سایت کسب درآمد اینترنتی از طریق مشاوره تخصصی

اگر برای کمک به دیگران شور و اشتیاق دارید، مربیگری و یا مشاوره می‌تواند یک استراتژی جذاب برای کسب درآمد اینترنتی واقعی برای شما باشد. این راهی برای شما است که دانش و تخصص خود را با کسی که به کمک شما احتیاج دارد، تقسیم کنید. بسیاری از مربیان و مشاوران در ایران برای ارتباط با مشتریان خود بیشتر بر روی اسکایپ و email تمرکز دارند.

کار کردن به عنوان یک مربی یا مشاور بسیار شبیه کار کردن به عنوان یک نیروی آزاد است، اما تفاوت‌ هایی وجود دارد. یک freelancer آزاد برای انجام یک کار خاص استخدام می‌شود. اما یک مربی یا مشاور استخدام می شود تا توصیه‌های حرفه‌ای ارایه دهد. یک مربی یا مشاور به ایجاد یک استراتژی کمک می‌کند، و اجرای آن استراتژی مسئولیت آنها می‌شود. مربیان معمولا با یک مشتری برای مدت‌ زمان نامعلومی ( تقریبا تا زمانی که هر دو می‌خواهند رابطه را ادامه دهند ) کار می‌کنند. یک مشاور معمولا برای مدت یک پروژه خاص با یک مشتری کار خواهد کرد.

یک راه ساده برای شروع به عنوان یک مربی و یا مشاور در ایران راه‌اندازی یک وب سایت با اطلاعاتی در مورد اینکه شما چه کسی هستید و چگونه به مخاطبان خدمات ارائه می کنید می باشد.

مشاوره رایگان یک راه موثر برای کسب درآمد بدون سرمایه شما است تا مشخص کنید که آیا می‌توانید ( و می‌خواهید ) به مشتری احتمالی کمک کنید. اگر می‌خواهید با آنها کار کنید، یک پیشنهاد ویژه پس از درخواستشان برای آن‌ها بفرستید و در صورتی که می‌خواهند شروع به کار کنند، توافق کنید.

یک استراتژی انتخاب کنید و اقدام فوری کنید.

امیدوارم این مقاله به شما کمک کند تا بتوانید راه های عملی برای کسب درآمد از طریق اینترنت در خانه را یاد بگیرید و شور و اشتیاق خود را برای کسب درامد اینترنتی واقعی به واقعیت تبدیل کنید. اگر شما با دنیای کسب‌ و کار اینترنتی آشنایی زیادی ندارید، پیشنهاد می‌کنم یکی از استراتژی‌های بالا را انتخاب کنید تا به سرعت و قبل از تلاش بهترین روش برای کسب درآمد مطمئن در مورد فعالیت خود را بیابید. ممکن است لازم باشد چند ماه وقت خود را با استراتژی انتخابی خود سپری کنید ، و سپس یک کار دیگر به کسب‌ وکار  اضافه کنید. این به شما کمک می‌کند یک حرکت مثبت برای کسب و کارتان در اینترنت ایجاد کنید.

در نهایت، شما می‌توانید همه این استراتژی‌ها رایگان موجود را به طور همزمان اجرا کنید و بنابراین راه های مختلفی برای درآمد از اینترنت دارید ، اما کمی زمان می‌برد تا به آنجا برسید. صبر داشته باشید. کسب و کار های موفق یک شبه ساخته نشده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *