آیا کسب درآمد از تلگرام ممکن است؟

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که می‌توانید از Telegram کسب درآمد داشته باشید؟

تلگرام یک سرویس پیام رسانی کاربردی و غیر انتفاعی است. برنامه های تلگرام بر روی آندروید، iOS، ویندوز Phone، ویندوز NT، macOS و لینوکس وجود دارد. کاربران می‌توانند پیام‌ها و عکس‌ها، ویدئو، برچسب، صدا، و هر نوع فایلی در تلگرام ارسال کنند.

در ژوئن ۲۰۱۵، تلگرام یک پلت فرم برای توسعه دهندگان مختلف برای ایجاد ربات ها راه اندازی کرد. ربات ها حساب‌های تلگرام هستند که توسط برنامه هایی اداره می‌شوند. آنها می‌توانند به پیام‌ها پاسخ دهند، می‌توانند به گروه‌ها دعوت شوند و می‌توانند در برنامه‌های دیگر ادغام شوند. هم چنین سیستم های ربات داخلی وجود دارند که می‌توانند برای هر صفحه گفتگو استفاده شوند. برای فعال کردن یک ربات داخلی، کاربر باید در قسمت و جستجو یک ربات را تایپ کند. سپس ربات محتویات آن را ارائه خواهد داد. کاربر می‌تواند محتوا را انتخاب کرده و آن را در یک گپ بفرستد. Robot Profit اولین ربات برای کسب درآمد از ربات تلگرام است و این یک برنامه آموزشی در مورد آن است.

پیش نیازهایی که برای این کار لازم است :
تلگرام را در iOS، آندروید یا ویندوز دانلود کنید. پس از نصب برای ایجاد حساب کاربری با اجرای برنامه شماره تلفن خود را وارد کرده و ثبت نام کنید. و پس از اینکه کد تائئد به شماره موبایلتان ارسال شد آن را در قسمتی که در تلگرام برای شما مشخص شده وارد میکنید.

چگونه با تلگرام کسب درآمد کنیم ?
برای پیوست به ربات کسب درآمد تلگرام Robot Profit را در قسمت جستجو زده و وارد آن شوید حالا دکمه Start در صفحه را بزنید. شما با موفقیت به کسب درآمد از تلگرام وارد شدید و می توانید بازاریابی در تلگرام را شروع کنید.

روش‌های کسب درآمد از تلگرام
در حال حاضر ، سه روش برای کسب درآمد از Telegram وجود دارد. در آینده روش های رایگان دیگری که در حال توسعه آن هستند وجود خواهد داشت ، پس بیایید در مورد روش‌های موجود صحبت کنیم.

گشت و گذار
آسان ترین روش برای کسب درآمد از تلگرام ، گشت و گذار است، در این روش شما تنها 80 امتیاز کسب میکنید. هنگام گشت و گذار در تلگرام یک لینک به شما نمایش داده خواهد شد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی لینک کلیک کرده و صفحه جدیدی برای شما باز خواهد شد. آن را به مدت ۱۰ ثانیه نگهدارید و سپس آن را ببندید.

ارائه
این روش آسان است و شما می‌توانید تا ۲۰،۰۰۰ امتیاز کسب کنید. تنها کاری که شما باید در این روش انجام دهید، ارائه پیشنهادهای در دسترس است. دو نوع پیشنهاد وجود دارد: نقشه‌برداری و نصب برنامه. شما می‌توانید ۲۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ امتیاز برای یک نظرسنجی بدست آورید. برای روش دوم، شما می‌توانید از ۱۰۰۰۰ تا ۲۰،۰۰۰ در هر برنامه کاربردی درآمد داشته باشید. اگر شما بر روی آندروید یا iOS کار میکنید می‌توانید با نصب برنامه بیشتر امتیاز کسب کنید.

دعوت دوستان
کمی سخت است ، اما می‌توانید در حین دعوت از دوستانتان به سود Profit درآمد بی نهایت از تلگرام داشته باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی دکمه ” دعوت دوستان ” روی صفحه گفتگو کلیک کنید. Bot پیوندی را فراهم می‌کند و شما باید آن را بین دوستان و خانواده تان تقسیم کنید. زمانی که آن‌ها از طریق لینک شما به Bot سود بپیوندند، تا ۱۰۰۰ امتیاز کسب خواهید کرد.

سه روش برای بدست آوردن درآمد از این طریق وجود دارد :
زمانی که فردی از طریق لینک شما به شما می‌پیوندد، شما ۱۰۰۰ امتیاز به دست خواهید آورد.
زمانی که هر گونه پیشنهاد و یا گشت و گذار را تکمیل کند، ۱۰ درصد از درآمد آن را بدست خواهید آورد.
اگر او دوستانش را معرفی کند ، شما ۳۰ درصد از درآمدی را که آنها کسب کرده اند به دست خواهید آورد.
و، به همین ترتیب …

روش‌های پرداخت درآمد از طریق ربات تلگرام :

در حال حاضر سه روش پرداخت پول وجود دارد، اما بسیاری از روشهای پرداخت به زودی در حال انجام هستند.

PayPal
مین. مقدار: ۲.۰ دلار
کمیسیون: ۲ ٪
آستانه: حداکثر ۴۸ ساعت

Bitcoin
مین. مقدار: ۱.۰ دلار
کمیسیون: ۰.۰ درصد
آستانه: حداکثر ۲۴ ساعت

QIWI
مین. مقدار: ۰.۵ دلار
کمیسیون: ۰.۰ درصد
آستانه: حداکثر ۲۴ ساعت

لطفا نظرات با ارزش خود را برای ما به اشتراک بگذارید.

این پست در مورد چگونگی کسب درآمد از تلگرام است و اگر با مشکلی مواجه هستید، لطفا نظرات و سوالات خود را مستقیما با گذاشتن یک توضیح در زیر برای ما ارسال کنید. پیشنهادها شما برای ما بسیار ارزشمند هستند. و دوست دارم همیشه بهترین خدمات و آموزشهای خود را به شما تقدیم کنم.

با تشکر

2 دیدگاه

  1. لطفا درموردربات کسب درآمد تلگرام Robot Profit بیشترتوضیح بدین کلا انگلیسی نوشته چیزی سردرنمیارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *