ساخت اکسپرت فارکس و ارزهای دیجیتال (ترید خودکار در بازار مالی)

ساخت اکسپرت فارکس برای معامله گرانی که در بازارهای مالی فعالیت می کنند از اهمیت زیادی برخوردار است. اکسپرت نویسی یکی از تخصص‌های مهم در بازارهای مالی است. سایت ثروت آفرین نیز از سال ها قبل، ساخت ربات فارکس و ارزهای دیجیتال را شروع کرده است. ربات یا اکسپرت توسط افراد برنامه نویس و متخصصی که سال ها در بازارهای مالی فعالیت دارند ساخته می شود. اکسپرت معامله گر فارکس کمک می کند بدون خطای انسانی معاملات خود را انجام دهید.

همانطور که می دانید فعالیت در بازارهای مالی اعم از فارکس و ارزهای دیجیتال از جذابیت بسیار زیادی برخوردار است. از همه مهمتر مبالغ بسیار بزرگی نیز در این بازارها جابه جا می شود. هر شخصی بتواند به درستی در بازار فارکس یا ارزهای دیجیتال ترید کند می تواند مبالغ بسیار هنگفتی از این بازارها کسب درآمد کند. شایان ذکر است افراد بسیار حرفه ای در این بازارها فعالیت می کنند. به همین جهت کسب درآمد در بازارهای مالی خیلی راحت نیست. در نتیجه می‌بایست میزان اشتباه در ترید را با استفاده از روش‌های مختلف از جمله ربات‌ها از بین برد.

اکسپرت معامله گر فارکس یک ربات است و می تواند طبق شرایط مورد نظر معامله گران خرید و فروش کند. اکسپرت نویسی خطای انسانی را از بین می برد. چون در هر لحظه ربات کل بازار را رصد می کند و بدون دخالت انسان ترید می کند. با توجه به دقت بسیار بالای اکسپرت ها، معامله گران در بازارهای جهانی به سمت ساخت ربات فارکس روی آورده اند. این معامله گران با کمک ربات های فارکس معاملات دقیقی انجام می دهند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم پا به پای معامله گران جهانی حرکت کنیم. همچنین سفارش ساخت اکسپرت فارکس در متاتریدر 5 و 4 را در دستور کار خود در مجموعه ثروت آفرین قرار دادیم.

مزایای ربات معامله گر

سفارش اکسپرت

ساخت اکسپرت فارکس در ثروت آفرین

برای سفارش ساخت اکسپرت فارکس می بایست درخواست خود را از طریق فرم درخواست اکسپرت نویسی ارسال نمایید. پس از آن اقدامات لازم برای ساخت ربات فارکس با شرایط مورد نظر شما انجام می شود. برای ساخت ربات معامله گر بهتر است یک استراتژی داشته باشید. چون تبدیل استراتژی به ربات درصد موفقیت در بازار را افزایش می دهد.

همچنین برخی معامله گران تمایل دارند اندیکاتور خود را به اکسپرت و ربات فارکس تبدیل کنند. درخواست تبدیل اندیکاتور به اکسپرت با توجه به درخواست معامله گران و شخصی سازی برای هر شخص براحتی با درخواست سفارش نوشتن اکسپرت در ثروت آفرین امکان پذیر می باشد.

تبدیل استراتژی به ربات

استراتژی می تواند مجموعه ای از چند اندیکاتور باشد. تبدیل استراتژی به ربات با ادغام کردن چندین اندیکاتور و لحاظ کردن شرایط خاص روی اندیکاتورها صورت می گیرد. در نتیجه با این روش می توان یک رباط فارکس بسیار قدرتمند ساخت که بصورت خودکار ترید کند.

برای ساخت ربات معامله گر ارز دیجیتال و فارکس حتی می توان یک اکسپرت و چند اندیکاتور را با یکدیگر ادغام کرد. در  این روش می توان به اکسپرت دستور دارد زمانیکه تمام شرایط مورد نظر با هم برقرار بود بصورت خودکار پوزیشن Buy یا Sell بگیرد. اکسپرت نویسی تبدیل استراتژی به ربات یکی از روش های بسیار محبوب در بین معامله گران بازارهای مالی است.

تبدیل اندیکاتور به اکسپرت

تبدیل اندیکاتور به اکسپرت بدین صورت است که کاربر یک و یا چند اندیکاتور قدرتمند در اختیار دارد. ضمن اینکه می خواهد طبق شرایط درخواستی (مثلا وقتیکه اندیکاتور مکدی و اندیکاتور استوکاستیک در یک زمان با هم کراس کردند)، اکسپرت بصورت خودکار ترید کند.

در این حالت وقتی چند اندیکاتور در ساخت اکسپرت استفاده می شود و اندیکاتورها در یک زمان با هم کراس کردند و یا شرایط مورد نظر را داشته باشند، اکسپرت بصورت خودکار پوزیشن Buy یا Sell می گیرد. تبدیل اندیکاتور به اکسپرت کمک می کند ربات بصورت لحظه ای بهترین شرایط بوجود آمده را شناسایی و خرید و فروش کند.

سفارش اکسپرت

اکسپرت نویسی چیست؟

اکسپرت نویسی مجموعه ای از کدهای برنامه نویسی است. با کمک اکسپرت نویسی می توان بدون اینکه شخص بازار را رصد کند معاملات دقیقی انجام دهد. فقط کافی است اکسپرت یا ربات معامله گر خود را فعال کند. پس از آن اکسپرت معامله‌گر فارکس بدون دخالت فرد خرید و فروش ها را با دقت بسیار بالا انجام می‌دهد.

شایان ذکر است سایت ثروت آفرین سال ها در زمینه اکسپرت نویسی فعالیت دارد. در مجموعه ثروت آفرین چندین متخصص برنامه نویس ربات فارکس و ارزهای دیجیتال بصورت حرفه‌ای مسئول ساخت اکسپرت هستند. هر گونه اکسپرت نویسی و ساخت ربات معامله گر ارز دیجیتال و فارکس با بالاترین کیفیت در ثروت آفرین انجام می شود.

باید توجه داشت سرعت عمل اکسپرت و دقت ربات ها با توجه به کدهایی که در اکسپرت قرار می گیرد متفاوت می باشد. در نتیجه داشتن تجربه در زمینه اکسپرت نویسی لازمه ساخت ربات فارکس با دقت و سرعت بالا می باشد. در مجموعه ثروت آفرین سفارش ساخت اکسپرت فارکس در متاتریدر 4 و 5 با بالاترین کیفیت و استاندارد جهانی صورت می پذیرد.

اکسپرت معامله گر فارکس چیست؟

اکسپرت معامله گر فارکس کمک می کند 24 ساعته بازار را رصد کنیم. همچنین نیازی نیست معامله گران دائما پشت سیستم بنشینند. اکسپرت‌ها هیچگاه دچار اشتباه نمی شوند و مطابق شرایطی که برای آن ها در نظر گرفته شده است ترید می کنند. ضمن اینکه می توان هرگونه شرایطی که مورد نظر معامله گران باشد و براحتی نیز قابل شناسایی نباشد در اکسپرت لحاظ نمود.

حتی بسیاری از معامله گران با توجه به مشغله ای دارند در ابتدای صبح اکسپرت معامله گر فارکس یا ارز دیجیتال خود را فعال می کنند. سپس در پایان هر روز ربات خود را خاموش می کنند. بسیاری دیگر از معامله گران حرفه ای بصورت 24 ساعت در هفته اکسپرت خود را فعال نگه می دارند. این افراد در پایان هفته و انتهای ساعت معاملات، ربات فارکس خود را غیر فعال می کنند. با این کار در طول هفته اکسپرت معامله گر فارکس کل بازار را زیر نظر دارد تا در شرایط مناسب ترید خود را انجام دهد.

اکسپرت معامله گر فارکس

پکیج ساخت ربات فارکس 

در مجموعه ثروت آفرین پکیج ساخت ربات فارکس با شرایط شخصی سازی کاربر امکان پذیر است. بدین صورت که مثلا شخصی یک اندیکاتور در اختیار دارند و می خواهد سفارش تبدیل اندیکاتور به اکسپرت بدهد. یا یک استراتژی در اختیار و بصورت شخصی تهیه کرده است و دارای درصد موفقیت بسیار بالایی است. در نتیجه معامله گر می خواهد هیچگونه سیگنالی از زیر دستش خارج نشود. این امکان و رصد لحظه ای بازار تنها با استفاده از ساخت ربات معامله گر فارکس امکان پذیر است.

در این صورت ساخت اکسپرت فارکس با استفاده از شرایط هر کاربر امکان پذیر خواهد بود. بدین صورت که هر شخص می تواند درخواست پکیج ساخت ربات فارکس را با توجه به استراتژی مورد نظر خود از طریق فرم درخواست اکسپرت نویسی ارسال نماید. سفارش ساخت ربات فارکس برای هر کاربر در مدت کوتاهی انجام و یک نسخه از ربات به ایمیل کاربر و حساب کاربری ایشان ارسال خواهد شد.

سفارش اکسپرت

آیا امکان تغییر در سفارش نوشتن اکسپرت وجود دارد؟

پس از اکسپرت نویسی و اتمام سفارش نوشتن اکسپرت، یک نسخه از ربات برای کاربر ارسال می شود. کاربر با توجه به درخواست خود تست نهایی را انجام می دهد و در صورت تایید کاربر، پروژه اکسپرت معامله گر فارکس بسته می شود.

گاهی اوقات کاربر نیاز دارد تغییراتی بر روی سفارش اکسپرت متاتریدر انجام دهد. یا اینکه یک اندیکاتور و یا استراتژی جدیدی به اکسپرت اضافه نماید. در این صورت کاربر مجددا درخواست خود را ارسال می کند و با توجه به تقاضا جدید، تغییرات مورد نظر طبق نظر کاربر در اکسپرت معامله گر فارکس ایشان انجام می پذیرد.

سفارش اکسپرت متاتریدر

اکسپرت نویسی و ساخت اکسپرت فارکس در نرم افزارهای مختلف انجام می شود. در مجموعه ثروت آفرین سفارش اکسپرت در متاتریدر 4 و 5 پذیرفته می شود. در نتیجه کاربرانی که در پلتفرم متاتریدر 5 یا 4 فعالیت دارند و می خواهند یک ربات فارکس تضمینی با توجه به شرایط خودشان را داشته باشند می توانند درخواست خود را به ثروت آفرین ارسال کنند.

شایان ذکر است در مجموعه ثروت آفرین خرید اکسپرت فارکس با دقت و سرعت بالا بصورت تضمینی است. البته شرایط اکسپرت را کاربر تعیین می کند. ولی از لحاظ دقت و سرعت کار اکسپرت، قطعا بهترین ربات فارکس تضمینی در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. همانطور که گفته شد چندین متخصص برنامه نویسی ربات فارکس و ارز دیجیتال در مجموعه ثروت آفرین فعالیت دارند. این برنامه نویسان بصورت حرفه‌ای بر ساخت اکسپرت کاربران نظارت دارند تا کاربر بتواند یک ربات باکیفیت و با سرعت عمل بالا در اختیار داشته باشد.

هزینه اکسپرت نویسی و ساخت اکسپرت فارکس چقدر است؟

هزینه اکسپرت نویسی با توجه به پیچیدگی هر اکسپرت متفاوت می باشد. برخی از کاربران سفارش ساخت اکسپرت فارکس با پیچیدگی و فاکتورهای زیادی را درخواست می کنند. یا می خواهند چندین اندیکاتور و اکسپرت را با هم ترکیب کنند. برخی دیگر فقط نیاز دارند فقط 2 اندیکاتور را با هم ترکیب کنند. زمان سفارش نوشتن اکسپرت برای این دو درخواست متفاوت می باشد. در نتیجه هزینه اکسپرت نویسی این درخواست ها نیز با هم متفاوت است.

توجه داشته باشید برای سفارش ساخت ربات فارکس ابتدا باید درخواست خود را به مجموعه ثروت آفرین ارسال فرمایید. پس از آن درخواست بررسی شده و هزینه اکسپرت نویسی از طریق تماس تلفنی و ایمیل به اطلاع کاربر خواهد رسید. پس از تایید کاربر اقدامات لازم در خصوص ساخت ربات معامله گر ارز دیجیتال و فارکس مطابق درخواست کاربر صورت می پذیرد.

ساخت اکسپرت فارکس چقدر زمان می برد؟

زمان ساخت ربات فارکس با توجه به پیچیدگی هر اکسپرت متفاوت می باشد. شایان ذکر است مدتی است تعداد درخواست کنندگان ساخت اکسپرت فارکس افزایش داشته است. با این حال در مجموعه ثروت آفرین سعی شده است در کمترین زمان سفارشات اکسپرت نویسی به کاربران تحویل داده شود. با توجه به موارد ذکر شده سفارش نوشتن اکسپرت بین 5 تا 15 روز متغییر می باشد.

همانطور که قبلا گفته شد در مجموعه ثروت آفرین سفارش ساخت ربات فارکس توسط چندین برنامه نویس ربات فارکس خبره انجام می شود. به همین دلیل کلیه اکسپرت هایی که بصورت خودکار ترید می کنند دارای بالاترین سرعت هستند. همچنین دقت خرید و فروش ربات ها دارای استاندار جهانی می‌باشد. با توجه به کیفیت بسیار بالای ربات های ساخته سعی می شود سفارشات کاربران در کمترین زمان انجام و در اختیار کاربران محترم قرار گیرد.

سفارش اکسپرت

8 دیدگاه

 1. سلام ببخشید میشه برای ربات مدیریت سرمایه هم تعیین کرد؟

  • درود نوید عزیز
   بله، امکان قرار دادن مدیریت سرمایه برای ربات فارکس با توجه به شرایط مورد نظر شما وجود دارد. یعنی هر نوع شرایطی که مدنظر داشته باشید می توانید برای مدیریت سرمایه در اکسپرت قرار دهید.

 2. سلام من یه ربات دارم میخواستم فقط در یک ساعت های خاصی معامله کنه آیا این رو شما میتونید انجام بدید؟

  • درود یوسف عزیز
   بله این مورد امکان پذیر است و می‌توان تنظیماتی برای ربات شما قرار داد تا در زمان‌های مورد نظر شما اکسپرت بصورت خودکار فعال شود و ترید کند. برای این منظور و راهنمایی در اینخصوص لطفا با شماره پشتیبانی سایت (09385858112) تماس حاصل فرمایید.
   موفق باشید

 3. با احترام
  خواستم بگم سرعت و دقت اکسپرتی که نوشتین عالی بود. البته تغییراتی میخوام بدم که دقیق دقیق بشه و مجددا ارسال می کنم خدمتتون و تغییرات مورد نظرم رو میگم. سپاس بیکران از وقتی که میگذارید

  • درود دوست عزیز
   از توجه شما به مجموعه ثروت آفرین سپاسگزاریم. در صورت نیاز به تغییر اعلام فرمایید تا تغییرات مورد نظر شما بر روی اکسپرت اعمال شود.

 4. سلام
  آیا اکسپرت نویسی در متاتریدر 4 هم انجام میشه؟
  با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *