فیلتر سهام در حال رشد (دیده‌بان بازار بورس)

در صورتی که خواهان آشنایی با فیلتر سهام در حال رشد هستید و یا تمایل دارید با مزایای فیلتر سهام ‎های مثبت آشنا شوید با این مطلب همراه باشید. ما در این مطلب شما را بیشتر با فیلتر سهام‎ های در حال رشد آشنا کرده و سپس به مزایای استفاده از این فیلتر در بازار بورس اشاره می‎ کنیم. همچنین کد این فیلتر پایان مطلب وجود دارد که شما می‎توانید از آن در صورت نیاز استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم حتما از این فیلتر برای شناسایی نمادهای در حال رشد استفاده نمایید.

فیلتر سهام در حال رشد (دیده‌بان بازار بورس)

پیشنهاد ویژه ثروت آفرین : محصول فیلتر پول هوشمند

آشنایی با فیلتر سهام در حال رشد

فیلترهای بورس با هدف تسریع در شمناسایی نمادهای مناسب توسط سرمایه گذاران بازار بورس مورد استفاده قرار می گیرد. فیلترهای بورس استراتژی های مختلفی دارند و شما متناسب با استراتژی خود می ‎توانید از آنها بهره ببرید. به عنوان مثال، فیلتر سهام‎ های در حال رشد یکی از این فیلترهای کاربردی در بورس بشمار می رود. این فیلتر برای آنالیز و بررسی وضعیت سهام‎ در حال رشد در بازار استفاده می‎ شود.

برای مشاهده نمادهایی از بازار بورس که در حال رشد هستند و معامله گران تمایل به آنالیز و بررسی وضعیت اینگونه سهم ها در بازار بورس هستند از این فیلتر استفاده می شود. این فیلتر را می‎ توان برای آنالیز فیلترهای بزرگ و کوچک بازار بکار برد و از این فیلتر به منظور بررسی دقیق وضعیت اینگونه سهم ها استفاده می شود.

مزایای فیلتر

اولین مزیت فیلتر سهام در حال رشد در مقایسه با فیلترهای دیگر آنالیز و بررسی وضعیت سهم های در حال رشد بازار است. اگر سهامی به تازگی در بازار بورس و اوراق بهادار صعود کرده باشد و در حال رشد باشد شما با استفاده از این فیلتر می ‎توانید این سهم ها را شناسایی کنید.

مزیت دیگر این فیلتر این است که به سرعت می توان سهم های صعودی را در خروجی فیلتر مشاهده نمود. اینگونه سهم ها معمولا در یک روند مثبت تثبیت شده اند و احتمال رشد آن ها در روزهای آینده وجود دارد. البته فراموش نکنید حتما سهم های معرفی شده توسط فیلتر از لحاظ تکنیکال نیز بررسی شوند.

مزایای فیلتر

کد فیلتر سهام در حال رشد

کد این فیلتر برای استفاده در دیده بان بازار بورس در زیر قرار گرفته است.

(pc)>=(py) && (bvol)<200000 && (plp) >= 1.5
فیلتر طلایی بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *