فیلتر باکس سنگین خرید (دیده‌بان بازار بورس)

از فیلترهای دیگری که بعنوان یک فیلتر کاربردی ورد استفاده قرار می گیرد فیلتر باکس سنگین خرید است. در این مقاله اطلاعات کاربردی و جامعی در مورد این فیلتر ارائه می دهیم. همچنین مشخصات و ویژگی‎های این فیلتر مهم را توضیح داده و مزایا و معایب آن را بیان می کنیم. با استفاده از این مطلب می‎توانید بیشتر با کارایی سهم هایی که باکس سنگین خرید داشته اند آشنا شوید، پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

فیلتر باکس سنگین خرید (دیده‌بان بازار بورس)

پیشنهاد ویژه ثروت آفرین : محصول فیلتر پول هوشمند

فیلتر باکس سنگین خرید چیست؟

یکی از کاربردی ‎ترین فیلترهای بازار بورس فیلتر باکس سنگین خرید است. این فیلتر که شامل دستورات ریاضی مختلفی است و به معامله گران کمک می کند سهام مستعد رشد را شناسایی نمایند. سرمایه گذاران با استفاده از این فیلتر می ‎توانند در سریع‎ترین زمان ممکن به آنالیز و تحلیل داده‎ ها در بازار بورس پرداخته و متناسب با این اطلاعات سهام های بسیار مناسب در بازار را شناسایی نمایند.

مشخصات و ویژگی‎های فیلتر باکس سنگین خرید

فیلتر باکس سنگین به آنالیز سهام موجود در بازار سهام می‎ پردازد. توجه داشته باشید، از این فیلتر را می‎ توان در ساعات اولیه بازار استفاده نمود. پس یکی از ویژگی‎های اصلی این فیلتر بررسی وضعیت روزانه در بازار بورس است. با کمک این فیلتر می‎توان تعداد خریداران حقیقی بازار بورس را شناسایی نمود.

همانطور که از نام این فیلتر مشخص است، این فیلتر برای بررسی و آنالیز خریدهای سنگین در بازار بورس مناسب است. با استفاده از کد این فیلتر می‎توان هر روز سهم های در حال رشد در بازار بورس را شناسایی نمود.

مزایای فیلتر

از جمله مزایای فیلتر باکس خرید می‎ توان به وارد زیر اشاره کرد:

تحلیل و بررسی بازارهای بورس در سریع‎ترین زمان

با استفاده از این فیلتر می‎توان در سریعترین زمان ممکن سهم های مناسب برای خرید در بازار بورس را پیدا نمود. اگر خواهان کسب سود مناسب در بازار بورس هستید، حتما از این فیلتر استفاده کنید.

جداسازی سهام مدنظرتان از سهام‎ های دیگر بورس

اگر قصد دارید سهام خود یا سهامی که در حال بررسی درباره آن هستید را با نمادهای دیگر بررسی کنید، فیلتر باکس سنگین خرید بسیار کاربردی است. با بررسی هر روزه این فیلتر می توانید نمادی که مد نظر دارید و در خروجی فیلتر مشاهده شد را با اطمینان بسیار زیادی برای کسب سود مناسب خریداری نمایید.

مزایای فیلتر

کد فیلتر

کد این فیلتر برای استفاده در زیر درج شده است و اکنون قابل استفاده می باشد.

(qd1)*(pd1)+(qd2)*(pd2)+(qd3)*(pd3)>=2*((qo1)*(po1)+(qo2)*(po2)+(qo3)*(po3)) && (pl)>=(py) && (pl)!=(tmax) && (tno)>30 && (ct).Buy_CountI  >= ((ct).Sell_CountI) 
فیلتر طلایی بورس

2 دیدگاه

  1. حسین فلاح نژاد

    عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *