مجله کارآفرینی کارخانه تبدیل فکر به ثروت

باید یاد بگیرید که چگونه به قدرت ذهن و توانایی طرز فکر ثروت، برای جذب شرایطی که ثروت و فراوانی را ایجاد می‌کند ، نگاه میکنید !

شاید از زمان ظهور تمدن، این ماموریت مداوم بشر بوده‌است که به دنبال هر چیز خوبی باشد که شرایط مادی داشته باشد. و مفهوم پول در نهایت به منظور تسهیل دستیابی به اموال مادی به روشی ساده  که همه مردم بتوانند از آن استفاده کنند ، ایجاد شد.

نتیجه نهایی در عصر مدرن مفهوم تجمع ثروت سرمایه است. اما در حالی که این فرصت و ابزار برای هر فرد زنده‌ای وجود دارد که پول زیادی به دست آورد، کم‌تر از یک درصد از جمعیت جهان از آن بهره‌مند خواهند شد . چگونه یک نفر می‌تواند این کار را برای آن‌ها ممکن کند ?

دلیل اصلی این که چرا اکثریت قریب به اتفاق مردم در فقر و یا بالاتر از خط فقر باقی مانده‌اند به این دلیل است که حالت ذهنی غالب به سمت فقر، کمبود و محدودیت گرایش دارد. به عبارت دیگر، مردم فکر می‌کنند که فقیر هستند و البته فقیر هم هستند.

ممکن است شما بگویید که مسائل محیطی اطراف موجب عدم موفقیت باشد. ممکن است هیچ شغلی وجود نداشته باشد ، هیچ شانسی برای کسب پول یا هیچ راهی برای فرار از فقر وجود ندارد.

در حالی که این مساله تا زمانی که یک فرد در محدوده این تفکر باقی بماند ، کاملا درست است، آن‌ها یک انتخاب دارند. این انتخاب چیزی است که هیچ نیروی محیطی و اقتصادی نمی‌تواند سرکوب کند. این یک انتخاب است که تنها چیزی است که فرد می‌تواند انتخاب کند، و این انتخابی است که آن‌ها می‌توانند انجام دهند. پس برای مطالعه این کتاب با ما همراه باشید.

کارخانه تبدیل فکر به ثروت

رایگان!

در این مجله میخوانید:
– به رویاهاتون فکر کنید
– بیست روش برای خلق ایده ای میلیون دلاری
– تجاری سازی ایده ، شروع یک کسب و کار
– ۱۰ ایده ی جالب که صاحبش را میلیونر کرد
– شعار برند های موفق
– استیو جابز رهبر فقید خلاق شرکت اپل

پیشنهاد می کنیم حتما آن را دانلود و مطالعه بفرمائید.

همین الان دانلود می کنم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *