاری را در رتبه سوم بازار قرار داده است.

در مقایسه با بیت کوین و اتریوم، که تنها ارز های بالاتر از Litecoin  به شمار می‌روند، این ارز دیجیتال پتانسیل عظیمی را در سطح قیمت بسیار مناسب‌تر ارائه می‌دهد.

هر واحد LTC   در حال حاضر با کمتر از صد دلار معامله می‌شود؛ که به تعداد گسترده‌تری از سرمایه‌گذاران، این امکان را می‌دهد تا از آن استفاده نمایند.

به روشی مشابه Ripple، قیمت Litecoin   نیز تا حد زیادی به تصویب بستگی دارد. به نظر می‌رسد که این ارز در حال پیشروی باشد که این امر خبر امیدوار کننده‌ای برای طرفدارانش است. Litecoin  اخیراً تایید کرده است که از طریق همکاری با MeconCash،در دستگاه‌های خودپرداز معمولی در کره جنوبی ادغام خواهد شد.

بهترین ارز دیجیتال برای خرید و سرمایه گذاری کدام است-3

 

پیشنهاد ثروت آفرین: استخراج بیت کوین رایگان با مرورگر CrypyoTab 

 

اتریوم

اتریوم نیازی به معرفی ندارد. ممکن است بیت کوین محبوب‌ترین ارز دیجیتال باشد، اما هیچ کس نمی‌تواند انکار کند که اتریوم تاثیرگذارترین ارز به حساب می‌آید. دلیل آن نیز ساده است؛ بلاک چین اتریوم هزاران پروژه را قادر می‌سازد تا توسعه یابند.

اتریوم با قیمت بیش از ۲۰۰ دلار، سرمایه گذاری بسیار در دسترسی برای کسانی است که در حال شروع سرمایه گذاری خود در زمینه ارزهای دیجیتال هستند.

قدرت این ارز با قدرت شبکه آن ارتباط مستقیمی دارد. هر چه برنامه‌ها و اکوسیستم‌های غیرمتمرکز، تکیه بیشتری به شبکه اتریوم داشته باشند؛ توکن‌های ETH   قدرتمندتر خواهند شد.

اگرچه بعید نیست اتریوم با قیمت ‌بیت‌کوین مطابقت داشته باشد، تحلیلگران هنوز هم در ماه‌های آینده پتانسیل عظیمی را برای این ارز دیجیتال مشاهده می‌کنند.

 

پیشنهاد می کنم مقاله کیف پول ارز دیجیتال چیست؟ کاربرد کیف پول ارز دیجیتال را مطالعه نمایید

 

ارز دیجیتال Neo

دنیای ارز دیجیتال بسیار کوچک است و تنها چند نام وجود دارد که خیلی به چشم می‌آیند که Da Hongei مطمئناً در بین آنها قرار دارد. او ذهن NEO   است. یک سیستم عامل منبع باز و جامعه محور که از فناوری بلاک چین برای بهینه سازی اقتصاد دیجیتال استفاده می‌کند.

Genesis Block  منجر به ۱۰۰ میلیون توکن NEO  شد. سرمایه گذاران نیمی از آنها را دریافت کردند و مابقی در یک قرارداد هوشمند قفل شده است. همه ساله ۱۵ میلیون توکن، برای تامین اعتبار اهداف بلند مدت تیم توسعه NEO   منتشر می‌شود.

از ژانویه ۲۰۱۹، NEO Token  از ۷.۵۰ دلار به ۱۱ دلار فعلی رسید که نزدیک به دو برابر است. اگرچه این سرمایه‌گذاری نسبتاً مخاطره‌آمیز است؛ اما پایین بودن قیمت، سهولت را در هر سبد افزایش می‌دهد.

ارزش بازار این اتریوم چینی، حدود ۷۹۰ میلیون دلار است و از جمله بهترین ارز دیجیتال به حساب می‌آید.

 

 ارز دیجیتال دارای بهترین حریم خصوصی: Zcash

آیا فکر می‌کنید بیتکوین به شما حریم خصوصی ارائه می‌دهد؟ دوباره فکر کنید. بسیاری از ارزهای دیجیتال در خارج از کشور توسط دولت‌ها و شرکت‌ها می‌توانند صاحبان آنها را ردیابی کنند.

بنابراین رویایی حریم خصوصی تمام شده است؟  نه دقیقاً. Zcash   پناهگاه کسانی است که به دنبال حفظ حریم خصوصی برجسته هستند.

درست مثل بیت کوین، این ارز دیجیتال نیز در کل ۲۱ میلیون سکه ZEC   ثابت دارد. گذشته از قابلیت‌های حریم خصوصی، ZEC   تفاوت چندانی با سایر دارایی‌های دیجیتال، نظیر بیت کوین یا لایت کوین ندارد.

Zcash   به طور عمده، برای انتقال ارزش نظیر به نظیر طراحی شده است. قیمت Zcash   به عملکرد کلی بازار نزدیک است. در سال ۲۰۱۹، این ارز دیجیتال به ارزش اوج ۱۱۲ دلار رسید؛ ارزشی پویا، هم‌تراز اواسط سال بیت کوین.

این امر نشان می‌دهد اگر بیت کوین به پیشرفت مثبت خود ادامه دهد، به احتمال زیاد Zcash   نیز پیرو آن خواهد بود. بنابراین Zcash   را می‌توان از جمله بهترین ارز دیجیتال دانست.

 

پیشنهاد می کنم مقاله ارز دیجیتال ترون چیست؟ را مطالعه کنید 

 

ارز دیجیتال Stellar

این ارز که از حدود سال ۲۰۱۴ وجود داشته است؛ در حال توسعه بوده و به سمت قوی‌تر شدن می‌رود. با قیمتی که برای هر سنت در نظر گرفته شده است، یکی از مقرون به صرفه‌ترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری به حساب می‌آید.

این ارز دیجیتال، پروتکل متن باز و غیرمتمرکز برای معاملات مرزی دارد و با شبکه‌ای متشکل از ۱۰۰ میلیاردتوکن stellar   راه اندازی شده است. هم اکنون به توکن‌ها Lumens   یا XLM  گفته می‌شود.

هدف نهایی Stellar،  جایگزینی سیستم SWIFT   است. از طریق توکن‌های XLM   شبکه Stellar   معاملات مرزی بین هر جفت ارزی را امکان پذیر می‌سازد.

یکی از ویژگی‌های بارز Stellar،  این است که به عنوان ستون سایر ارزهای رمزپایه خدمت می‌کند. این امر به Stellar   فرصت عظیمی می‌دهد تا خود را بیشتر توسعه داده و مقیاس بندی کند.

 

مقاله هایی با عنوان بیت کوین کش چیست و چه فرقی با بیت کوین دارد؟ و بیت کوین اتم چیست و چرا ایجاد شد؟ در وب سایت ثروت آفرین موجود می باشد که می توانید آن ها را مطالعه کنید.

 

بهترین ارز دیجیتال Cardano

بستر Cardano   در سال ۲۰۱۵ راه اندازی شد و هدف آن تبدیل شدن به خانه‌ای برای برنامه‌های کاربردی مالی، در مقیاس بزرگ است. سیستمی غیرمتمرکز  بر روی ADA  اجرا می‌شود که رمزنگاری خاص خود را دارد.

ADA  مانند بیشتر ارزهای دیجیتال، به عنوان وسیله‌ای سریع و مطمئن برای انتقال ارز طراحی شده است. شبکه Cardano   روی لایه‌هایی ساخته شده است که در هنگام به روز رسانی‌ها، انعطاف پذیری بالایی را ارائه می‌دهد.

از آنجایی که Cardano   همچنین امکان توسعه dApps  را فراهم می‌کند، جامعه رمزهای ارز نگاری شده انتظار دارد که چندین سرویس در اطراف آن توسعه پیدا کرده و ADA   را بالاتر بکشند.

Cardano   متکی به یک جامعه قوی از افراد پیشرفته در فناوری است. این شرکت حتی با دانشگاه Malta   همکاری کرده است تا چندین دوره را به زبان‌های برنامه نویسی که در شبکه Cardano   استفاده می‌شود، ارائه دهد.

 

ارز دیجیتال Tron

این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۷ تاسیس شد و به سرعت به یکی از پروژه‌های بزرگ جهان ارزهای رمزنگاری شده، تبدیل شد. هدفTRON   ایجاد سیستم سرگرمی دیجیتالی جهانی آزاد است که به کاربران امکان می‌دهد محتوای دیجیتالی را به روشی آسان و مقرون به صرفه، به اشتراک بگذارند.

با TRON، ایده این است که واسطه را از بین برده و به همه و همه اجازه دهیم تا محتوای دیجیتالی را در اکوسیستم مبتنی بر بلاک چین خود، قرار دهند.

برای سازندگان محتوا این مدل به آنها فرصتی بی‌نظیر می‌دهد تا قیمت کانال‌های توزیع اشخاص ثالث را پایین بیاورند. برای عموم، هزینه‌های پایین‌تر از طرف سازنده، ممکن است به قیمت‌های پایین‌تر برای دسترسی به محتوا تبدیل شود.

TRX رمزنگاری این اکوسیستم است. این دلایل سبب شده است که به Tron در لیست بهترین ارز دیجیتال اشاره کنیم.

 

ارز دیجیتال Ontology

Ontology  یک بستر عمومی چند زنجیره‌ای بوده که هدف آن تقویت استفاده از فناوری بلاک چین، در جامعه تجاری است. این ارز دیجیتال به مشاغل اجازه می‌دهد راه حل‌های بلاک چین را بدون اطلاع قبلی در در مورد این موضوع، پیاده سازی کنند.

از طریق چندین ابزار توسعه یافته توسط Ontology مشاغل در همه ابعاد می‌توانند ساز و کارهای اعتمادسازی را راه اندازی کرده و آنها را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنند.

پروتکل بلاک چین Ontology منحنی یادگیری را برای برنامه‌های کاربردی تجاری بلاک چین، به طور قابل توجهی کاهش می‌دهد. به ویژه هنگامی که صحبت از تایید هویت و تبادل داده است. این شبکه با توکن ONT   اجرا می‌شود که حداکثر یک میلیارد توکن عرضه می‌کند.

بهترین ارز دیجیتال برای خرید و سرمایه گذاری کدام است-4

 

اگر می خواهید یک کیف پول بیت کوین بسارید مقاله آموزش ساخت کیف پول بیت کوین در بلاک چین را حتما بخوانید

 

حرف آخر بهترین ارز دیجیتال

در این مطلب لیستی از بهترین ارز دیجیتال را به شما عرضه کردیم که می‌توانید با در نظر گرفتن جزئیات آنها، یک مورد را در نظر گرفته و سرمایه‌گذاری خود را انجام دهید.

همچنین در این مطلب به دلایل سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال اشاره کردیم و شما با ۵ دلیل آشنا شدید که می‌توانند قانعتان کنند که سرمایه گذاری در ارز دیجیتال، گزینه خوبی محسوب می‌شود.

به یاد داشته باشید که پیش از هر کار، باید تحقیقات کافی را انجام داده و از افرادی که در این زمینه صاحب تجربه هستند، نظر بخواهید و در نهایت اقدام سرمایه گذاری کنید. لازم به ذکر است که این لیست با در نظر گرفتن آینده هر یک از ارزهای دیجیتال تهیه شده است می‌تواند دید خوبی از آنچه قرار است در آینده در این زمینه انجام دهد، ارائه دهد.

لطفاً شما نیز نظر و تجربه خود را در زمینه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی و بهترین ارز دیجیتال بیان کنید. کدام ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری ترجیح می‌دهید و علت آن چیست؟ همچنین لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *