کسب درآمد اینترنتی رایگان از طریق همکاری در فروش

همکاری در فروش یکی از راه های کسب درآمد اینترنتی رایگان از طریق تبلیغ و فروش محصولات دیگران و کسب درصد معینی از مبلغ کالا به عنوان پورسانت فروش است. این فروش ها از طریق ترافیک در سایت انجام می‌شونداین به سادگی نشان می‌دهد که کسب درآمد از طریق فروش کالا ترویج می‌شود. چیزی که شما باید بدانید این است که سرویس‌ها و یا محصولاتی که شما برای فروش تبلیغ می‌کنید توسط دیگران تامین می‌شوند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک بازاریابی منظم برای فروش را فراهم کنید.

آموزش همکاری در فروش اینترنتی

همکاری در فروش یک شبه شما را ثروتمند نمی کند، پس نباید انتظار میلیون ها تومان در زمان کم را داشته باشید؛ این به این معنا نیست که مردم در کسب درآمد از طریق همکاری در فروش اینترنتی شکست می‌خورند. اگرمی خواهید از طریق همکاری در فروش درآمد اینترنتی خوبی داشته باشید باید بدانید که این سیستم چگونه کار می‌کند و چگونه میتواند برای شما مفید واقع شود.

همکاری در فروش چیست ?

ویکی پدیا همکاری در فروش را به عنوان یک عمل بازاریابی تعریف می‌کند که در آن یک کسب‌ و کار به یک یا صدها نفر وابسته است و برای هر کالا که از طریق دیگران به فروش میرود پورسانت می‌دهد.

مهم ترین چیز در این کسب‌ و کار این است که شما با کمک به معرفی محصول یا سرویس یک کسب‌ و کار اینترنتی پاداش می‌گیرید. به عنوان مثال، اگر شما برای یک برنامه همکاری در فروشی که به یک برنامه همکاری در فروش مرکزی دیگر مرتبط است محصولاتش آن را تبلیغ کنید و بفروش میرسانید، درصد معینی را دریافت می‌کنید و هر وقت هر بازدیدکننده را به آن سایت هدایت کنید و یک خرید اینترنتی انجام شود ، کمیسیون دریافت می کنید.

همکاری در فروش می‌تواند یکی از ارزان‌ ترین و سریع ترین راه های کسب درآمد به صورت اینترنتی باشد زیرا نیاز نیست شما هیچ محصولی تولید کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که خریدار و فروشنده را به هم پیوند دهید؛ زمانی که فروش انجام می‌شود، شما کمیسیون خود را میگیرید.

چگونه همکاری در فروش را انجام دهیم ?

اولین کاری که باید انجام دهید این است که به یک برنامه همکاری در فروش ملحق شوید تا کسب درآمد اینترنتی رایگان را شروع کنید (مانند سایت فروتل ، میهن استور و یا سایت های دیگر) سپس محصولاتی را که می‌خواهید بفروشید را انتخاب کنید. صاحبان محصولات به شما یک کد اختصاص می‌دهند که می‌توانید آن کد را در هر سایتی برای کسب ترافیک اینترنتی بیشتر به سایت اصلی از آن استفاده کنید.

همچنین آن سایت به شما کدهای banners، لینک متن و چندین شکل مختلف از نسخه‌ های خلاقانه و جالب را برای نمایش در سایت های اینترنتی پیشنهاد خواهید داد تا بتوانید در سایت خود قرار دهید تا ترافیک اینترنتی بیشتری کسب کنید. هر مشتری علاقمند به محصول که روی آن لینک‌ در وب سایت شما کلیک می‌کند به سایت اصلی که محصول اینترنتی مورد نظر در آن به فروش میرود هدایت می‌شود و اگر به فروش محصول منتهی شود شما کمیسیون خود را دریافت می‌کنید.

شما همچنین یک دسترسی به پنل مدیریت در سایت همکاری در فروش خواهید داشت و زمان واقعی فروش و آمار دقیقی به تمام کمیسیون های دریافتی و فروش در اختیار دارید.

همچنین، در برخی سیستم های همکاری در فروش اینترنتی ، شما همیشه نیاز به فروش محصولات ندارید چون برنامه‌های مختلف همکاری در فروش در بسیاری از سایت ها وجود دارند که میتوانید از آنها درآمد کسب کنید که شامل موارد زیر می باشد:

پرداخت روزانه با توجه به تعداد بازدید کنندگان ( PPC ) : شما درآمد خود را به صورت اینترنتی فقط بسته به تعداد بازدید کنندگان از سایت خود که به سایت اصلی ارجاع می دهید دریافت میکنید چه مشتریان خرید کنند و چه خرید نکنند.

پرداخت بر اساس فروش ( سیستم حفاظت شخصی ) : فروشنده به شما درصد مشخصی از قیمت کالای فروش رفته را بصورت پورسانت به شما پرداخت می کند.

پرداخت به هر مشتری ( PPL ) : هنگامی که یک مشتری اطلاعات و شماره تماس خودش را در سایت اصلی درج کند، فورا مبلغی به صورت اینترنتی کسب میکنید.

چرا شما باید یک marketer وابسته بودن را در نظر بگیرید ?

کسب‌ و کار همکاری در فروش کالا به عنوان سریعترین و بهترین تکنیک‌های کسب درآمد در اینترنت شناخته می‌شود. در زیر مزایای استفاده از سیستم های همکاری در فروش آورده شده است :

هزینه راه اندازی کاملا رایگان است : سیستم همکاری در فروش یا بازاریابی وابسته شامل سرمایه‌ گذاری صفر است. بازاریابی محصول به صورت اینترنتی نسبتا ارزان است ، چون این کسب‌ و کار توسط شخص دیگری ایجاد شده است و نیازی نیست شما کسی را استخدام کنید یا یک دفتر داشته باشید.

نیاز به پشتیبانی از جانب شما نیست : با توجه به اینکه شما محصولی را تولید نمی کنید پس نیازی به خدمات بعد از فروش کالا و داشتن یک تیم قوی برای این کار نیست.

سیستم حمل و نقل و نگهداری : تمامی سیستم حمل و نقل و نگهداری کالا توسط فروشنده اصلی انجام می شود.

درآمد مداوم : اگر شما دارای یک شغل دیگر باشید، می‌توانید به کسب درآمد اینترنتی رایگان ادامه دهید. از طرف دیگر، شما از همکاری در فروش به صورت مداوم و حتی زمانی که در خواب هستید ، درآمد اینترنتی کسب می کنید.

بسادگی می توانید در خانه خود کار کنید : اگر شما به طور مرتب از سیستم همکاری در فروش درآمد اینترنتی به دست آورده‌اید ، نیازی نیست که هر روز سر کار بروید. شما این فرصت را دارید که در خانه کار کنید.

 

یک دیدگاه

  1. به نظرم اگر اکثر فروشگاهها بتونن همکاری در فروش داشته باشن مطمئنا کسب و کار هم بازاریاب هم فروشنده اصلی رونق میگیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *