فیلتر سهم‌های کوچک بازار (دیده‌بان بازار بورس)

برای شناسایی سهم های کوچک از فیلتر سهم‌های کوچک بازار استفاده می شود. در این مقاله در خصوص این فیلتر توضیح می دهیم. همچنین مزایای این فیلتر را عنوان خواهیم کرد. ما در این مطلب شما را با اطلاعات کاربردی و کارآمدی در رابطه با فیلتر سهم کوچک بازار آشنا کرده و چندین کد این فیلتر را در پایان مقاله درج خواهیم کرد. پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

فیلتر سهم های کوچک بازار (دیده‌بان بازار بورس)

پیشنهاد ویژه ثروت آفرین : محصول فیلتر طلایی بورس

آشنایی با فیلتر سهم‌های کوچک بازار

امروزه فیلترهای کاربردی بسیاری در بازارهای بورس و اوراق بهادار استفاده می ‎شوند که یکی از این فیلترها، فیلتر نشان دادن سهم کوچک بازار است. این فیلتر یا توجه به اینکه نمادهای کوچک را نشان می دهد برای نوسان گیران یک فیلتر بسیار کاربردی می باشد.

 با استفاده از این فیلتر می‎ توان لیست سهام کوچک بازار بورس را پیدا کرده و به آنالیز سهم معرفی شده پرداخت. نکته ‎ای که باید در این قسمت آن را به خاطر بسپارید این است که قیمت سهم ‎های کوچک بازار به آسانی بالا و پایین شده و دچار نوسان می ‎شوند. به همین خاطر، توصیه می ‎شود از این فیلتر برای نوسان گیری در بورس استفاده نمایید.

آشنایی با فیلتر

مزایای استفاده از فیلتر نمادهای کوچک بورس

از جمله مزایای فیلتر سهم های کوچک کوچک می‎توان به بررسی دقیق نمادهای بازار بورس و نشان دادن سهم های نوسانی اشاده کرد. مزیت دیگر این فیلتر، قابلیت استفاده از آن به منظور شناسایی سهام‎ هایی است که مبلغ کمی معامله شده اند.

 با استفاده از این فیلتر سریعا می‎ توان به لیستی کامل و جامع از سهام‎های کوچک و متوسط بازار بورس را شناسایی نمود. همچنین با استفاده از این فیلتر می‎ توان اطلاعات کاملی از وضعیت سهام کوچک موجود در بازار دست پیدا کرد و نوسان قیمت خوبی از اینگونه سهام‎ ها به دست آورد.

در هنگام کار با این فیلتر باید توجه داشت که قیمت سهم های کوچک نوسان بیشتری دارند. به همین جهت در هنگام کار با این فیلتر شرایط سهم های معرفی شده از لحاظ تابلوخوانی و تکنیکال حتما بررسی شود.

کد فیلتر

(z)*(pc)<(500000000000)
((pf)>=1.02(py)) && ((pc)>=(py)) && (100(((pmax)-(pmin))/(pc))>2) && (bvol)<1000000
((pf)>=1.03*(py)) && ((pc)>=(py)) && (100*(((pmax)-(pmin))/(pc))>5) && (bvol)<1000000 && (pcp)>0.5
فیلتر طلایی بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *