آموزش راههای مطمئن کسب درآمد اینترنتی کلیکی

کسب درآمد اینترنتی کلیکی سیستم رایگانی است که میتوانید بدون هیچ سرمایه‌گذاری و بدون هزینه ثبت نام به کسب درآمد از اینترنت در منزل بپردازید. برنامه های رایگان اینترنتی برای مشارکت و کسب درآمد اضافی پاره‌وقت آن هم در منزل از طریق اینترنت وجود دارد. که میتوانید به کسب درامد اینترنتی واقعی بپردازید مانند کلیک کردن و تماشا کردن تبلیغات، گرفتن نظرسنجی های اینتنرنتی ، انجام کارهای آسان و بسیاری دیگر از مشاغل واقعی در اینترنت برای کسب درآمد اینترنتی بدون داشتین مهارت تکنیکی وجود دارد. تمام کاری که شما نیاز دارید انجام دهید داشتن یک کامپیوتر با یک ارتباط اینترنتی و چند دقیقه کلیک کردن روزانه است.

چگونه میتوان از طریق تبلیغات کلیکی درآمد کسب کرد؟
برای این کار باید در وب سایت هایی که نمایندگی برنامه تبلیغاتی را دارند عضو شوید و این سایت ها روزانه تعدادی تبلیغات در اختیار شما قرار می دهند تا روی آن کلیک کنید. شما برای کلیک کردن و تماشا کردن تبلیغات برای چند ثانیه به طور معمول ۳ تا ۳۰ ثانیه ، بسته به مقدار از پیش تعیین‌شده که تبلیغ کنندگان بصورت نقدی پیشنهاد می‌دهند ، درآمد اینترنتی کسب می‌کنید.
سریع ترین رشد کسب درآمد اینترنتی رایگان مربوط به کسب درآمد اینترنتی بوسیله کلیک کردن تبلیغ است. بسیاری از مردم سعی کنید برای کلیک کردن و تماشای تبلیغات اینترنتی درآمد به دست آورند. منابع مالی این روش از طریق آگهی دهندگان در  اینترنت تامین میشود. ما به عنوان اعضا برای کلیک کردن و مشاهده این آگهی‌ها پول به دست می‌آوریم.
فهرست زیر لیست مورد علاقه من برای کسب درآمد اینترنتی کلیکی است. در سایت هایی که در زیر معرفی شده می‌توانید به سادگی ثبت نام کنید و با کلیک کردن و تماشا کردن آگهی‌های تبلیغاتی و انجام کارهای ساده درآمد کسب کنید.

۱. Clixsense
https://www.clixsense.com/
Clixsense – قدیمی‌ترین وب سایت شورای اولیا و مربیان می باشد که از سال ۲۰۰۷ سیستم درآمد آنلاین کلیکی را انجام می دهد. در این سایت می توانید از طریق کلیک کردن و تماشای آگهی ، گرفتن نظرسنجی‌های روزانه، انجام کارههای آنلاین ساده و بسیاری دیگر از مشاغل اینترنتی درآمد رایگان کسب کنید. میزان درآمدی که می‌توانید در clixsense کسب کنید نامحدود است.
گزینه‌های بیشتری بشرح زیر برای کسب درآمد واقعی در این سایت وجود دارد :
کلیک و نمایش تبلیغات
نظرسنجی های روزانه
انجام تکلیف های مختلف
ارائه مطالب درخواست شده
بازی شبکه‌ای

۲. Neobux
https://www.neobux.com/
Neobux – یکی از بزرگترین سایتها برای تبلیغات کلیکی می باشد از سال ۲۰۰۸ تاکنون به اعضای خود درآمد اینترنتی پرداخت می‌کند. بیش از ۱۰۰۰۰ عضو جدید روزانه به neobux می پیوندند. آنها همچنین ۱۰۰۰۰۰ دلار روزانه به اعضا پرداخت می‌کنند.

۳. difbux
https://difbux.com/
Difbux: این سایت بسیار نوید بخش و نسبتا جدید برای تبلیغات کلیکی در ژوئن ۲۰۱۷ راه‌اندازی شد و بسیار سریع رشد کرد. این پروژه یک پروژه جدید از شرکتی در ویتنام به نام شرکت توسعه مخابرات Naxuto تکنولوژی است. سایت بر روی یک اسکریپت بسیار قدرتمند با سه نوع عضویت مختلف کار می‌کند. درآمد اینترنتی بدست آمده در این سایت بلافاصله بدون مشکل پرداخت می‌شود.
گزینه‌های مختلف اعضا برای کسب درآمد اینترنتی بشرح زیر است :
کلیک روی تبلیغات
انجام کارههای کوچک
کمیسیون نمایندگی

۴. اسکار لت
https://www.scarlet-clicks.info/
Scarlet – Clicks – یک سیستم تبلیغاتی کلیکی عالی و ممتاز می باشد که از سال ۲۰۰۹ به اعضا درآمد اینترنتی پرداخت می‌کنند. اسکارلت – Clicks به اعضای خود فرصت خوبی می‌دهد تا با کلیک روی تبلیغات و تکمیل سایر مشاغل اینترنتی ، درآمد بیشتری به دست آورند. این سایت بیش از ۵۰۰۰۰۰ عضو فعال دارد که در حال کسب درآمد واقعی هستند.

۵. Clickerz
https://www.clikerz.net/
Clickerz – این سایت رسما در ماه سپتامبر ۲۰۱۶ راه‌اندازی شد، این سایت میزبان دو سرور اختصاصی قدرتمند است. این سیستم به به سرعت در مسیر تکامل است. این سایت به ۰.۰۲ دلار برای هر کلیک پرداخت می‌کند. و سالانه گزینه‌های مختلفی از برنامه خود را برای اعضا ارتقا می‌دهد.

۶. Gptplanet
https://www.gptplanet.com/
سایت Gptplanet یک سایت برای آگهی تبلیغاتی کلیکی و کسب درآمد اینترنتی کلیکی است که از سال ۲۰۰۹ در حال اجرا و پرداخت درآمد اینترنتی کلیکی می‌باشد. در این سایت زمانی که روی آگهی های تبلیغاتی کلیک کنید و کارههای آنلاین دیگر را کامل کنید میتوانید درآمد اینترنتی کسب کنید.

2 دیدگاه

  1. سلام . لطفا نحوه در یافت درآمد حاصل از تبلیغات رو در ایران رو توضیح بدین . ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *