دسترسی به ساعات معاملاتی پیوسته در تریدینگ ویو

دسترسی به ساعات معاملاتی پیوسته در تریدینگ ویو

ویژگی ساعات معاملاتی پیوسته در تریدینگ ویو، جلسات معاملاتی قبل و بعد نام دارد و با این عنوان شناخته می‌شود. به واسطه‌ی این ویژگی، سرمایه‌گزاران و معامله‌گران می‌توانند از اتفاقات خارج از ساعت‌های معاملاتی پیوسته، آگاهی پیدا کنند. به طور کل می‌توان گفت که برای بدست آوردن اطلاعات کامل در خصوص بازار، این ویژگی بسیار مفید است.

دسترسی این قابلیت در زمان تست نسخه‌ی بتا، برای تمام کاربران آزاد بود. اما هم اکنون امکان استفاده از این قابلیت برای کاربران دارای اشتراک PRO میسر است.

یک صفحه نمایش و چندین نمودار

قابلیت کاربردی و جدید پلتفرم تریدینگ ویو، امکان قرار دادن چندین نمودار در یک صفحه نمایش را به وجود آورده است. به واسطه‌ی این قابلیت، می‌توان در قالب چهار پنجره جداگانه در صفحه نمایش، حداکثر ۴ نمودار را به صورت یکجا مشاهده کرد.

همچنین می‌توان نمودارهای خود را بر اساس شرایط تحلیل و نمادها، به یکدیگر پیوند داد. نوار ابزارهای دسترسی سریع حین استفاده از این قابلیت، به کنار دکمه‌های ذخیره و بارگیری در گوشه سمت چپ و قسمت پایین، منتقل می‌شود.

باید یکی از طرح‌های اشتراکی تریدینگ ویو را جهت داشتن چندین نمودار در صفحه نمایش خود، خریداری کنید.

یک صفحه نمایش و چندین نمودار

مشاهده‌ی تغییرات شاخص‌های اقتصادی در نمودارهای تریدینگ ویو

در حال حاضر امکان دسترسی به انواع داده‌های مالی شامل بیش از ۱۰۰ گزارش اقتصادی، برای کاربران تریدینگ ویو فراهم شده است. از مزیت‌های بزرگ تریدینگ ویو، دسترسی به داده‌های اقتصادی صحیح و به روز برای عموم و سرمایه‌گزاران است. یه کمک این مزیت، سرمایه‌گزاران می‌توانند ریسک سرمایه‌گذاری خود را از طریق رصد تحولات اقتصادی، مدیریت کنند. می‌توانید در رقابت معامله‌گری، با استفاده از بهترین سرویس ارائه داده‌های اقتصادی در پلتفرم تریدینگ ویو، یک قدم جلوتر باشید.

مشاهده‌ی تغییرات شاخص‌های اقتصادی در نمودارهای تریدینگ ویو

سخن پایانی

در این مقاله در خصوص ساعات معاملاتی پیوسته در تریدینگ ویو صحبت کردیم. خوشحال می شویم نظرات ارزشمند خود را در بخش نظرات ثروت آفرین که در انتهای این مقاله وجود دارد مطرح فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *