مدیریت ابزار تحلیلی در تریدینگ ویو – آموزش این ابزار

مدیریت ابزار تحلیلی در تریدینگ ویو به سادگی قابل انجام می باشد. بطور کلی تریدینگ ویو یکی از پلتفرم های بسیار حرفه ای است که بسیاری از معامله گران با این ابزار حرفه ای تحلیل های خود را انجام می دهند و پیشمنهاد می کنیم حتما شما نیز کار با این پلتفرم را یاد بگیرید. در ادامه در خصوص مدیریت این ابزار بسیار کاربردی صحبت خواهیم کرد.

مدیریت ابزار تحلیلی در تریدینگ ویو با درخت ابزار

می‌توانید مدیریت ابزار تحلیلی در تریدینگ ویو را به کمک این قابلیت در چشم بهم زدنی انجام دهید. با کمک این قابلیت می توانید به داخل درخت ابزار هر ابزاری که روی نمودار دارید را بکشید و جایگاه نمایش آن را تغییر دهید. همچنین می‌توانید اقدام به حذف و پنهان کردن خصوصیات ابزار تحلیلی مذکور کنید.

مدیریت ابزار تحلیلی در تریدینگ ویو – آموزش این ابزار

تغییر ترتیب ابزار از منوی زمینه

تغییر ترتیب ابزار از منوی زمینه

می‌توانید از قابلیت مدیریت ابزار علاوه بر درخت ابزار نیز استفاده کنید. به کمک این قابلیت می‌توان در لحظه تمام ابزارها و نمادهای غیرفعال روی نمودار را مشاهده کرد. قابلیت مرتب‌سازی براساس نام و نماد در این ابزار وجود دارد. به لطف این قابلیت، دیگر فراموش نمی‌کنید که کدام نمادها را تحلیل کرده‌اید.

ابزار جدید برای جستجو

می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به کمک فیلتر جدید Most، از به وقوع پیوستن چند رویداد امروز (در هفته یا ماه) مطلع شوید.

ابزار جدید برای جستجو

بهبود نوتیفیکیشن‌ها در مدیریت ابزار تحلیلی در تریدینگ ویو

می‌توانید به تنظیمات اعلان‌ها به راحتی از طریق پنل سمت راست، دسترسی داشته باشید. با کمک گزینه‌ی Additional notifications settings می‌توانید در بخش پروفایل به صفحه مورد نظرتان هدایت شوید.

بهبود نوتیفیکیشن‌ها در مدیریت ابزار تحلیلی در تریدینگ ویو

تغییر در سیستم رتبه‌بندی

پلتفرم تریدینگ ویو همانطور که می‌دانید دارای یک سیستم رتبه‌بندی است. متخصصان و کارشناسان این بخش با این موضوع مواجه شدند که از طریق ترفندهایی، افرادی در این سیستم رتبه خود را به صورت مصنوعی می‌توانند ارتقا دهند. این موضوع باعث بروز مشکلاتی می‌شد. بنابرین برای جلوگیری از تقلب، سیستم رتبه‌بندی بهینه و الگوریتم‌های مخفی برای این موضوع در نظر گرفته شد. در حال حاضر سربرگ اعتبار نیز بسته شده است.

آسان شدن یافتن اسکریپت‌ها

می‌توانید اسکریپت‌های خود را به کمک این قالب جدید، بر اساس نام، عنوا و یا تاریخ جستجو کرده و آن‌ها را به راحتی پیدا کنید.

آسان شدن یافتن اسکریپت‌ها

ویرایشگر اسکریپت در این نسخه به روز شده است. اکنون می‌توان خیلی راحت‌تر با دکمه‌های جدید درخشان کار کرد. روی دکمه‌ی ذخیره یک شاخص وضعیت جدید هم قرار داده شده است.

ذخیره یک شاخص وضعیت جدید

انواع خطوط در مدیریت ابزار تحلیلی در تریدینگ ویو

می‌توانی بین خطوط ساده، خطوط مرحله‌ای و دارای نشانگر، با ایتفاده از این قابلیت یکی را انتخاب نمایید. یعنی برای تحلیل نمودارهایتان ابزار بیشتری فراهم شده است.

انواع خطوط در مدیریت ابزار تحلیلی در تریدینگ ویو

انواع خطوط

انواع خطوط

اضافه کردن ابزار به نمودار

هر ابزاری که به نمودار اضافه می‌کنید، طبق پیش فرض جدید نمودارهای تریدینگ ویو، از لحاظ ترتیب پایین‌تر از ابزار قبلی قرار می‌گیرد. داده‌های قیمت به این ترتیب همواره بالاتر از بقیه هستند.

اضافه کردن ابزار به نمودار

کلام آخر

مدیریت ابزار تحلیلی در تریدینگ ویو به لطف قابلیت‌های جدید بسیار آسان‌تر شده است. در این مقاله از ثروت آفرین سعی کردیم تا شما را با ابزارهای ارائه شده در این پلتفرم آشنا کنیم. با کمی تمرین و مطالعه می‌توایند به راحتی از این ابزارها جهت تحلیل نمودارهای خود استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *