بدون سرمایه پولدار شویم

افراد کمی واقعا می‌دانند که برای رسیدن به ثروت چه باید بکنند. ثروتمند شدن ترکیبی از شانس، مهارت و صبر است. برای ثروتمند شدن، شما باید خودتان را در راهی قرار دهید که به یک شغل پر رونق منجر شود، سپس با پولی که پس‌انداز می‌کنید با سرمایه‌گذاری آن، پس‌انداز کردن و کاهش هزینه‌های زندگی خود ، ثروت خود را به دست آورید. ثروتمند شدن آسان نیست، اما با کمی پشت‌کار و تصمیم‌گیری ماهرانه، این کار قطعا ممکن است.

بدون سرمایه پولدار شویم

زمان خود را بی جهت صرف نکنید. برای مثال، ممکن است شما دوست داشته باشید که وقت آزاد داشته باشید، بنابراین چند ساعت در روز به خودتان فرصت بدهید تا کاری انجام ندهید. اما اگر قرار باشد این چند ساعت را صرف ثروتمند شدن کنید، می‌توانید در طی ۲۰ سال وقت آزاد ( ۲۴ ساعت در روز ) کار کنید. با بازنشستگی پیش از موعد. حالا در ازای ثروتمند بودن چه کار می‌توانید بکنید.  ” امروز مانند هیچ‌ کس دیگری زندگی کنید تا بتوانید فردا مانند هیچ‌ کس زندگی کنید ”

بسیاری از مردم امیدوارند که ثروتمند شوند. و در حالی که تورم ممکن است استانداردهای ثروتمند شدن را تغییر داده باشد ، برای بسیاری از مردم تبدیل شدن به یک میلیونر یک هدف است.

رایگان!

آیا واقعا می توانیم بدون داشتن هیچ سرمایه ای پولدار شویم؟ بله می توان و قدم اول کنترل مخارج خودمان هست و در ادامه کنترل مخارج خانه و خانواده و سپس برنامه ریزی برای سرمایه های در دست و سپرده مالی و در نهایت استفاده از موقعیت ها و رسیدن به هدفهایی که تعیین کرده ایم.

کتاب تهیه شده به شما یاد میدهد که بدون سرمایه و استفاده از ابزاری بنام فکر کردن بتوانید ثروتمند شوید در ادامه میتوانید فایل رایگان زیر را دانلود کنید و از خواندن این کتاب الکترونیکی لذت ببرید.

همین الان دانلود می کنم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *