کسب درآمد از اینترنت شامل 9 روش عملی

کسب درآمد از اینترنت به دلیل سهولت در انجام آن مورد توجه بسیاری از افراد جامعه در ایران شده است. هر روز تعداد افرادی که به کسب درآمد اینترنتی علاقه نشان می دهند افزوده می شود. باید گفت کسب درآمد از اینترنت را در هر مکانی حتی در خانه نیز می توان انجام داد این کار جالب ترین کاری است که هر کسی به سادگی می تواند از آن درآمد زایی داشته باشد. اگر به درستی وارد کسب و کار اینترنتی شوید می توانید بعد از مدتی کسب و کار خوبی در اینترنت راه اندازی کنید.

کسب و کارهای اینترنتی اگر به درستی راه اندازی و مدیریت شوند می تواند درآمد زایی خیلی خوبی برای صاحب آن کسب و کار داشته باشد.

در ادامه راه های کسب درآمد از اینترنت و روش های مختلف آن توضیح داده شده است. اگر دوست دارید بدانید چگونه می توانید از اینترنت کسب درآمد داشته باشید حتما ادامه مطلب را دنبال کنید.

کسب درآمد اینترنتی

 

کسب درآمد از اینترنت از سراب تا واقعیت!

در این مورد بسیاری از دوستان از من سوال می پرسند که آیا این کار امکان پذیر است و آیا واقعا از اینترنت می توان کسب درآمد داشت. پاسخ خیلی ساده و روشن است. با نگاهی به وب سایت های اینترنتی می توانید جواب این سوال را به راحتی بدهید.

خیلی از این سایت ها را می توانید در اینترنت ببینید که با فروش کالاهای فیزیکی و یا دیجیتالی کسب درآمد دارند. بعضی ها خدمات اینترنتی دارند و از این طریق درآمد زایی می کنند و خیلی از سایت ها از طریق انجام تبلیغات کسب درآمد از طریق اینترنت را انجام می دهند.

با نگاهی دقیق به این سایت ها می توانید درآمدی که از راه تبلیغات در اینترنت دارند را محاسبه کنید. برای این کار نگاهی به تعرفه تبلیغاتی آن ها بیاندازید و ترافیک ورودی گوگل آن ها را بررسی کنید. با همین کار ساده می توانید درآمد میلیونی این کسب و کارهای اینترنتی را محاسبه کنید.

به شما اطمینان می دهم کسب درآمد از اینترنت واقعیت دارد. اما چگونه؟ از راه ایجاد یک کسب و کار اینترنتی درست می توانید این کار را انجام دهید. در ابتدا باید یک سایت برای کسب درآمد تان از اینترنت ایجاد کنید.

باعث تاسف است که بسیاری از سایت ها هستند که با بسته های کسب درآمد اینترنتی مردم را گول می زنند. آن ها تبلیغ می کنند و می گویند در مدت کم و حتی چند روزه!!! می توان این کار را انجام داد. به شما می گویم که تمام این تبلیغات اینترنتی دورغ هستند.

فراموش نکنید در صورتیکه علاقه دارید کسب درآمد واقعی از طریق اینترنت راه بیاندازید حتما خودتان این کسب و کار را راه اندازی کنید. منظور این است که صاحب آن کار شما باشید. با کار کردن برای شخص دیگری نمی توان کسب درآمد اینترنتی خوبی داشته باشید.

 

مزایای کسب و کار اینترنتی :

شروع کار با سرمایه اندک و یا بدون سرمایه گذاری :

مهمترین مزیت کسب و کارهای آنلاین هزینه راه اندازی کمتر از کسب و کارهای سنتی می باشد. شما می توانید با سرمایه کمتر از 200 هزار تومان یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید.    

فروش محصول و یا خدمات در 24 ساعت از شبانه روز :

با شروع یک کسب و کار آنلاین همیشه فعال هستید. و حتی در خواب نیز محصول شما بدون دخالت دائمی در اینترنت بفروش برسانید.

 ارائه خدمات به مشتریان در خارج از منطقه جغرافیایی و مدیریت در هر جای دنیا :

از مهمترین مزایای کسب و کار اینترنتی ، ارائه خمات و محصول در هر جای دنیا می باشد. هیچ محدودیتی برای این کار وجود ندارد و فروش خدمات و محصول می تواند در هر منطقه ای از دنیا صورت پذیرد. ضمن اینکه کسب و کارهای سنتی نیاز به حضور فیزیکی دارند. ولی شما می توانید این تجارت آنلاین را در هر کجا که باشید و بدون حضور فیزیکی مدیریت کنید و گزارشهای کاملی از سیر مراحل فروش اینترنتی و درآمد زایی خود داشته باشید.

تبلیغات با هزینه بسیار کم و فروش کالا و خدمات با حجم زیاد :

اگر به فعالیت های سنتی و تجاری نگاهی بیاندازیم می بینیم در کسب و کارهای آنلاین مارکتینگ، تبلیغات با هزینه بسیار کمی صورت می گیرد. البته این مورد هم می تواند به عنوان روشی برای کسب درآمد اینترنتی مورد توجه قرار گیرد. همچنین شما با ایجاد یک سایت در وب می توانید کالا و خدمات خود را به میلیون‌ها کابر اینترنتی نشان دهید.

 برقراری ارتباط مداوم با مشتریان :

در کسب و کار آنلاین می توان درخواست مشتریان خود را بصورت مداوم پیگیری کنید. این امر رضایت مشتری را در پی داشته و موجب افزایش کسب درآمد اینترنتی می‌شود.

افزایش صعودی درآمد :

در فروشگاه‌ها و کارهای سنتی برای گسترش آن می بایست هرینه زیادی را صرف کنید. ولی در کسب و کار های اینترنتی به سادگی در چند دقیقه می توانید بخش‌های جدید و متنوعی به فروشگاه خود اضافه کنید و درآمد زایی خود را در مدت چند دقیقه شروع کنید.

تمایل مردم به خرید از اینترنت :

در این چند سال استقبال زیادی از فروشگاه‌های اینترنتی صورت گرفته و خرید اینترنتی روز به روز در حال افزایش است. این خبر خوبی برای کسانی است که می خواهند کسب و کارهای آنلاین با درآمد بالا را شروع کنند.

 

پیشنهاد ویژه : آموزش کسب درآمد از طریق اینترنت

 

آیا کسب درآمد از اینترنت نیاز به داشتن سایت می باشد؟

این سوال خیلی از کسانی است که می خواهند این کار را در اینترنت شروع کنند. باید بگویم خیر. برای اینکه از اینترنت کسب درآمد داشته باشید نیازی به داشتن سایت نیست. با روش هایی که به شما معرفی می کنم اصلا نیازی نیست که حتما سایت اینترنتی داشته باشید.

البته باید به این نکته توجه داشت که برای موفقیت بهتر در کسب و کارهای اینترنتی داشتن سایت مهم است. و خیلی از درآمدهای میلیونی از طریق ایجاد وب سایت برای کسب و کار شما به دست می آید. باید توجه داشت وب سایت می تواند باعث اعتماد سازی در کسب درآمد از اینترنت شود و موفقیت کسب و کار اینترنتی شما را تسریع کند. ولی حتما برای کسب درآمد اینترنتی نیازی به داشتن سایت نیست. برای مثال می توان به کانال‌های تلگرامی و صفحات اینستاگرام اشاره کرد که مبالغ زیادی درامد کسب می کنند و وب سایتی هم ندارند.

البته راه اندازی وب سایت اینترنتی بسیار ساده است. با آموزش های موجود در مورد طراحی سایت با استفاده از وردپرس در اینترنت به سادگی می توانید بدون کد نویسی یک سایت با هزینه کم و درآمد بالا طراحی و راه اندازی کنید.

 

من طراحی سایت بلد نیستم! چگونه باید فروشگاه اینترنتی خود را طراحی کنم؟

با استفاده از سیستم سایت ساز وردپرس به سرعت می توانید سایت فرشگاهی خود را در اینترنت طراحی کنید. شما بدون کدنویسی و با استفاده از وردپرس و افزونه های آن سایت اینترنتی خود را راه اندازی کنید و تمام امکانات سایت فروشگاهی از قبیل سبد خرید، درگاه پرداخت، چک کردن موجودی انبار، بررسی موجودی و بسیاری امکانات دیگر را به فروشگاه اینترنتی خود اضافه کنید. اگر طراحی سایت بلد نیستید محصول آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی را مشاهده کنید.

کسب درآمد با طراحی سایت فروشگاهی

 

میزان کسب درآمد اینترنتی چقدر است؟

سوالی که خیلی از افراد در زمینه درآمد اینترنتی می پرسند این است که میزان کسب درآمد از طریق اینترنت چه مقدار می باشد؟

مقدار کسب درآمد اینترنتی فروشگاه های اینترنتی به خیلی از عوامل بستگی دارد ار جمله ایده خوب در کسب و کار، زمان و انرژی که برای آن کار می گذارید، کشش بازار و قدرت رقبای شما بستگی دارد.

به طور میانگین برای رسیدن به کسب درآمد در فروشگاه اینترنتی حدود 6 ماه تا یک سال زمان لازم است تا بتوانید به درآمد خوبی برسید.

خیلی از مردم با من تماس می گیرند و می گویند راه های زیادی برای کسب درآمد اینترنتی بلد هستند. آنها می گویند درآمد خوبی دارند من به آن ها می گویم شما افراد را با محتوای ارزشمند علاقه مند کردید و سپس جذب ترافیک در اینترنت انجام دادید. بقیه موارد کاری ندارد هر پیشنهادی بدهید افراد از شما خرید می کنند و درآمد زایی شما در اینترنت به سادگی انجام می شود.

میزان کسب درآمد اینترنتی

 

کسب درآمد از اینترنت مناسب چه افرادی است؟

آیا دوست دارید درآمد اینترنتی داشته باشید و می خواهید در منزل کسب درآمد کنید؟ کسب و کار اینترنتی برای افراد زیر مناسب است:

 • کلیه دانشجویان و دانش آوزان
 • بانوان خانه دار 
 • معلمان و مدرسان 
 • افرادی که شغلی ندارند
 • کارمندان و افرادی که به دنبال کار دوم هستند
 • کسانی که دوست دارند در منزل کسب درآمد از طریق اینترنت داشته باشند

 

چطور باید از اینترنت کسب درآمد کرد؟

از مهمترین دغدغه های افراد این است که چطور از اینترنت کسب درآمد کنند. کسب درآمد راحت از طریق اینترنت یکی مهمترین چالش های افراد بوده و هست. باید بگویم موفقیت بدون زحمت به دست نمی آید ولی به آن سختی که ما فکر می کنیم نیست. با گسترس سیستم های قدرتمند که در اینترنت در حال گسترش است (مثل وردپرس) این کار بسیار ساده شده است.

 

روش های کسب درآمد از اینترنت

1- کسب درآمد از راه فروش محصولات فیزیکی مثل سایت دیجی کالا 

با اکثر افرادی که صحبت می کنم می گویند می خواهند فروشگاه اینترنتی مثل دیجی کالا با درآمد بالا داشته باشند. ولی این کار با توجه به حجم زیاد محصولات هزینه و سرمایه زیادی می خواهد. برای کسب درآمد از اینترنت بدون هزینه و با وردپرس می توانید یک قالب فروشگاهی حرفه ای با تمام امکانات پرداخت درگاه اینترنتی داشته باشید و به فروش کالا بپردازید.

برای فروش کالا و درآمد زایی در اینترنت از دو روش می توانید استفاده کنید: 1- فروش کالای ساخته شده توسط خودتان 2- فروش محصولات دیگران

فروش کالای ساخته شده توسط خودتان :

می توانید انواع کالاهای ساخت خودتان را در فروشگاه خود به فروش برسانید. اگر به اینترنت و حتی شبکه های اجتماعی نگاهی بیاندازید می بینید بسیاری از کالاها از قبیل صنایع دستی، گل و گیاه، انواع شیرینی و مواد خوراکی و بسیاری کالاهای دست ساز را در فروشگاه اینترنتی خود برای فروش بگذارید و از این طریق درآمدزایی کنید.

فروش محصولات دیگران

برای این کار نیازی نیست کالایی در انبار داشته باشید. البته باید بگویم این روش با سیستم های همکاری در فروش که در اینترنت رواج پیدا کرده است را نباید اشتباه گرفت. در این روش می توانید ابتدا سفارش انواع کالاها ار قبیل کتاب، لوازم آشپزخانه، فرش، مانتو، کیف، کفش و انواع محصولات را برای درآمد زایی بیشتر در سایت اینترنتی خود دریافت نمایید و سپس اقدام به خرید و ارسال کالا کنید. البته نیازی به حضور فیزیکی شما برای خرید محصول نیست و تمام این مراحل به صورت کاملا اتوماتیک و از طریق اینترنت انجام می شود. شرکت های در حال حاضر بوجود آمده اند که این کار را انجام می دهند و شما به راحتی می توانید یک فروشگاه حرفه ای اینترنتی داشته باشید.

پس از گذشت مدتی از شروع کسب و کارتان سرمایه شما زیاد شده و می توانید انبار، حمل و نقل و دیگر مراحل را خودتان انجام دهید.

فروش محصولات فیزیکی

 

2- کسب درآمد از طریق فروشگاه اینترنتی محصولات دیجیتالی (فروش فایل)

ارائه محصولات به صورت دیجیتالی و دانلودی روشی است که از این طریق می توانید درآمد قابل توجهی از اینترنت کسب کنید. در حال حاضر کسب و کارهای اینترنتی زیادی هستند که با فروش محصولات خود از این روش درآمد بسیار بالایی دارند.

با استفاده از این روش در وقت و هزینه صرفه جویی می شود و هزینه های جانبی مانند انبارداری و غیره را ندارد.  محصول مورد نظر نیز ارزانتر و در همان لحظه در دسترس مشتری خواهد بود.

برای همین مشتریان اینترنتی هم به این روش به دلیل ارزانتر بودن محصول رغبت بیشتری نشان می دهند. درحال حاضر این روش برای کسب درآمد از اینترنت بسیار فراگیر شده است. این روش درآمد زایی در بسیاری از فروشگاه های بزرگ در حال انجام می باشد.

در سایت ثروت آفرین هم بخش محصولات برای همین شکل گرفت تا برای کسانی که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارند محتوای ارزشمند ارائه کنیم. تا مخاطبان بتوانند با این آموزش ها کسب درآمد اینترنتی را در کمترین زمان محقق سازند.

شما تقریبا هر چیزی را می توانید به صورت دیجیتالی در اینترنت به فروش برسانید. برای مثال انواع کتاب های الکترونیک پی دی اف و صوتی، آموزش های ویدئویی، انواع قالب و افزونه وردپرس و هر چیزی که بتوانید به صورت دیجیتالی تولید کرده و به صورت دانلودی برای فروش گذاشت و درآمد کسب کرد را می شود در اینترنت فروخت.

البته حق کپی رایت را حتما رعایت کنید تا مشکلی برای شما و فروشگاه اینترنتی شما ایجاد نشود.

فروش محصولات دیجیتالی

 

3- کسب درآمد از طریق گرفتن پروژه های اینترنتی و انجام خدمات

شما در اینترنت هیچ محدودیتی ندارید بسیاری از مردم دنیا از طریق گرفتن پروژه و سفارش از اینترنت درآمد قابل توجهی دارند. شما با داشتن یک وب سایت که مهمترین عامل برای شناخت برند شما محسوب می شود می توانید نمونه کارهای خود را در سایتتان بگذاریید.

 

کارهایی را که می توانید از طریق سفارش گیری، کسب درآمد از اینترنت داشته باشید:

 • طراحی سایت :

امروزه برای اینکه هر کسی بتواند در اینترنت کسب و کاری راه بیاندازد باید سایت داشته باشد. افراد زیادی هستند که به دنبال یک طراح سایت با قیمت مناسب هستند. شما با یادگیری طراحی سایت می توانید در این زمینه فعالیت کنید و درآمد خوبی کسب کنید.

 • ساخت ربات تلگرام :

اگر کدنویسی بلد هستید و دوست دارید در زمینه طراحی و ساخت ربات های تلگرامی فعالیت کنید می توانید از این راه هم کسب درآمد از اینترنت داشته باشید. بسیاری از کانال ها هستند که به دنبال ساخت انواع ربات ها هستند و البته ناگفته نماند که مبالغ خوبی هم برای طراحی یک ربات تلگرام پیشنهاد می کنند.

 • پشتیبانی و مدیریت سایت :

کار با وردپرس بسیار ساده است. اگر کار با وردپرس را یاد بگیرید خیلی از سایت ها در اینترنت هستند که نیاز به شخصی دارند که مدیریت سایت شان را به عهده بگیرد و می توانید در این زمینه مشغول به کار شوید.

 • سئوی سایت : 

در صورتیکه دوست دارید در زمینه سئو و بهینه سازی سایت های اینترنتی فعالیت کنید این کار یکی از پردرآمدترین کسب و کارها در اینترنت است. اگر سایتی بازدید کننده ای نداشته باشد پس در نتایج گوگل هم نشان داده نمی شود و درامدی هم ندارد. بسیاری از سایت ها به دنبال یک سئو کار خوب هستند و مبالغ خوبی هم برای این کار پرداخت می کنند با یادگیری سئو می توانید درآمد قابل توجهی داشته باشید.

 • بسیاری کارهای دیگر از قبیل سفارشات آشپزی، کترینگ، نقاشی و غیره را می توانید برای افزایش کسب درآمد اینترنتی انجام دهید.

کسب درآمد با انجام پروژه در اینترنت

 

4- کسب درآمد اینترنتی با تولید محتوا در سایت

تولید محتوا یکی از مهمترین کارهایی است که اگر می خواهید سایت درآمد زایی داشته باشید و در کسب و کار اینترنتی خود موفق شوید باید آن را یاد بگیرید. با تولید محتوا به آسانی می توانید از اینترنت کسب درآمد داشته باشید. حتی می توان محتواهای خوب را در اینترنت به فروش رساند.

اگر بتوانید محتوای خوب تولید کنید افراد زیادی به سایت شما جذب می شوند و با این روش درآمد زایی کنید. حتی محتواهای ارزشمند به اعضای ویژه خود بفروشید.

محتوا انواع مختلف دارد از جمله محتوای متنی، محتوای ویدئویی و محتوای صوتی که با فروش آن ها در وب سایت خود و دیگر سایت های اینترنتی درآمد خوبی کسب خواهید کرد.

اگر بتوانید محتوای خوب و ارزشمند تولید کنید بسیاری از سایت ها به دنبال شخصی هستند که محتوا تولید کند و از این راه هم می توانید کسب درآمد اینترنتی داشته باشید. از وظایف تولید کننده محتوا قرار دادن مطلب در سایت، جمع آوری و ترجمه مقالات می باشد.

 

5- کسب درآمد از طریق فریلنسری یا آزاد کاری

فریلنسر کاری است که در منزل انجام می شود و نیازی به سایت و سرمایه ندارد. شما با داشتن هر تخصصی می توانید به عنوان یک فریلستر خود را معرفی کنید و درآمد کسب کنید. آزاد کارها تخصصی دارند که دیگران به آن نیاز دارند و با انجام آن از اینترنت کسب درآمد می کنند.

فرض کنیم شما ریاضی درس می دهید و در این زمینه تخصص دارید. بسیاری از وب سایت ها در اینترنت هستند که شما در آن رزومه خود را ثبت می کنید و افرادی که نیاز به تخصص ریاضی و یا تدریس دارند با شما تماس می گیرند و می توانید از این طریق کسب درآمد کنید.

شما در هر زمینه ای که فعالیت می کنید مثلا اگر مترجم زبان هستید در این سایت ها رزومه خود را وارد می کنید مطمئن باشید افراد زیادی هستند که به یک مترجم خوب نیاز دارند شما می توانید پس از گرفتن این پروژه ها و انجام کار از این راه کسب درآمد کنید.

در کل با مراجعه با سایت های فریلنسر و با مشاهده پروژه هایی که توانایی انجام آن ها را دارید به کارفرما پیشنهاد انجام پروژه را بدهید و از تخصصی که دارید کسب درآمد از اینترنت داشته باشید.

آزادکاری

 

6- کسب درآمد از طریق اینستاگرام

اینستاگرام هم یک روش بسیار عالی برای کسب درآمد اینترنتی است. در اینستاگرام به راحتی می توانید بدون سرمایه پیج خود را راه اندازی کنید و کسب درآمد داشته باشید. اگر بتوانید از روش های درست و اصولی فالوور اینستاگرام خود را زیاد کنید درآمد زایی خوب می توانید از طریق اینستاگرام انجام دهید.

شما در هر زمینه ای به سادگی می توانید کسب درآمد از اینستاگرام را شروع کنید. مثلا در زمینه چاقی و لاغری پیج های زیادی وجود دارند که با دادن اطلاعات و گرفتن تبلیغات درآمد میلیونی در اینترنت دارند.

خیلی از افراد در اینستاگرم کیک های عروسی و یا جشن تولد می فروشند. مثلا پیج های دیگری در اینستاگرام هستند که در زمینه روسری و کارهای سنتی و گردن بند های زینتی فعالیت دارند. خیلی از این پیج ها درآمد بسیار بالایی از پیج های خود دارند.

نمونه دیگر کسب و کار در اینستاگرام آموزش آرایشگری است. مثلا آرایشگاه ها می توانند نمونه کارهای خود را در پیج اینستاگرامشان بگذارند و از این طریق مشتری جذب کنند.

 

پیشنهاد می کنم مقاله 21 راه ساده برای افزایش فالوور اینستاگرام را مطالعه کنید

 

7- کسب درآمد از طریق تلگرام

کسب و کار تلگرامی یکی دیگر از روش های کسب درآمد از اینترنت است. شما به سادگی می توانید با تلگرام کسب درآمد اینترنتی داشته باشید. شما علاوه بر اینکه از کانال تلگرام خود کسب درآمد می کنید با تبلیغات در کانال تلگرامی خودتان هم می توانید کسب درآمد داشته باشید.

برای شروع کار می توانید افراد مختلف را که در زمینه های مختلف کاری از قبیل مترجمی زبان، آموزش انواع دروس و غیره را پیدا کنید. بعد از آن رزومه این افراد را در کانالی که راه اندازی کردید قرار دهید و با معرفی شاگرد و یا پروژه به این افراد درصد خوبی بگیرید و کسب درآمد کنید.

  

8- کسب درآمد اینترنتی از طریق تبلیغات

راحت ترین راه پول سازی در اینترنت کسب درآمد از راه تبلیغات است. بسیاری از سایت ها هستند که سعی می کنند رتبه الکسای خود را برای دریافت تبلیغات کاهش دهند و از راه تبلیغات در سایت کسب درآمد کنند. البته برای کاهش رتبه الکسا باید زحمت زیادی کشید ولی زمانی که موفق شدید درآمد خوبی ار این راه کسب می کنید.

بسیاری از سایت ها که رتبه خوبی در گوگل دارند فقط با گرفتن تبلیغات بنری و رپورتاژ آگهی، ماهانه صدها میلیون تومان کسب درآمد از اینترنت دارند. برای همین خیلی ها با توجه به سخت بودن این راه باز هم به دنبال آن می روند چون در صورت موفق شدن کسب درآمد تضمین شده ای را خواهند داشت.

باید گفت برای کسب درآمد در این روش باید مطالب سایتتان آنقدر جذاب باشد تا کاربران زیادی را به سایت خود بکشانید و به اصطلاح مشتری سایت شما شوند. برای این روش تولید محتوا خیلی مهم است تا بتوانید درآمدزایی خوبی داشته باشید.

کسب درآمد از طریق تیلیغات

  

9- کسب درآمد از طریق ارز دیجیتالی بیت کوین (bitcoin) 

چند سالی است روش جدید برای کسب درآمد از اینترنت بوجود آمده است. به این روش ماینینگ کردن و یا استخراج بیت کوین می گویند. بیت کوین یک ارز دیجیتال است که در ابتدا قیمت ناچیزی داشت ولی اکنون هر بیت کوین میلیون ها تومان قیمت دارد. کسب درآمد از این طریق بسیار ساده است.

برای ماین کردن بیت کوین روش های مختلفی وجود دارد. یکی از مطمئن ترین روش ها برای استخراج بیت کوین که در ایران هم خیلی گسترش پیدا کرده نصب یک بروزر به نام Cryptotab است. تنها با ورود به اینترنت و با باز گذاشتن این بروزر به صورت خودکار ماینینگ شما شروع می شود و شما در روز می توانید ماینینگ انجام دهید.

این روش برای کسب درآمد به تازگی خیلی مورد توجه قرار گرفته و با رسیدن به مینیمم برداشت در این بروزر می توانید پول خود را با استفاده از کیف پول دیجیتال دریافت کنید و از این طریق کسب درآمد داشته باشید.

البته این روش برای به دست آوردن درآمد از اینترنت کمی زمان بر می باشد. ولی اگر بتوانید دوستان خود را دعوت کنید تا از طریق شما عملیات ماینینگ را انجام دهند سرعت استخراج شما بالا می رود و سریعتر با این روش از اینترنت کسب درآمد می کنید. من خیلی از افراد را می شناسم که با دعوت حدود 100 نفر چند میلیون تومان در ماه از اینترنت و فقط از طریق استخراج بیت گوین کسب می کنند.

کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال بیت کوین

 

پیشنهاد می کنم مقاله استخراج بیت کوین با کامپیوتر خانگی (صفر تا 100) را مطالعه کنید

 

نتیجه گیری و سخن آخر

برای کسب درآمد از اینترنت تا جایی که امکان داشت به بهترین روش ها اشاره کردم. به زودی بسیاری از کسب و کارهای سنتی جای خود را به کسب و کارهای آنلاین خواهند داد.

کسب و کارهای اینترنتی روز به روز در حال افزایش است و تعداد افرادی که دوست دارند از اینترنت کسب درآمد داشته باشند در این چند سال رشد چشمگیری داشته است. پس شما هم با توجه به تخصص خود سعی کنید کسب و کاری راه اندازی کنید و کسب درآمد از اینترنت را شروع کنید.

پیشنهاد می کنم کسب درآمد اینترنتی خود را سریعتر شروع کنید. با توجه به سادگی و آموزش های کاملی که در این زمینه وجود دارد می توانید درآمدزایی اینترنتی خود را از همین امروز آغاز کنید. اگر تصمیم خود را برای شروع کسب و کار اینترنتی گرفتید خوشحال می شوم با دفتر مکاتبه کنید و کمک کنم شما هم در کسب و کار اینترنتی موفق شوید.

امیدوارم از مقاله کسب درآمد از اینترنت استفاده کرده باشید. در صورتی که این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت نظر گرانبهای خود را برای استفاده‌ی دوستان دیگر بنویسید.

5 دیدگاه

 1. ممنون بابت اطلاع رسانی خوبتون تازه دارم میفهمم قضه چیه

 2. با سلام و خسته نباشید
  مدتی هست سایتتون رو دنبال می کنم مطالب واقعا خوب و آموزنده ای دارید. من میخوام سایتی رو طراحی کنم و با سیستم وردپرس که گفتین گویا میشه به راحتی سایت طراحی کردو البته رشته من حسابداری هست و به هر دوست و آشنایی که رشته کامپیوتر داشت گفتم میگن چون برنامه نویسی بلد نیستی نمیتونی سایت طراحی کنی لطفا در این مورد راهنمایی کنید که آیا با اینکه من رشتم کامپیوتر نیست میتونم سایت راه بندازم یا نه؟
  سپاسگذارم

  • سلام محمد عزیز
   ببینید همانطور که گفتم بدون نیاز به هیچگونه اطلاعات کامپیوتری و برنامه نویسی می توانید یک سایت رو با وردپرس طراحی و کسب درآمد اینترنتی داشته باشید. اصلا نیاز نیست برای شروع کسب و کار اینترنتی حتی یک خط کد نویسی بلد باشید. با وردپرس می توانید بهترین سایت ها با گرافیک عالی طراحی کنید همانطور که می بینید سایت ما هم وردپرس هست. برای آشنایی بیشتر از محصول آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی دیدن فرمایید.
   موفق باشید

 3. سلام
  خیلی از سایت ها تبلیغ میکنند با روزی 1 یا 2 ساعت درآمد میلیونی در روز داشته باشید پکیج های خیلی گرونی هم دارند آیا ادعای این سایت ها درسته؟

  • سلام سمانه عزیز
   به جرات می تونم به شما بگم که تمام این تبلیغات برای کسب درآمد اینترنتی دروغ است. هیچکس با روزی یک یا دو ساعت نمی تواند در کسب و کار اینترنتی موفق شود. کسب درآمد از طریق اینترنت به کار مداوم و برنامه ریزی دقیق نیاز دارد لطفا پول خودتون رو برای این پکیج های بی ارزش هدر ندید.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *