فیلتر خرید گروهی (دیده‌بان بازار بورس)

فیلتر خرید گروهی یکی دیگر از فیلترهایی است که بنا به درخواست های زیاد کاربران کدنویسی شده است. این فیلتر نشان دهنده این است که چند نفر در قیمت یکسان سفارش خود را ثبت و نسبت به خرید سهم مورد نظر در بازار بورس اقدام می کنند.

این فیلتر بورسی کمک می کنند بتوانیم سهم هایی که بصورت هدفمند خرید می شوند را شناسایی نماییم. البته این فیلتر را نمیتوان بعنوان یک فیلتر قوی، سهم هایی که بصورت گروهی در آن ها اقدام به خرید و فروش می شود را شناسایی کرد ولی فیلتری که بصورت عمومی بعنوان فیلتر خرید گروهی در بازار بورس مورد استفاده قرار می گیرد در ادامه آورده شده است.

همچنین می توانید برای شناسایی سهم هایی که هر روز حقیقی های درشت به آن ها وارد شده ند و یا خریدهای حقیقی گروهی قدرتمند داشته اند به پیج اینستاگرام ثروت آفرین مراجعه نمایید.

فیلتر خرید گروهی (دیده‌بان بازار بورس)

نحوه استفاده از فیلتر

نمادهایی که در خروجی فیلتر خرید گروهی در بورس مشاهده می شود را با استفاده از تحلیل تکنیکال بررسی نمایید. بررسی نمادها با استفاده از تحلیل تکنیکال کمک می کند نمادهای کم ریسک و سودده را شناسایی نمایید.
با استفاده از روانشناسی بازار بورس رفتارهای معاملاتی سهم هایی که در فیلتر خرید گروهی مشاهده می شود را زیر نظر داشته باشید.

چون ممکن است خیلی از این سهم های که بصورت گروهی خرید می شوند سیگنال معتبری نباشند داشتن یک برنامه معاملاتی منظم کمک کند زمانی که در یک سهم معاملات گروهی انجام می شود بتوان به در زمان مناسبی به سهم مورد نظر وارد شد.

نحوه استفاده از فیلتر

دقت این فیلتر چقدر است؟

فیلتر کاربردی زیر بعنوان فیلتر ورود گروهی در بازار بورس معروف می باشد. ولی همانطور که گفته شد سهم هایی که در این فیلتر نشان داده می شود الزاما بصورت گروهی معامله نداشته اند و حتما سهم های معرفی شده در این فیلتر می بایست از لحاظ تابلوخوانی و تکنیکال بررسی شوند.

برای مشاهده سهم هایی که معاملات گروهی و یا خرید درشت حقیقی داشته اند پیج اینستاگرام ثروت آفرین مراجعه فرمایید. هر روز در پیج اینستاگرام اطلاعات با اهمیت و سهم های مستعد رشد در بورس درج می شود.

کد فیلتر خرید گروهی

فیلتر خرید گروهی یک فیلتر بسیار مهم و کاربردی در بورس است. با شناسایی سهم هایی که معامله گران بصورت گروهی اقدام به خرید می کنند می توان سریعر سهم هایی که احتمال رشد در آنها وجود دارد را شناسایی نمود. از کد زیر میتوان بعنوان فیلتر خریدهای گروهی استفاده نمود.

(bvol) < (tvol)/2 && (pcp) <= -3.7 
فیلتر طلایی بورس

2 دیدگاه

  1. مطلب خیلی خوبی بود درباره خرید ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *