استخراج بیت کوین با کامپیوتر خانگی (صفر تا 100)

استخراج بیت کوین مدتی است که طرفداران زیادی در اینترنت به دست آورده است. برای اینکه بتوانید بیت کوین استخراج کنید روش های زیادی وجود دارد. استخراج این ارز دیجیتالی را می توان به عنوان یک کسب و کار اینترنتی که روز به روز هم گسترش پیدا می کند مورد توجه قرار داد.

بیت کوین یک ارز دیجیتالی است که برای به درست آوردن آن باید عملیات ماینینگ انجام داد یا به اصطلاح آن را استخراج کرد.

برای استخراج بیت کوین روش های مختلفی وجود دارد. هر کسی با توجه به توانایی خود از روش های مختلفی برای استخراج استفاده می کند. از استخراج بیت کوین می توان به عنوان روشی جدید برای کسب درآمد از اینترنت نام برد.

در این مقاله انواع روش های کسب درآمد اینترنتی با استفاده از بیت کوین را گفته ام. همچنین درباره کم هزینه ترین و عملی ترین روش استخراج این ارز دیجیتالی صحبت شده است.

 

 بیت کوین چیست؟

خیلی از دوستان به من در ارتباط هستند و درباره ارز دیجیتالی بیت کوین سوال می پرسند. برای همین تصمیم گرفتم مطلب جامعی در مورد استخراج بیت کوین منتشر کنم تا کسانی که دوست دارند در این زمینه کار کنند بتوانند از این طریق اطلاعات جامعی داشته باشند و کسب درآمد کنند.

بیت کوین یک ارز دیجیتال در اینترنت است که چند سالی است رواج پیدا کرده است. بیت کوین همانند کارت های اعتباری و مختص هیچ کشور خاصی هم نیست. با بیت کوین خیلی از مبادلات تجاری در حال حاضر انجام می شود. برای به درست آوردن بیت کوین باید آن را خرید و یا آن را استخراج کرد.

بیت کوین چیست؟

 

پیشنهاد میکنم مقاله ارز دیجیتال اتریوم چیست؟ آشنایی با ارز دیجیتال اتریوم را مطالعه کنید 

 

چرا بیت کوین به وجود آمد؟

در ابتدا بیت کوین در سال 2009 توسط شخصی که احتمال می رود چینی باشد بوجود آمد. این شخص به وسیله یک ایمیل رمزنگاری شده اعلام کرد یک سیستم پرداخت الکترونیکی متن باز به نام بیت کوین را بوجود آورده است. و پس از آن گروهی دیگر مسئولیت گسترش آن را به عهده گرفتند.

یکی از اهداف بیت کوین انتقال پول بدون هر گونه واسطه و کاغذ بازی موسسات اعتباری، دولت ها و گسترش گردش مالی توسط مردم عادی می باشد. با گسترش بیت کوین و ارزهای دیجیتالی قدرت مالی و گردش مالی از دست عده ای خاص در دنیا خارج شده و در دست مردم قرار خواهد گرفت.

نگاه جامعه به ارزهای دیجیتال

وقتی که مروری در وب می کردم دیدم که بعضی از افراد نسبت به ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین با دید منفی نگاه می کنند. ولی با توجه به تغییراتی که در دنیای دیجیتالی به سرعت در حال انجام است به شما این اطمینان را می دهم که چند سال دیگر ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین از اعتبار بالایی برای داد و ستد برخوردار خواهند شد.

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز به انتقال حجم زیادی از پول در دنیای امروزی ارزهای دیجیتالی رشد خواهند کرد. خواه ناخواه بعد از مدتی اینگونه ارزها از جمله بیت کوین جای خود را هر چه بیشتر در بازار باز خواهند کرد.

 

استخراج بیت کوین چطور انجام می شود؟

برای استخراج بیت کوین هر کسی که سرعت کامپیوترش بیشتر باشد بیت کوین بیشتری می تواند استخراج کند. این سیستم به صورت یک قرعه کشی کار می کند. مثلا در هر بار شرکت در این قرعه کشی مقداری بیت کوین به شما تعلق می گیرد. هرچه سرعت کامپیوتر شما بیشتر باشد در قرعه کشی بیت کوین بیشتری دریافت می کنید.

برای استخراج بیت کوین از نرم افزار کامپیوتری به نام بیت کوین ماینر (Bitcoin Miner) استفاده می شود. به کسانی که عملیات استخراج را انجام می دهند ماینر (miner) می گویند. به کسانی که سریعتر این عملیات را انجام دهند جایزه ای تعلق می گیرد که به آن بیت کوین می گویند.

بیت کوین چطور استخراج می شود؟

 

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین ارزهای دیجیتال به تفکیک سهم بازار را مطالعه کنید 

 

چگونه می توان مبلغ بیت کوین استخراج شده را دریافت کرد؟

خرید و فروش و دریافت مبلغ بیت کوین استخراج شده بسیار رواج پیدا کرده است. با افتتاح یک کیف پول اینترنتی می توانید بیت کوین های استخراج شده خود را به کیف پولتان انتقال بدهید. امروزه خیلی از صرافی ها با کم کردن مبلغی به عنوان کارمزد نقل و انتقال، پول بیت کوین استخراج شده شما که در کیف پولتان وجود دارد پس از انتقال به کیف پول آن ها به پول نقد تبدیل می کنند و به حساب ریالی شما واریز می کنند.

در حال حاضر صرافی های زیادی هستند که با مراجعه به آن ها می توانید بیت کوین استخراج شده خود را به ریال و یا هر ارز دیگری تبدیل کنید. جالب است بدانید داد و ستد ارز دیجیتالی بیت کوین در صرافی ها بسیار زیاد شده است و به راحتی می توانید بیت کوین استخراج شده خود را در کمترین زمان به پول نقد تبدیل کنید.

 

کیف پول بیت کوین یا کیف پول مجازی چیست؟

برای اینکه بتوانید مبلغ بیت کوین خود را دریافت کنید باید یک کیف پول مجازی داشته باشید. ایجاد یک کیف پول مجازی برای بیت کوین بسیار ساده می باشد. به زبان ساده کیف پول مجازی، ارز رمزنگاری شده یک نرم افزار می باشد. برای اینکه بتوانید در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت کنید حتما باید یک کیف پول مجازی برای خود ایجاد کنید.

کیف پول مجازی بیت کوین هم به صورت نرم افزاری (اپلیکیشن موبایل) و هم به صورت آنلاین وجود دارد. یکی از امن ترین سایت ها برای ایجاد کیف پول مجازی بیت کوین وب سایت blockchain می باشد. با ورود به این سایت و در قسمت Wallet در مدت چند دقیقه می توانید یک کیف پول مجازی امن برای بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال ایجاد کنید.

در حال حاضر سایت های زیادی هستند که کیف پول مجازی خود را می توانید در آن ها ایجاد کنید. در وب سایت بلاک چین که معرفی کردم شما می توانید امنیت کیف پول بیت کوین خود را با استفاده از چند روش مختلف بالا ببرید. برای همین به نظر من یکی از امن ترین کیف پول هایی است که می توانید برای انتقال بیت کوین از آن استفاده کنید.

کیف پول بیت کوین

 

پیشنهاد میکنم مقاله ارز دیجیتال استلار چیست؟ همه چیز درباره ارز دیجیتال استلار را مطالعه کنید 

 

روش های استخراج بیت کوین

استخراج کردن بیت کوین با دستگاه های ماینر

یکی از روش هایی که با استفاده از آن می توانید بیت کوین استخراج کنید خرید دستگاه های مایننینگ می باشد. امروزه خرید دستگاه ماینینگ برای استخراج کردن بیت کوین رشد چشمگیری داشته است. با استفاده از دستگاه های ماینینگ سرعت شما در استخراج بیت کوین بسیار افزایش می یابد.

مزایای دستگاه های ماینر

ایت دستگاه ها سرعت استخراج کردن بیت کوین را به شدت افزایش می دهند. در حال حاضر با توجه به اینکه استخراج کردن بیت کوین کمی سخت شده است. ولی با دستگاه های ماینینگ جدیدی که به تازگی به بازار عرضه شده با سرعت خیلی زیادی می توان عملیات ماین کردن را انجام داد.

معایب دستگاه های ماینر

البته این جنبه خوب آن می باشد و به دست آوردن بیت کوین با استفاده از دستگاه های ماینینگ هزینه های زیادی را به همراه دارد. استخراج کردن بیت کوین با دستگاه های ماینر هزینه برق شما را بسیار زیاد افزایش می دهد. خیلی راحت به شما می گویم که درآمدی را که از این راه به دست می آورید را باید چند برابر آن را هزینه برق و تعمیر و نگهداری دستگاه ماینر کنید.

جالب است بدانید خیلی از این دستگاه ها را نمی تواند برای استخراج کردن بیت کوین استفاده کرد. بعضی از این دستگاه ها به دلیل اینکه قدرت بسیار زیادی در زمان ماین کردن بیت کوین دارند صدای خیلی زیادی نیز دارند. بدون شک تحمل صدای این ماینرها در منزل غیر ممکن است.

گران بودن دستگاه های ماینر

نکته دیگری که در مورد دستگاه های ماینر وجود دارد گران قیمت بودن این دستگاه ها می باشد. با توجه به گران بودن ماینرها، خیلی از دستگاهای ماینر کارایی لازم را نداشته و به دلیل قدیمی بودن به درد استخراج ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین نمی خوردند.

بعضی افراد پیشنهادات جالبی برای استخراج این ارز مطرح می کنند. یکی از پیشنهادات جالبی که یکی از مخاطبان مطرح کرده است این بود که با توجه به اینکه هزینه برق در زمان استخراج ارز دیجیتالی بیت کوین بسیار بالا می رود پیشنهاد استفاده از باتری خورشیدی را داده بود.

در اینجا باید بگویم هزینه نصب و راه اندازی باتری خورشیدی برای استخراج کردن بیت کوین هم بسیار بالا است. این کار مقرون به صرفه نیست و در مناطق شهری امروزی ما هم جواب نمی دهد. ضمن اینکه هزینه پشتیبانی و هزینه های جانبی زیادی را به شما متحمل می کند. اگر هم بخواهید برای استخراج بیت کوین و این همه تجهیزات مختلف و همچنین اجاره فضا هزینه صرف کنید درآمدی که از طریق بیت کوین کسب می کنید ممکن است با هزینه های شما برابر شود و ارزش این کار را ندارد.

کشورهای پیشتاز در ماینینگ

گفته می شود کشوری که تاکنون توانسته بیتکوین بیشتری استخراج کند کشود چین می باشد. چینی ها با توجه به اینکه هزینه برق و هزینه های جانبی کمتری به نسبت دیگر کشورها دارند توانسته اند رتبه نخست استخراج ارز دیجیتالی بیت کوین در دنیا را به خود اختصاص دهند.

امروزه شرکت های مختلفی در زمینه استخراج کردن بیت کوین تبلیغات زیادی را انجام می دهند. این شرکت ها سعی دارند دستگاه های خود را به فروش برسانند و از هزینه های سرسام آور این دستگاه ها سخنی به میان نمی آورند.

 

استخراج کردن بیت کوین با سرویس های ابری

شرکت های زیادی وجود دارند که استخراج بیت کوین را انجام می دهند. استخراج ابری به روشی گفته می شود که از سخت افزارهای شرکت های بزرگ برای استخراج کردن بیت کوین استفاده می شود. شرکت های زیادی هستند که سرویس های ابری اجاره می دهند.

مزایای سرویس های ابری

در این روش برای ماین کردن و کسب بیت کوین به سخت افزار خاصی نیاز نخواهید داشت. در سیستم ابری با فقط داشتن یک کامپیوتر معمولی می توانید کار استخراج را انجام دهید و بیت کوین به دست آمده را به کیف پول خود انتقال دهید. در روش استخراج ابری بیت کوین هزینه برق اضافی ندارد و همچنین تعمیر و پشتیبانی دستگاه ها به عهده اجاره کننده سرویس نیست.

معایب سرویس های ابری

اما در این روش هم با توجه به هزینه اجاره زیاد این سرویس ها این روش برای ماین کردن بیت کوین به صرفه نیست. از طرفی اطمینان لازم هم در مورد خیلی از این شرکت ها وجود ندارد و احتمال کلاهبرداری شرکت های ساختگی در روش استخراج ابری بیت کوین وجود دارد. همچنین در سرویس های ابری سود پایینی نصیب اجاره کننده می شود.

خوب با این توضیحات متوجه شدیم که کسب و کار اینترنتی خوبی نمی توان از این طریق راه اندازی کرد. اما عجله نکنید و راه های بهتری هم برای به دست آوردن بیت کوین با هرینه کم وجود دارد!!!

 

پیشنهاد میکنم مقاله ترید ارز دیجیتال چیست و چگونه کار می کند؟ را مطالعه کنید 

 

استخراج بیت کوین با استفاده از کامپیوتر شخصی

روش دیگری که امروزه برای استخراج بیت کوین رشد چشمگیری دارد ماین کردن با استفاده از یک کامپیوتر معمولی و یا لپ تاپ در منزل است. با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم به دست آوردن بیت کوین با این روش هیچگونه هزینه اضافه ای ندارد. اما با این روش هم سال ها طول خواهد کشید تا بتوانید یک بیت کوین استخراج کنید. پس راه چاره برای استخراج سریع بیت کوین با این روش چیست؟

خیلی از دوستان به من پیغام داده اند که توانسته اند با استفاده از روشی که در ادامه توضیح می دهم در کمتر از 3 ماه یک بیت کوین استخراج کنند. یک بیت کوین قیمت بسیار بالایی دارد که با سرچ ساده در اینترنت می توانید قیمت روزانه آن را بدانید.

 

استخراج کردن بیت کوین با سرعت زیاد و هزینه کم

برای انجام بهتر این کسب و کار هر شخصی که کامپیوتر پرسرعتی دارد بیت کوین بیشتری استخراج می کند. حال اگر چند نفر کامپیوتر خود را با هم ادغام کنند چه اتفاقی می افتد؟ قطعا سرعت استخراج کردن آن ها بالا می رود. چون چند کامپیوتر قدرت خود را روی هم گذاشته اند و سرعت آنها بالاتر رفته است.

جالب است بدانید این سیستم برای استخراج کردن بیت کوین هم وجود دارد و شما می توانید دیگران را دعوت کنید تا با استفاده از اعتبار شما وارد این سیستم شوند. با این کار و اضافه شدن تعداد نفرات بیشتر یک سرور قدرتمند و واقعی تشکیل می شود که سرعت بسیار بالایی برای کسب بیت کوین خواهد داشت. این کار همانند دستگاه های ماینینگ بیت کوین عمل می کند.

با بررسی که انجام دادم استخراج بیت کوین با این روش کاملا عملی است. همانطور که گفتم استخراج کردن بیت کوین با این روش با استفاده از یک کامپیوتر انجام می شود و کاملا مطمئن می باشد. فراموش نکنید این کار یک کار گروهی برای کسب درآمد اینترنتی است. اگر می خواهید بدون کار گروهی از این روش بیت کوین استخراج کنید وقت خود را تلف نکنید.

با این روش چه مقدار باید در روز زمان گذاشت

همانطور که دیدید هر شخص با داشتن فقط یک کامپیوتر می تواند بیت کوین استخراج کند. برای اینکه بتوانید بیت کوین های زیادی استخراج کنید با روشی که گفتم اگر چند ماه از این روش استفاده کنید درآمد خوبی به دست خواهید آورد. جالب است با روشی که برای استخراج کردن بیت کوین گفته شد هیچ زحمتی لازم نیست فقط باید کامپیوتر خود را روشن کنید!

اگر هم خواستید وب گردی کنید می توانید صفحه دیگری باز کنید با این کار هیچ خللی در استخراج کوین شما به وجود نمی آید. برای همین از نظر من این روش نسبت به روش های دیگر ماینینگ برتری دارد. این روش با استفاده از CryptoTab Browser انجام می شود که در ادامه درباره آن بیشتر توضیح می دهم.

استخراج بیت کوین با کامپیوتر شخصی

 

پیشنهاد میکنم مقاله بیت کوین و ارز دیجیتال چیست؟ همه چیز درباره ارزهای دیجیتال را مطالعه کنید 

 

استخراج بیت کوین با استفاده از CryptoTab Browser

همانطور که گفتم سعی می کنم برای استخراج بیت کوین کم هزینه ترین روش را در این مقاله برای شما بگویم. CryptoTab یک مرورگر همانند کروم است که یکی از روش های به دست آوردن ارز دیجیتالی بیت کوین می باشد. این مرورگر حجم کمی دارد و تاثیری بر سرعت و کامپیوتر شما نمی گذارد.

CryptoTab مکانیزمی ایجاد می کند تا به صورت اینترنتی بتوانید بیت کوین استخراج کنید. از امکانات بسیار خوب CryptoTab این است که می توانید دیگران را دعوت کنید تا به گروه شما برای جمع آوری بیت کوین ملحق شوند. به دست آوردن این ارز دیجیتال با استفاده از CryptoTab یکی محبوب ترین و پرطرفدارترین روش های استخراج بیت کوین در جهان و ایران است.

در CryptoTab زمانی که شبکه بزرگی را درست کردید سرعت استخراج شما بسیار بالا می رود. و همانطور که گفتم خیلی افراد توانسته اند در مدت کمتر از سه ماه یک بیت کوین استخراج کنند.

 

پیشنهاد می کنم مقاله استخراج بیت کوین رایگان با مرورگر CryptoTab را حتما مطالعه کنید

 

استخراج بیت کوین با cryptotab browser

 

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین ارز دیجیتال برای خرید و سرمایه گذاری کدام است؟ را مطالعه کنید 

 

عملیات ماینینگ کردن با CryptoTab چگونه است؟

نصب این مرورگر چند ثانیه بیشتر طول نمی کشد و پس از آن می توانید ماینینگ بیت کوین را شروع کنید. به محض اینکه کامپیوتر خود را روشن کنید این مرورگر لود شده و شروع به استخراج بیت کوین می کند. نکته جالب اینکه استفاده از این مرورگر برای ماینینگ کردن بیت کوین هزینه اضافی برق و همچنین هزینه اضافی اینترنت را هم ندارد.

فرض کنید شما گوگل کروم را از صبح تا شب بر روی کامپیوتر خود باز بگذارید. این کار باعث مصرف زیاد اینترنت نمی شود CryptoTab هم دقیقا به همین صورت عمل می کند با این تفاوت که به صورت خودکار عملیات استخراج کردن بیت کوین را انجام می دهد. به همین دلیل CryptoTab یکی از محبوب ترین نرم افزار ها برای استخراج ارز دیجیتال بیت کوین است.

این روش ماینینگ کردن بیتکوین برای کسانی که در بیرون از منزل فعالیت می کنند هم بسیار مناسب است. چون در هنگام خروج از منزل کامپیوتر خود را روشن می کنند و از آن پس همه چیز خودکار انجام می شود و عملیت جمع آوری بیت کوین به صورت اتوماتیک بعد از روش شدن کامپیوتر انجام می شود.

 

نتیجه گیری و سخن پایانی

با توجه به تماس هایی که خیلی از دوستان در مورد استخراج بیت کوین با من داشتند تصمیم گرفتم این مقاله را بنویسم. سعی کردم بهترین روش برای استخراج کردن بیت کوین را مورد بررسی قرار بدهم. در این روش هر کسی بدون هزینه و فقط با یک کامپیوتر شخصی می تواند بیت کوین استخراج کند و کسب درآمد اینترنتی داشته باشد.

امروزه خیلی از افراد برای اینکه بتوانند بیتکوین استخراج کنند به سراغ روش های پر هزینه می روند. به هیچ عنوان برای اینکه بیت کوین استخراج کنید هزینه نکنید. با استفاده از روشی که در بالا گفتم می توانید بیت کوین استخراج کنید. فراموش نکنید روش هایی که برای به دست آوردن این ارز دیجیتال عنوان شد را انجام دهید تا بتوانید بیت کوین را در کمترین زمان و با سرعت بالا و هزینه کم استخراج کنید.

استخراج کردن بیت کوین روز به روز با توجه به افزایش تعداد افرادی که می خواهند با این روش از اینترنت کسب درآمد داشته باشند سخت تر می شود. پیشنهاد می کنم شما هم اگر به دنبال کسب درآمد اینترنتی هستید با توجه به اینکه استخراج بیت کوین با این روش هیچ هزینه ای ندارد حتما آن را انجام دهید.

با استفاده از CryptoTab هر کسی می تواند با داشتن یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر قدیمی بیت کوین استخراج کند. البته ممکن است مدتی طول بکشد تا بتوانید گروه خود را گسترش بدهید و سرعت شما در ماینینگ کردن این ارز دیجیتال افزایش یابد. ولی مطمئن باشید پس از مدتی می توانید همانند یک سرور قدرتمند بیت کوین استخراج کنید.

امیدوارم این مقاله که درباره استخراج بیت کوین بود مورد استفاده کسانی که می خواهند از اینترنت ارز دیجیتال استخراج کنند قرار گرفته باشد. خوشحال می شوم نظر ارزشمند شما را در این مورد بدانم.

45 دیدگاه

 1. سلام ، سایت های زیادی هستن که بیت کوین رایگان میدن

 2. باعرض سلام وخسته نباشیدبه شمابه خاطرپاسخهای صریح ومفیدتون،من بامطالعه مقاله ای تحت عنوان درآمدصدمیلیونی درماه به مطالبی رسیدم که کمتر دراینجا درموردش بحث شده واون اینه،نوشته بودکسب انواع ارزهای دیجیتالی بیت کوین،داک کوین،لایت کوین،دوژکوین،بیت کوین کش وکوین پات.که سئوالم اینه آیا کسب این نوع ارزهادرنهایت تبدیل به یک ارزمیشه یانه؟وتوضیح داده بودبایک رایانه همزمان درچندین سایت میتونی ثبت نام کنی وبیت کوین استخراج کنی که این سایتهاهم مثل بیتر آی او،ساتوشی هیرو،سورف،استاربیتس،فبیت،فرینم،آل کوینس،…وهمچنین سایتهای قطره ای هاست.که درمجموع خیلی خوب به نظرمیرسید.سئوال؟آیااین ادعاصحت داره؟لطف کنیددراین مواردتوضیح کلی بدهید.
  ممنون ازمحبت وصبروحوصله تون.یاحق

  • سلام محسن عزیز
   در وحله اول باید بدانید هیچ چیز غیر ممکن نیست ولی اینکه بتوانید تنها با یک کامپیوتر و بدون دستگاه مخصوص استخراج بیت کوین به این درآمد برسید امکان پذیر نمی باشد. برای اینکه بتوانید در استخراج بیت کوین موفق شوید و با هزینه ناچیز درآمد قابل توجهی کسب نمایید می بایست از طریق روش های زیرمجموعه گیری، نسبت به استخراج بیت کوین مبادرت بورزید.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *