خرید فالوور اینستاگرام از دروغ تا واقعیت!

خرید فالوور اینستاگرام در اینترنت به عنوان یک شغل بسیار پردرآمد مطرح می باشد. حتی در شبکه های اجتماعی مختلف مخصوصا در اینستاگرام تبلیغات زیادی در مورد خرید فالوور اینستاگرام انجام می شود. سایت های زیادی هم هستند که فقط بر پایه خرید و فروش فالوور در اینستاگرام درآمد های نجومی دارند و کسب و کار اینترنتی خوبی برای خود به راه انداخته اند.

البته خیلی از این سایت ها فالوور فیک به مخاطبان خود می دهند. خیلی از کسب و کارهای اینترنتی و کسب و کارهایی که در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند اعتقاد دارند هر چه فالوورهای بیشتری داشته باشند تاثیر مثبتی روی مخاطبان دیگر می گذارد.

آن ها تعداد فالوور زیاد را با رونق کسب و کار خود در ارتباط می دانند. البته روش های مختلفی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد و خرید فالوور اینستاگرام تنها روش اضافه کردن فالوور در اینستاگرام نیست.

برای همین خیلی از افراد واقعا نمی دانند چطور فالوور اینستاگرام خود را افزایش دهند. آیا فالوور بخرند یا نه؟ خرید فالوور چه تاثیری بر کسب و کارشان دارد؟ آیا روش های دیگری به غیر از خرید فالوور اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد؟ و…

از این رو در این مقاله قصد دارم درباره خرید و فروش فالوور اینستاگرام و بهترین روش هایی که می توانید مخاطبان خود را در اینستاگرام زیاد کنید صحبت کنم.

خرید فالوور اینستاگرام چه تاثیری در پیج ما دارد؟

 

خرید فالوور اینستاگرام چه فایده ای دارد؟

البته من هیچوقت خرید فالوور اینستاگرام را پیشنهاد نمی کنم و نمی گویم که فالوور بخرید یا نخرید. ولی تعداد فالوور باعث می شود که مردم صفحات مختلف را فالو کنند. هر پیجی که فالوور بیشتری داشته باشد بیشتر فالو می شود و این یک مساله روانی است. برای همین همه ما معمولا وارد پیجی می شویم که فالوور زیادی دارد.

برای همین ممکن است با خواندن این مقاله شما هم به سراغ خرید فالوور اینستاگرام بروید. البته برای افزایش فالوور اینستاگرام خرید فالوور یکی از راحت ترین و ارزان ترین روش های افزایش فالوور در اینستاگرام می باشد. در شبکه های اجتماعی عدد و رقم فالوور معیاری برای اعتبار پیج ها و برندهای مختلف شده است.

امروزه خیلی از سلبریتی ها، افراد معروف و اینفلوئنسرها به سراخ خرید فالوور در اینستاگرام می روند. ولی مزایای خرید فالوور در اینستاگرام به نسب معایب آن می توانم بگویم تقریبا هیچ است. در ادامه مزایا و معایب خرید فالوور های اینستاگرامی را بررسی خواهم کرد.

 

مزایای خرید فالوور اینستاگرام؟

همانطور که گفتم خرید فالوور اینستاگرام از نظر روانی تاثیر زیادی بر روی افزایش فالوور دارد. با این کار تعداد افراد جدیدی که به پیج اینستاگرامتان وارد می شوند بعد از دیدن تعداد فالوور تصمیم می گیرند که شما را فالو کنندیا نه! پس اگر فالوور شما در اینستاگرام زیاد باشد شانس بیشتری برای به دست آوردن فالوور های زیادتر دارید.

خرید فالوور در اینستاگرام بیشتر جنبه تاثیر گذاری لحظه ای در تصمیم گیری دیگر فالوور ها دارد. خب بنا به تجربه شخصی هر پیجی فالوور بیشتری دارد در این رقابت موفق تر خواهد بود.

پس متوجه شدید در خرید فالوور اینستاگرام چه چیزی نصیبتان می شود. ولی عجله نکنید چون این کار معایب زیادی هم دارد که در ادامه توضیح می دهم.

 

معایب خرید فالوور اینستاگرام؟

لطمه های زیادی با خریدن فالوور اینستاگرام به پیج اینستاگرام وارد می شود. ممکن است بعد از مدتی پیج ما به دلیل داشته فالوور فیک بسته شود. چون مطمئن باشید فالووری که از این طریق آن هم یک شبه به پیج ها می آیند تماما فیک هستند.

البته ممکن است پیج شما به واسطه خریدن فالوورهای اینستاگرام بسته نشود. ولی آنقدر می تواند مضر باشد که خیلی از پیج هایی که می شناسم بعد از خرید فالوور اینستاگرام پشیمان شده اند. چون هزینه و وقت خود را اگر برای جذب فالوور واقعی می گذاشتند به نتیجه خوبی می رسیدند.

جاب است بدانید این فالوور های خریدنی را به سادگی و با چند کلیک می توانید به پیج خود بیاورید. در ادامه بیشتر در مورد معایب خرید و فروش فالوورهای اینستاگرام توضیح داده ام.

 

آیا فالوورها بعد از خرید فالوور اینستاگرام فعال هستند؟

خیلی از سایت ها ادعا دارند که بعد از خرید فالوور اینستاگرام در مدت چند ساعت فالوور درخواستی را به پیج شما اضافه می کنند. آیا این ادعا حقیقت دارد؟ و فالووری به پیج اینستاگرام شما اضافه می شود؟ بله کاملا درست است. ولی چگونه این سایت ها این کار را انجام می دهند؟

این سایت ها ربات ها و به عبارتی نرم افزارهایی برای افزایش فالوور اینستاگرام دارند. مثلا اگر شما درخواست 1000 فالوور بکنید بعد از چند ساعت می بینید که این تعداد فالوور به صورت واقعی به پیج اینستاگرام شما اضافه شد.

جالب تر اینکه بعد از اینکه پستی در اینستاگرام ارسال می کنید انتظار دارید حداقل 5% تا 10% از فالوورها پست شما را لایک کنند. ولی اتفاقی که می افتد اینکه می بینید این فالوورها هیچ لایکی انجام نمیدهد. و بعد از خرید فالوور های اینستاگرام فالووری در پیج شما فعال نیست! سوال اینجاست اگر این فالوورها واقعی هستند چرا پستی را در پیج اینستاگرام لایک نمی کنند؟

آیا فالوورهای اینستاگرام بعد از خرید فعال هستند؟

 

فالوورهای واقعی با مشارکت کم از کجا می آیند؟

همانطور که گفتم برخی از سایت ها ربات ها و نرم افزارهایی برای افزایش فالوور اینستاگرام دارند. خیلی از کاربران وارد این سایت ها شده و در این سایت ها ثبت نام انجام می دهند. جالب است بدانید بیشتر کسانی که در این سایت ها عضو می شوند با اکانت واقعی اما غیر فعال خود در سایت هایی که خرید و فروش فالوور اینستاگرام انجام می دهند عضو می شوند.

بعد از عضو شدن و فالو کردن هر نفر امتیازی به شخص فالو کننده تعلق می گیرد. بعد از عضویت هم ادمین سایت ای دی شخص عضو شده را در لیست نفرات فالو کننده در نرم افزار قرار می دهد. با این کار هر کسی که بخواهد فالوور خود را زیاد کند بعد از ورود به این سایت ها و با خرید فالوور های اینستاگرامی این افراد که با اکانت واقعی و غیر فعال خود در سایت ثبت نام کرده اند شما را فالوو می کنند.

حال می پرسید چه منفعتی برای پیج اینستاگرام این افراد دارد؟ با این کار این افراد امتیازی از این نرم افزار دریافت می کنند. با امتیار به دست آمده آن ها هم می توانند برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام خود از آن استفاده کنند. می بینید که دور باطلی با این کار طی می شود برای همین فالوور ها بعد از خرید هیچ فعالیتی در پیج اینستاگرام انجام نمی دهند. نکته اینکه بعد از مدتی این فالوورها کم کم از پیج شما خارج می شوند.

 

خرید فالوور اینستاگرام چه لطمه ای به کسب و کار ما می زند؟

بعد از خرید فالوور اینستاگرام پست های ارسال شده در پیجتان لایک و کامنت ندارد. این مساله باعث می شود برند شما در معرض خطر قرار گیرد چرا که مشتریانی که از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام به پیج شما می آیند کاملا این مساله را متوجه می شوند. پس هیچ کس دوست ندارد برند خود را خراب کند.

درست است که این فالوور ها واقعی هستند و افرد واقعی شما را در اینستاگرام فالو کرده اند. البته خیلی از سایت های خرید و فروش فالوور اینستاگرام هم این ادعا را مطرح می کنند ولی باید کمی با خودشان و مردم صادق باشند. در واقع تمام فالوور هایی که از این طریق به پیج ما می آیند فیک هستند. این فالوورها اعتبار کسب و کار هر برندی را زیر سوال می برد.

کافی است خودتان این سایت ها را مشاهده کنید و برای تست با اکانت دیگری فالوور بخرید. بعد از مدتی متوجه می شوید که این فالوورها هیچ سودی برای پیج و کسب و کار شما در اینستاگرام ندارند.

 

برای افزایش فالوور اینستاگرام چه روش هایی غیر از خرید فالوور وجود دارد؟

1- تبلیغ در پیج های پربازدید

برای اینکه فالوور های خود را افزایش دهید می توانید پیج خود را در دیگر پیج های اینستاگرام تبلیغ کنید. در این روش با پرداخت مبلغی به ادمین پیج از او می خواهید که پیج اینستاگرام شما را برای چند ساعت یا چند روز در پیج خودش تبلیغ کند.

در این روش مشخص نیست در پیجی که تبلیغ می کنید چه تعداد فالوور واقعی دارد. البته بسیار پیج های اینستاگرام هم خیلی زیرکانه با برنامه های خاصی تعدادی فالوور فیک هم به پیج شما می فرستند تا مشخص نشود پیجشان فالوور فیک دارد باید مراقب این ترفندها هم باشید.

البته این روش بسیار هزینه بر می باشد و خیلی از پیج های اینستاگرام مبالغ زیادی برای تبلیغات درخواست می کنند. برای اینکه فالوور خود را زیاد کنید با توجه به مسائلی که گفتم این روش را پیشنهاد نمی کنم.

 

2- افزایش فالوور با استفاده از اینفلوئنسرها

اینفلوئنسرها افراد معروف شبکه های اجتماعی هستند. در این روش هم برای افزایش فالوور باید پیج خود را تبلیغ کنید اگر بخواهید فالوور اینستاگرام بخرید روش خوبی می باشد که هزینه به مراتب بالاتری نسبت به روش قبل دارد.

البته برای اینکه در این روش فالوور بخرید باید رضایت شخص مربوطه را جلب کنید. چون ممکن است اینفلوئنسرها برای اینکه پیج شان دچار ریزش نشود برای هر کسی تبلیغات انجام ندهند.

 

3- استفاده از ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام هم روش خوبی برای افزایش فالوور است. ولی در این روش هم باید ربات مخصوص فالوور اینستاگرام را بخرید. البته ممکن است این ربات ها فالوور فیک زیادی هم برای پیج شما بیاورند. این روش هم برای افزایش فالوورهای واقعی را پیشنهاد نمی کنم.

البته رباط های اینستاگرامی دیگری هم هستند که کارایی متفاوتی دارند. در برخی از این رباط ها می توان تنظیماتی انجام داد که در زمان مشخصی پست های شما را ارسال کند و همچنین به پیج های خاصی سر بزند و کامنت گذاری کند. البته این مراحل کاملا خودکار است و با استفاده از تنظیماتی که در این رباط ها وجود دارد انجام می شود. در زیر خصوصیت که این رباط ها باید داشته باشند را عنوان می کنم :

 

خصوصیات ربات های اینستاگرام

خیلی ها می گویند این روش به نسبت سایر روش ها به نسبت بهتر است. ولی با دوستانی که از این روش استفاده کرده اند صحبت کردم و آن ها هم خیلی از این روش راضی نبودند. ولی اگر تصمیم دارید از ربات اینستاگرام استفاده کنید رباتی را که می خرید بهتر است شرایط زیر را داشته باشد.

1- ربات خریداری شده امکان لایک و کامنت گذاری داشته باشد.

2- ربات انتخاب شده باید هوشمندانه با کاربران ارتباط برقرار کند و بتواند با مخاطبان تعامل داشته باشد.

3- رباط انتخاب شده باید امکانات گزارش گیری لایک و کامنت ها را در اختیارتان بگذارد.

4- تنظیمات رباط باید به گونه ای باشد که بتوانید دستوراتی را که مد نظرتان است به رباط بدهید. مثلا اگر می خواهید در پیج شخص خاصی کامنت بگذارید یا با کاربران خاصی تعامل داشته باشد بتوانید این دستورات را به ربات بدهید.

5- رباط های انتخاب شده باید به گونه ای باشد که بیش از حد کامنت و لایک قرار ندهد و بتوانید آن را تنظیم کنید. این کار از مسدود شدن پیج شما جلوگیری می کند.

6- ربات باید این امکان را داشته باشد که اگر کسی شما را فالو کرد رباط هم آن فرد را فالو کند. یعنی هوشمندانه بتواند این کار را انجام دهد.

 

4- استفاده از روش های افزایش فالوور واقعی و ماندگار

این روش بهترین روش افزایش فالوور واقعی اینستاگرام می باشد. روش های زیادی وجود دارد که می توانید برای این کار انجام دهید و بدون اینکه فالوور اینستاگرام بخرید فالوورهای پیج خود را افزایش دهید. اگر می خواهید بدانید از چه روش های فالوور واقعی به پیج خود اضافه کنید مقاله 21 راه ساده برای افزاش فالوور اینستاگرام را مطالعه کنید.

 

مزایای استفاده از فالوورهای واقعی اینستاگرام

در این روش فالوور های کاملا واقعی با توجه به نوع کسب و کار شما پیج شما را فالوو می کنند. فالوور های واقعی در پست های شما مشارکت دارند در صورتی که فالوور هایی که از روش خریدن جذب پیج شما می شوند هیچگونه فعالیتی انجام نمی دهند و حتی یک پست هم لایک نمی کنند.

فالوور های واقعی اینستاگرام اعتبار پیج و برند شما را بالا می برد. هر کسی زمانی که به پیج شما وارد می شود کاملا متوجه می شود که فالوور های شما واقعی هستند یا فیک.

این روش ممکن است کمی زمان بر باشد ولی ارزشش را دارد. چون فالوور های هدفمند در اینستاگرام با توجه به نوع کسب و کاری که دارید شما را فالوو می کنند و پیج اینستاگرام شما کاملا تخصصی می شود. با این کار مشارکت فالوورها در پست های شما بالا می رود و این خود باعث دیده شدن پیج شما می شود در صورتیکه در روش خرید فالوورهای اینستاگرام چنین چیزی امکان ندارد.

اگر فالوور های واقعی در پیج اینستاگرام جذب کردید به مرور زمان تاثیر آن را خواهید دید. همانطور که گفتم فالوور هایی که واقعی هستند به این سادگی پیجی که جذاب باشد را ترک نمی کنند.

مزایای فالوور واقعی اینستاگرام

 

آیا ادعای سایت هایی که فالوور اینستاگرام خرید و فروش می کنند حقیقت دارد؟

با توجه به درخواست زیاد کاربران تصمیم گرفتم در این زمینه تحقیقات کاملی انجام بدم. در خیلی از این سایت ها که فالوور اینستاگرام خرید و فروش می کردند عضو شدم و از سیستم پیشنهادی آن ها استفاده کردم. پس از چند روز به نتایج جالبی رسیدم که در ادامه توضیح می دهم.

بعد از عضویت و خریدن فالوور اینستاگرام از این سایتها واقعا فالوور به پیجم اضافه شد. البته از یک پیج فرعی برای این کار استفاده کردم. جالب است بدانید در این تست من چند سایت معروف در زمینه خرید و فروش فاللورهای اینستاگرامی را شناسایی و از پلن آن ها استفاده کردم.

بعد از 2 هفته استفاده از این سایتها هیچ فالووری پست های من را لایک نکرد و حتی یک کامنت هم دریافت نکردم. با اینکه پیج کاملا جذابی برای این کار طراحی کرده بودم هر روز هم حدود 20 تا 30 نفر هم از پیجم خارج می شدند.

با این تست متوجه شدم هیچ کدام این این تبلیغات در مورد خرید فالوور واقعی اینستاگرام حقیقت ندارد. البته این تحقیق را با توجه به درخواست کاربران و دادن آگاهی بیشتر به افرادی که می خواهند از این سیستم ها استفاده کنند انجام دادم. البته هر کسی ممکن است دلیل خاصی برای استفاده از سیستم های خرید فالوور های اینستاگرام داشته باشد و تصمیم نهایی برای خرید فالوور اینستاگرام به عهده شما می باشد.

 

روش های جدید سایت ها برای خرید و فروش فالوور اینستاگرام

برخی سایت ها از روش های جدیدی برای فروختن فالوور اینستاگرام استفاده می کنند. در خیلی از تبلیغات دیدم که عنوان می کنند دو  پلن دارند که یک روزه هم در اختیار کاربران قرار می دهند. پلن اول با فالوور فیک و پلن دیگر فالوور واقعی می باشد!

البته پنل با فالوور واقعی را با قیمت های بسیار بالا به فروش می رسانند و عنوان می کنند خروج کاربران هم به ما ربطی ندارد. نمیدانم این دیگر چه داستانی است فالوور هایی که یک شبه می آیند تماما فیک محسوب می شوند.

پلن اول که بسیار ارزان است کاملا فیک می باشد و ممکن است اینستاگرام پیج را مسدود کند. اصلا به چه دلیل این پلن را قرار داده اند؟ با تماس تلفنی عنوان می کنند که احتمال بسته شدن با پلن اول وجود دارد! و بهتر است از پلن دوم استفاده کنید! مطمئن باشید اگر پلن اول را هم سفارش دهید خیلی از آن ها می گویند که فعلا برای پلن اول ظرفیت پر شده است.

در پلن دوم درست است که فالوورها واقعی هستند ولی کارایی لازم را برای پیج اینستاگرام نخواهند داشت. هیچ فعالیتی در پست های ارسالی اینستاگرام به واسطه این فالوور ها انجام نمی شود. البته خود این سایت ها هم می دانند که این فالوور ها فیک هستند و فقط برای فروش خود این تبلیغات را می کنند. بهتر است برای تبلیغات خود بگویند فالوور فیک واقعی نه فالوور واقعی!

 

تضمین نکردن این سایت ها در پیشرفت پیج اینستاگرام

نکته جالب اینکه هیچ کدام از این سایت ها که فالوور خرید و فروش می کنند تضمینی برای ماندن فالوورها در پیج نمی کنند. از همان اول عنوان می کنند خروج کاربران به ما ارتباطی ندارد و ماندن و نماندن فالوور ها به آن ها ربطی ندارد و خود کاربران در این مورد تصمیم می گیرند.

از همینجا عنوان می کنم تمام فالوور هایی که از این روش ها در اینستاگرام و سایت های دیگر خرید و فروش می شوند فیک هستند. اگر تصمیم دارید فالوور بخرید با چشمان باز فالوور بخرید و گول سایت هایی که به فکر منفعت خود هستند را نخورید.

 

نتیجه گیری و سخن پایانی

پیشنهاد می کنم از روش های خرید فالوور اینستاگرام برای افزایش فالوور استفاده نکنید. همیشه از روش های واقعی برای بالا بردن افزایش فالوورهای اینستاگرام خود استفاده کنید. این روش ها ممکن است کمی زمان بر باشد اما مطمئن ترین و بهترین روش برای افزایش فالوور ماندگار به نسب دیگر روش ها از جمله روش خرید فالوور اینستاگرام است.

پس برای اینکه اعتبار پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید فالوور فیک به درد شما نمی خورد. امروزه هر کسی با کمی هزینه کردن به راحتی می تواند هزاران فالوور بخرد و یک روزه فالوور های خود را افزایش دهد.

اگر می خواهید کسب و کار اینترنتی موفقی در شبکه های اجتماعی و مخصوصا در اینستاگرام داشته باشید از فکر خرید فالوور اینستاگرام بیرون بیایید. خرید فالوور می تواند لطمه های جبران ناپذیری در کوتاه مدت و دراز مدت به کسب و کار شما و هر کسب و کاری که می خواهد از اینترنت کسب درآمد داشته باشد وارد کند.

اگر محصولات و خدماتی دارید که می خواهید همیشه ماندگار باشد فالوور واقعی برای پیج خود جذب کنید. به روش هایی که در سایت های خرید فالوور اینستاگرام گفته می شود خیلی توجه نکنید. خیلی از این سایت ها به فکر پر کردن جیب خود هستند و فقط به فکر فروش فالوور اینستاگرام به افراد هستند.

در این مقاله سعی کردم تجربیات خودم را در مورد خریدن فالوور اینستاگرام برای شما بگویم. خوشحال می شوم نظرات و تجربیات شما را در مورد خرید و فروش فالوور اینستاگرام بدانم.

13 دیدگاه

 1. ممنون خیلی عالی بود ، فالوور فیک نمیزاره پست ها به بقیه نشون داده بشه و تعامل پیج کاهش پیدا میکنه ، به ضرره در کل

 2. سلام فالوور فیک اگه میخاید بخرید حتما بپورسید این فالوور هه واقعی یا فعال چون با هم فرق داره و به نظرم سایت… جز سایتای معتبر که پشتیبانی خوبی داره.ممنون

 3. سلام آیا من که یه پیج محتوایی دارم هم باید فالوور بخرم

 4. سلام منم موافقم خرید فالوور خوب نیست ولی برای شروع کار با اینستاگرام بدک نیست.

 5. با سلام
  مطلب آموزده ای بود سوالی که داشتم اینه که اگه سایت و یا کانالی وجود داشت که تضمین کنه فالوور هاش واقعی هستن از نظر شما مشکلی نداره؟

  • سلام اشکان عزیز
   البته ممکنه سایت هایی که فالوور اینستاگرام خرید و فروش می کنند تضمین هم بکنند ولی فقط تضمین واقعی بودن فالوور! اگر فالوور می خرید تضمینی بگیرید در خصوص لایک و کامن گذاشتن فالوور ها اون هم به صورت واقعی چون به صورت فیک هم میشه لایک و کامنت در پیج اینستاگرام گذاشت. اگر شرایط اینچنینی بگذارید مطمئن باشید در زمان خرید فالوور تضمینی به شما نمی دهند.
   موفق باشید

 6. پدرام بخشنده

  من هم چند وقته پیش فالوور اینستاگرام خریدم متاسفانه پولم رو ریختم دور و فالوور های خریداری شده تو پیج اینستاگرامم هیچ فعالیتی نداشتند الان که تقریبا یک ماه میگذره فالوورهایی که خریدم نصف شدن و پشیمونم… لطفا اطلاع رسانی کنید به دیگران که فالوور اینستاگرام نخرن

 7. سلام و خسته نباشید من با سایتی صحبت کردم و میگه تمام فالوورهایی که از ساست ما می خرید واقعی هستن و فیک نیستن الان مطلب شما رو خوندم نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید.

  • سلام مهدی عزیز
   این مطلب برای آگاهی بیشتر شما برای خریدن و یا نخریدن فالوور نوشته شده است. همانطور که اشاره کردم فالوور هایی که به این صورت می خرید درسته که واقعی هستند ولی برای همین منظور به فروش می رسن و باید در نظر داشته باشید که این فالوور ها بدون شک هیچ فعالیت مثبتی اعم از لایک و کامنت گذاری که باعث بهبود و پیشرفت پیج شما بشه انجام نمی دهند. مطمئن باشید بعد از چند روز که فالوورها رو برای افزایش ممرهای پیجتون خریداری کردید به مرور از پیج شما خارج می شوند.
   موفق باشید

 8. سلام،
  مطلب خوبی بود سپاس از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *