21 راه ساده برای افزایش فالوور اینستاگرام (100% کاربردی)

شبکه اجتماعی اینستاگرام از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در دنیا می باشد. در ایران هم بعد از فیلتر شدن تلگرام این شبکه اجتماعی محبوبیت زیادی تری نسبت به قبل پیدا کرده است. بسیاری از مخاطبان به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام خود هستند تا از این طریق کسب و کار پر رونقی برای خود راه بیاندازند. بسیاری از صفحات اینستاگرام که توانسته اند در مبحث افزایش فالوور اینستاگرام موفق شوند و دنبال کنندگان زیادی دارند (به عنوان مثال بالای صد هزار ممبر) از راه تبلیغات درآمد میلیونی و حتی چند صد میلیونی در ماه برای خود رقم زده اند.

پس با همه این توضیحات نباید شبکه اجتماعی اینستاگرام را در کسب و کار اینترنتی دست کم گرفت. اگر دوست دارید فالوور های خود را در اینستاگرام افزایش دهید و از این راه درآمد عالی داشته باشید حتما ادامه که در مورد افزایش فالوور اینستاگرام نوشته شده را دنبال کنید.

21 راه برای افزایش فالوور اینستاگرام

بسیاری از کاربران برای اینکه فالوور خود را در مدت کمی افزایش دهند به فکر خرید فالوور اینستاگرام هستند. در زیر مزایا و معایب این کار را به شما می گویم:

 

چرا بعضی ها به دنبال خرید فالوور اینستاگرامی هستند

به طور معمول در فرهنگ ما اگر پیج اینستاگرامی دارای فالوور های کمی باشد خیلی از مردم آن صفحه را فالو نمی کنند حتی اگر پیج خیلی خوبی باشد. و برعکس در صورتیکه صفحه ای فالوور های میلیونی داشته باشد خواه ناخواه خیلی از افراد بدون توجه به محتوای پیج و فقط به دلیل داشتن تعداد دنبال کنندکان زیاد، آن پیج آن را دنبال می کنند. خب در چنین شرایطی بسیاری از کسانی که به دنبال افزایش فالوورهای اینستاگرام هستند با این طرز فکر به دنبال خرید فالوور در این شبکه اجتماعی می افتند.

 

معایب خرید دنبال کننده ها در اینستاگرام

تعداد لایک و کامنت کم از معایب بزرگ خرید فالوور اینستاگرام می باشد. کسانی که فالوور خریداری می کنند باید توجه داشته باشند که لایک های کم در پست هایشان نشان دهنده این است که آن ها فالوور فیک دارند چون تعداد لایک و کامنتی که هر پست دارد به سادگی مشخص می کند که شما از چه روشی برای افزایش فالوور های اینستاگرام خود استفاده کرده اید و به اعتبار پیج شما صدمه می زند. البته برای رفع این مشکل کسانی که از این روش استفاده می کنند لایک هم خریداری می کنند تا به مرور زمان فالوور های خود را افزایش دهند. در مقاله خرید فالوور اینستاگرام از دروغ تا واقعیت! در مورد مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام به طور کامل توضیح داده ام.

در کل برای افزایش اعضای خود پیشنهاد نمی کنم فالوور اینستاگرام خریداری کنید. سعی کنید از روش های معمول و منطقی برای پیشرفت پیج خود استفاده کنید. اگر به دنبال افرایش واقعی فالوور خود هستید در زیر 21 متد از بهترین روشهای افزایش فالوورهای اینستاگرام را برای شما گفته ام که در مدت کمی می توانید دنبال کنند های خود را خیلی سریع زیاد کنید.

 

21 روش خارق العاده برای افزایش فالوور اینستاگرام 

1- هر روز به صورت مداوم در صفحه خود پست بگذارید

اگر می خواهید در مدت کوتاهی فالوور خود را در اینستاگرام افزایش دهید هر روز در صفحه خود پست بگذارید. وقتی دنبال کنندگان شما هر روز می بینند شما در صفحه خود فعال هستید و پست می گذارید باعث می شود که مطالب شما را به اشراک بگذارند. این باعث جذب مخاطبان بیشتری در پیج اینستاگرام شما می شود.

هر روز در پیج اینستاگرام پست بگذارید

طی تحقیقاتی که انجام شده نشان می دهد که در صورتی که شما هر روز پست در صفحه خود قرار دهید چهار برابر سریعتر از صفحه ای که در هفته یک پست در اینستاگرام خود قرار می دهد فالوور های بیشتری جذب می کند.

 

2- پیج خودتان را در دیگر شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید

درصورتیکه تصمیم جدید دارید که ممبر های شما به سرعت افزایش یابد باید کاری کنید تا صفحه اینستاگرام شما در معرض دید همگان قرار گیرد. حتما در دیگر شبکه های اجتماعی عضو شوید و لینک صفحه اینستاگرام خود را در شبکه های اجتماعی دیگر قرار دهید. و زمانی که پستی می گذارید حتما آن را در دیگر شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

3- دیگر کاربرانی که دنبال کننده های های زیادی دارند را دنبال کنید

اگر شما کاربری را که ممبر های زیادی دارد را فالو کنید احتمال اینکه دنبال کنندگان آن کاربر به صفحه شما سر بزنند بسیار بالا است. البته اگر محتوایی جذاب که مورد علاقه کاربران اینستاگرامی باشد را در صفحه‌ی خود بگذارید شانس بیشتری برای زیاد شدن فالوور اینستاگرام خود از این طریق خواهید داشت.

کاربرانی که فالوور زیادی دارند دنبال کنید

 

4- پست های پیج اینستاگرام خود را در زمان مناسب ارسال کنید

اعلام بهترین زمان برای ارسال پست های اینستاگرام با توجه به محتوای صفحه کمی مشکل می باشد. برای اینکه بتوانید بهترین زمان ارسال پست های خود را بفهمید هر 12 ساعت سه پست در پیج خود قرار دهید. به عنوان مثال یک هفته سه پست از ساعت 12 شب تا 12 ظهر در صفحه اینستاگرام خود قرار دهید.

پس از آن در هفته بعد سه پست دیگر از ساعت 12 ظهر تا 12 شب بگذارید و بعد نتیجه را با هم مقایسه کنید. به راحتی متوجه می شوید چه ساعاتی دنبال کنندگان شما رشد بیشتری داشته است. با این کار می فهمید مخاطبان شما در چه ساعاتی از شبانه روز در اینستاگرام فعال هستند.

ارسال پست در زمان مناسب

با این استراتژی می توانید کارهای بزرگ و جالبی در این شبکه اجتماعی انجام دهید.

 

5- در صفحه خود از مطالب سوالی استفاده کنید

پرسیدن سوال باعث می شود مطلب شما در اینستاگرام دست به دست شود. به خاطر همین افراد زیادی ممکن است به صفحه اینستاگرام شما بیایند و جزو دنبال کنندگان شما شوند. برای پرسیدن سوال باید از کلمات چالشی استفاده کنید و این کلمات هم بهتره در ابتدای متن شما باشد.

پست سوالی در اینستاگرام

سعی کنید از جملات طولانی کمتر استفاده کنید. همزمان می توانید از تصویر و سوالات چالشی استفاده کنید تا فالوور بیشتری را به صفحه اینستاگرام خود هدایت کنید.

 

6- بیوگرافی صفحه خود را کامل کنید

بخش بیوگرافی و تکمیل مشخصات در اینستاگرام یکی از مهمترین قسمت های صفحه می باشد. آیا شما صفحه ای را که هیچ نام و نشانی و مشخصاتی ندارد دنبال می کنید؟ مسلما نه. قطعا خیلی از کاربرانی که پیجی را در اینستاگرام دنبال می کنند مشخصات و بیوگرافی را می بینند و با تکمیل این بخش ارزش و اعتبار صفحه خود را در شبکه های اجتماعی بالا می برید.

کامل کردن بیوگرافی

حتما مشخصات خود را با شبکه های اجتماعی خود مقایسه کنید تا اطلاعات متناقضی نداشته باشد. این کار باعث می شود کاربران اینستاگرام راحت تر بتوانند شما را پیدا کرده و شما را فالو کنند.

نام خود را می توانید در 30 کاراکتر و بیوگرافی خود را در 150 کاراکتر بنویسید. در قسمت وب سایت هم اگر سایت و یا وبلاگی دارید آدرس آن را قراد دهید. قسمت وب سایت تنها بخشی در اینستاگرام است که می توانید از این قسمت لینک به سایت خود بدهید.

 

7- برای افزایش فالوور اینستاگرام در پست های خود از تگ و منشن کردن استفاده کنید

با استفاده از علامت @ و سپس نام اکانت می توانید tag ایجاد کنید. با این کار اینستاگرام از طریق نوتیفیکیشن به کاربری که شما آن را تگ کردید اطلاع می دهد که مطلب شما را مشاهده کند. این کار باعث می شود کاربر تشویق به بازدید از صفحه شما شود و به افزایش فالوور اینستاگرام شما کمک کرده و افزایشی چشمگیر در این مورد را تجربه کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام از این طریق کاملا تست شده است. اگر سری به پیج ها بزنید می بینید که بدون شک برای افزایش فالوورهای خود از این روش استفاده کرده اند.

 

8- دعوت از دنبال کنندگان برای تگ کردن دوستانشان

از فالوور های خود درخواست کنید تا دوستان خود را در اینستاگرام برچسب گذاری کنند. این کار باعث می شود یک شبکه بسیار بزرگ از افراد را در اینستاگرام تشکیل دهید و بازدید کنندگان زیادی داشته باشید. با این کار به احتمال زیاد خیلی از بازدید کنندگان اینستاگرام، جزو فالوور شما در این شبکه اجتماعی محبوب می شوند.

 

9- مسابقات اینستاگرامی برای افزایش فالوور اینستاگرام موثر است

مسابقاتی که از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام برگزار می شود اگر هدفمند و برنامه ریزی شده انجام شود می تواند بر روی افزایش فالوور اینستاگرام تاثیر زیادی بگذارد. مسابقات در هر حوزه ای می تواند جذاب باشد و این روش برای افزایش دنبال کنندگان هیچگاه قدیمی نمی شود. خیلی از افراد دوست دارند در مسابقات اینستاگرامی شرکت کنند و اگر جایزه چشمگیری برای مسابقه در نظر بگیرید قطعا تاثیر آن را در این شبکه اجتماعی خواهید دید.

مسابقات اینستاگرامی

بسیاری از پیج ها از طریق مسابقات، فالوور اینستاگرام خود را چند برابر کردند. حتی بسیاری از فروشندگان با مسابقات فروش خود را چند برابر افزایش دادند.

البته از بسیاری از افراد شنیده ام که می گویند مسابقات در شبکه اجتماعی اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام دیگر جواب نمی دهد. با قاطعیت می گویم که اگر به درستی این کار را انجام دهید و یک برنامه مشخص داشته باشید برگزاری مسابقات می تواند در مدت کوتاهی فالوور های اینستاگرام صفحه شما را چندین برابر کند.

 

10- فیلم لایو یا زنده در اینستاگرام داشته باشید

هر از چند گاهی فیلم زنده در پیج اینستاگرام خود داشته باشید. این کار برای بسیاری از مردم جذاب است و باعث می شود بسیاری از مخاطبان اینستاگرامی که شما را نمی شناسند به صفحه شما وارد شوند. شما می توانید در کنفرانس ها و اجتماعات مختلفی که وارد می شوید فیلم لایو بگیرید.

فیلم لایو در اینستاگرام

پس از پایان فیلم می توانید آن را برای مدتی در دسترس قرار دهید و یادتان باشد فیلم های لایو مورد توجه بسیاری از کاربران می باشد و باعث می شود از این راه بسیاری از مخاطبان اینستاگرام شما را دنبال کنند.

 

11- تبلیغات در پیج های دیگر اینستاگرامی

یکی دیگر از روش های بسیار خوب برای زیاد شدن فالوور اینستاگرام تبلیغات است. شما با تبلیغ صفحه خود در پیج دیگران رشد افزایشی خوبی را در جذب دوستداران خود مشاهده خواهید کرد.

تبلیغات در صفحاتی که فالوور زیادی دارند به سرعت مخاطبان مورد نظر شما را به صفحه اینستاگرام شما هدایت می کند. و در مدت چند روز شاهد رشد دنبال کنندگان خود خواهید بود. البته فراموش نباید کرد که این روش ممکنه خیلی هزینه بر باشد. اگر دوستانی دارید که بتوانید با آن ها در تعامل باشید و به رایگان صفحه شما را در پیج اینستاگرام خودشان تبلیغ کنند بدون هزینه و در مدت کمی در افزایش فالوور اینستاگرام خود به موفقیت بزرگی می رسید.

 

12- به گروه های دیگر بپیوندید

اگر می خواهید به صورت حرفه ای دنبال کنندگان خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام افزایش دهید باید به گروه های مشارکتی بپیوندید. گروه های مختلفی از جمله گروه های ورزشی، مد، زیبایی، هنری و بسیاری گروه های دیگری در اینستاگرام وجود دارند که شما می توانید آن ها را پیدا کنید. سپس با استفاده از یک نمایه و تصویر جذاب در صفحه خود کاربران را ترغیب کنید تا از پیج اینستاگرام شما بازدید کنند و به فالوور های شما بپیوندند.

شما با پیوستن به گروه های دیگر می توانید افراد زیادی را پیدا کنید که به صفحه و کسب و کار شما علاقه دارند. البته باید توجه داشت اگر بخواهید یک شبه و یا چند روزه هزاران فالوور اینستاگرام داشته باشید به بیراهه رفته اید برای افزایش اعضای خود باید کمی صبور باشید. با این استرتتژی می توانید پیروان و دوستان زیادی در صفحه اینستای خود داشته باشید.

 

13- به اشتراک گذاری پست تکراری صفحات دیگر

برای این کار تصاویر پیج های اینستاگرام دیگر را که دارای بازدید و لایک زیاد هستند را در صفحه خود به اشتراک بگذارید. با این کار خیلی سریع بازدید کنندگان پیج اینستاگرامتان افزایش می یابد. البته فراموش نکنید که در این کار زیاده روی نکنید چون احتمال دارد قوانین محدود کننده ای برای این کار در اینستاگرام وجود داشته باشد.

پس به صورت طبیعی و بدون زیاده روی این کار را انجام دهید و بدون تغییر دادن تصاویر توضیحات خود را به آن اضافه کنید مطمئن باشید این را هم جزو بهترین راه های افزایش اعتبار صفحه اینستاگرام شما می باشد و از این طریق فالوورهای شما افزایشی خیره کننده در این شبکه اجتماعی خواهد داشت.

 

14- صفحاتی را که رقیب شما هستند دنبال کنید

برای افزایش فالوورهای خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام حتما صفحات رقیب خود را دنبال کنید. برای این کار به دنبال رقیبانی بروید که فالوور کمتری دارند. اگر به سراغ صفحاتی بروید که دنبال کننده های زیادی دارند مخاطبان آن ها به دلیل اعتبار بالای صفحات آن ها و وفاداری به صفحه مورد نظر کمتر به صفحه شما وارد می شوند.

ولی صفحاتی که اعضای کمی دارند ممبر آن ها قطعا وفاداری کمتری نسبت به صفحه رقیب شما خواهند داشت و احتمال اینکه به صفحه شما سری بزنند و جزو فالوور اینستاگرام پیج شما شوند بسیار بالاست.

حتما پست های خود را مرور کنید و نظرات دیگران را ببینید از این طریق می توانید رقبای خود را بشناسید. با وارد شدن به صفحه آن ها مطالب رقبای خود را دنبال کنید این استراتژی برای افزایش فالوور اینستاگرام بسیار موثر می باشد.

 

15- از پست های خود در وبلاگ و یا وب سایت خود استفاده کنید

در صورتیکه وبلاگ و یا وب سایتی دارید بهتر است هنگام ارسال پست آن را در صفحه وبلاگ خود هم قرار دهید. و اعلام کنید که ما را در Instagram دنبال کنید. برای این کار آدرس اینستای خود را در وبلاگ خود قرار دهید این کار ممکنه به سرعت بر روی فالوور اینستاگرام شما تاثیر نداشته باشد ولی بعد از گذشت چند ماه افزایش فالوور خود را مشاهده خواهید کرد.

 

16- در قسمت نظرات صفحات دیگر پیج خود را تبلیغ کنید

یکی از بهترین روش های تبلیغ رایگان این است که شما پیج خود را در قسمت کامنت های صفحات پربازدید شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید. خوشبختانه در این کار به سادگی بدون هیچگونه هزینه ای انجام می گیرد و محدودیتی برای این کار وجود ندارد.

تبلیغ در قسمت کامنت پیج اینستاگرام دیگران

از مزیت های این روش این است که می توانید پیج اینستاگرام خود را در صفحات رقیبان خود تبلیغ کنید و حتی میتوانید پیشنهادهای جالب و قیمت ارزانتر هم برای تبلیغ کار خود در پیج های دیگر بگذارید. این روش از بهترین روشهایی می باشد که می توانید در مدت خیلی کوتاه پیج خود را تبلیغ کنید و البته تاثیر بسیار زیادی در افزایش فالوور شما خواهد داشت.

این روش در حال حاضر توسط پیج هایی که ممبرهای خیلی بالایی دارند هم انجام می شود. پس پیشنهاد می کنم برای افزایش فالوور اینستاگرام خود این روش را در اولویت برنامه های خود قرار دهید تا در مدت کمی افزایش فالوور های اینستاگرام خود را مشاهده کنید.

 

17- از هشتگ # (hashtag) برای افزایش فالوور های اینستاگرام استفاده کنید

در زمانی که پستی ارسال می کنید فراموش نکنید هشتگ مربوط به پست را در قسمت توضیحات وارد کنید. با این کار کسانی که به موضوع مورد نظر شما علاقه داشته باشند راحت تر شما را پیدا می کنند. بدون شک هشتگ ها از مهمترین اجزای ارسال پست برای افزایش فالوور های اینستاگرام در این شبکه اجتماعی می باشند که نباید آن را فراموش کنید.

بعضی ها می گویند که در استفاده از هشتگ نباید زیاده روی کرد چون تاثیر منفی در افزایش فالوور اینستاگرام دارد. ولی در همینجا به شما می گویم که به هیچ کدام از این حرف ها توجه نکنید. بعضی از پیج هایی که فالوور اینستاگرام زیادی دارند برای یک پست خود ممکن است حدود 10 تا 20 هشتگ قرار دهند. پس ممانعتی برای استفاده از هشتگ و برچسب ها برای خود قرار ندهید و از هشتگ های مناسب که به پست شما ارتباط دارد استفاده کنید.

هشتگ اینستاگرام

از هشتگ هایی که ربطی به پست شما ندارد استفاده نکنید چون با این کار به اعتبار پیج خود صدمه می زنید. اگر از برچسب و هشتگ های مناسب استفاده کنید افزایش فالوور اینستای خود را در مدت کوتاهی مشاهده خواهید کرد.

 

18- پست های جذاب در پیج خود قرار دهید

یکی دیگر از کارهایی که برای زیاد شدن فالوور اینستاگرام باید انجام دهید پست های جذاب است. هیچ وقت پست هایی که به دلتان نمی چسبد در پیج خود قرار ندهید. پستی را قرار دهید که واقعا خودتان هم از آن مطلب لذت برده اید مطمئن باشید اگر این کار را انجام دهید دیگران هم از پست شما لذت می برند و لایک بیشتری می گیرید.

باید به این کار به چشم یک کار جدی نگاه کنید پستی که بخواهید از سر بازکنید را قرار ندهید. کمی وقت بگذارید و بهترین پست ها را برای پیج خود انتخاب کنید مطمئن باشید مخاطبان ارزش پیج شما را متوجه می شوند و هر کسی که به پیج شما سری بزند از ممبرهای شما خواهد شد.

 

19- تصاویر محل کسب و کار خود را در پیج خود بگذارید

در صورتی که کسب و کار شما دارای مکان می باشد حتما تصاویر آن را در پروفایل و پیج اینستاگرام خود قرار دهید. با این کار مخاطبانتان راحت تر با شما ارتباط برقرار می کنند. مثلا انتشار تصاویر محل کار و رستوران شما می تواند در جذب مشتری و همینطور افزایش فالوور اینستاگرامی شما تاثیر زیادی داشته باشد و برند شما را در هر شبکه اجتماعی به مرور زمان معروف نماید.

 

20- یک برند و نام خوب برای خود انتخاب کنید

انتخاب یک برند و نام خوب که بتواند در ذهن مخاطب خاطره خوبی را تداعی کند به عنوان برگ برنده شما در تعداد فالوور پیجتان می باشد. اگر چند روز و چند هفته برای انتخاب نام برند خود وقت صرف کنید مطمئن باشید به بیراهه نرفته اید و در هر شبکه اجتماعی دیگری موفق خواهید بود. بسیاری از برندهای مشهور در دنیا زمان زیادی را با کارشناسان زبده وقت صرف کرده اند تا یک نام منحصر به فرد که در ذهن مخاطب نقش ببندد را انتخاب کنند.

انتخاب برند خوب

 

21- از ابزارهای تجزیه و تحلیل در اینستاگرام استفاده کنید

ابزارهای تجزیه و تحلیل اطلاعات خوبی در مورد مخاطبان پیجتان می دهد. می توانید با ابزار تجزیه و تحلیل اطلاعاتی در مورد سن، جنسیت و محل سکونت دنبال کنندگان در این شبکه اجتماعی را به دست آورید. با این اطلاعات می توانید استراتژی خود را برای افزایش فالوور اینستاگرام تغییر دهید.

اطلاعات جالبی که این ابزار در اختیار شما می گذارد این است که می توانید ببینید که مخاطبان شما در اینستاگرام به کدام پست علاقه بیشتری نشان داده اند. تمام این اطلاعات باعث می شود با یک برنامه ریزی منظم پیروان و دوستداران خود را درگیر پیج اینستاگرام خود کنید و پست هایی را منتشر کنید که طرفداران زیادی دارند. با این استراتژی به راحتی می توانید فالوور اینستاگرام خود را در مدت کوتاهی افزایش دهید.

ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

 

جمع بندی و سخن آخر

افزایش فالوور اینستاگرام کار سختی نیست برای اینکه فالوور اینستاگرام خود را در مدت کمی افزایش دهید باید برنامه ریزی داشته باشید. اینکه پیجی را راه اندازی کنید و توقع داشته باشید دنبال کنندگان زیادی در مدت کوتاه به دست بیاورید در اشتباهید. برای این کار باید زمان بگذارید و با ترفندهایی که گفته شد به مرور اعضای خود را افزایش دهید البته نباید فراموش کنید که پست های جذاب برای ماندگاری دوستدارانتان امری حیاتی می باشد و در افزایش فالوور اینستاگرام نقشی اساسی دارد فراموش نکنید از پست های غیر ضروری هم اجتناب کنید.

از شبکه های اجتماعی حتما باید با برنامه ریزی منظم و به صورت مناسب استفاده کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. استفاده نادرست از شبکه های اجتماعی دیگر باعت هدر رفتن زمان و عدم نتیجه گیری صحیح می شود. هدف از استفاده از شبکه های اجتماعی دیگر باید افزایش فالوور اینستاگرام و ترافیک بیشتر و همچنین معرفی برند شما باشد.

پست هایی را در پیج اینستاگرامتان به اشتراک بگذارید که مخاطبان را مجبور کند در مورد پست شما نظری بنویسند. پس در انتخاب محتوا باید خیلی دقت کنید این کار کمک می کند تعداد لایک های شما بالا برود و پیجتان بیشتر دیده شود.

در توضیحات پست خودتان هم این مورد را باید رعایت کنید و نوشته های همه پسند بنویسید. هر مطلبی را که از هر جا در اینستاگرام پیدا کردید ننویسید. در مورد مطالب باید وسواس به خرج دهید و مطالب جذابی که کاربر را درگیر پست شما کند در قسمت توضیحات قرار دهید.

از هشتگ های مناسب متن و تصویر خود در پست اینستاگرام استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. با یک جستجوی ساده می توانید بهترین برچسب ها و کلمات کلیدی مناسب را پیدا کرده و در پست خود قرار دهید.

داشتن یک سبک خاص و منحصر به فرد برای پیجتان کمک زیادی می کند تا مخاطبان تعامل بیشتری با پیج اینستاگرام شما برقرار کنند. در این شبکه اجتماعی چند میلیون صفحه وجود دارد و تقریبا خیلی از آن ها مثل هم هستند. اگر بتوانید یک پیج منحصر به فرد داشته باشد مطمئنا می توانید افراد زیادی را به پیج اینستاگرامتان بیاورید. شما به راحتی می توانید با ابزارهای تجزیه و تحلیل مطالبی که کاربران علاقه زیادی به آن ها نشان داده اند را پیدا کرده و آن ها را منتشر کنید و با این کار کامنت و لایک های زیادی دریافت کنید. که در افزایش فالوور اینستاگرام تاثیر زیادی دارد و به رشد افزایشی و مداوم پیج شما کمک خواهد کرد.

داشتن یک سبک خاص و جذاب باعث می شود کاربران درگیر صفحه شما باشند. و از همین طریق بسیاری از دوستان خودشان را به پیج اینستاگرام شما هدایت کنند.

امیدوارم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. خوشحال میشم در پایین صفحه نظرات و تجربیات خود را با دیگران درمیان بگذارید.

 

9 دیدگاه

 1. ممنون از ادمین محترم بابت متن خوبتون.

 2. ممنونم دوست عزیز.خیلی عالی بود

  • سلام بنیامین عزیز
   از اینکه مقاله 21 راه ساده برای افزایش فالوور اینستاگرام مورد توجه شما قرار گرفته است بسیار خرسندیم.
   موفق باشید.

 3. به نظرم در ابتدای جذب فالور میتونه مفید باشه
  یعنی به نظر من ترتیب اینجوری باشه خوبه
  -مدتی گذاشتن محتوا و جذب فالور با فالو کردن دیگران
  -بعدش خرید فالور
  -بعدش پرایوت کردن صفحه و تبلیغات
  -پابلیک کردن صفحه بعد از اتمام تبلیغات
  -و ادامه فعالیت نرمال

 4. ربات افزایش فالوور

  ممنون مطلبتون خیلی بدرد بخور بود

 5. واقعا مطلب خوبی در مورد افزایش فالوور های اینستاگرام بود. ممنون

 6. سلام
  از نظر من بهترین روش برای افزایش فالوور های اینستاگرام همونطوری که عنوان کردید با گذاشتن هشتک و تبلیغات در پیج های دیگه امکان پذیر هست و میتونید خیلی سریع فالوورهای پیجتون رو افزایش بدید. من شش ماهه پیش پیج اینستاگرام خودم رو راه انداختم تا الان از این طریق 2100 فالوور واقعی توی پیج اینستاگرامم دارم. البته اگه بیشتر تو اینستاگرام وقت میگذاشتم قطعا فالوور های پیجم بیشتر میشد.

 7. سلام ممنون از مطلب خوبتون
  آیا غیر از این روش ها روش دیگه ای هم هست که بشه فالوور اینستاگرام رو در مدت کم افزایش داد؟

  • سلام دوست عزیز
   خیر. اگر بخوا هید فالوور واقعی به پیج اینستاگرام خودتون اضافه کنید این راه ها بهترین روش هایی هست که می تونید فالوور اینستاگرام خودتون رو افزایش بدید. اگر هم به فکر خرید فالوور اینستاگرام هستید مزایا و معایب خرید فالوور رو در مقاله خرید فالوور اینستاگرام از دروغ تا واقعیت! عنوان کردم می تونید مطالعه کنید.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *