اپلیکیشن ثروت آفرین

اپلیکیشن ثروت آفرین با همکاری متخصصان وبسایت ثروت آفرین آماده شد. این اپلیکیشن دارای امکانات متنوع و ویژه ای است که به صورت کاملا رایگان در دسترس کاربران بازار بورس قرار داده شده است. سرمایه گذاران می توانند با بخش های متنوعی که برای این اپلیکیشن حرفه ای در نظر گرفته شده است تمام بازار بورس را به صورت لحظه ای رصد نمایند. امکانات اپلیکیشن ثروت آفرین را می توانید در زیر مشاهده فرمایید.

امکانات اپلیکیشن ثروت آفرین:

1- بخش نمای بازار بورس شامل

بخش بورس در یک نگاه

بخش دیده بان بورس

بخش فیلترهای بورس

2- بخش 50 نماد برتر بورس

3- بخش پیش بینی بازار بورس

4- بخش آموزش

5- بخش نقشه بازار

1- بخش نمای بازار بورس

بخش بورس در یک نگاه :

در این بخش شاخص ها، نمادهای تاثیر گذار در شاخص، وضعیت بازار بورس و نمادهای پر بیننده در لحظه قابل مشاهده می باشد.

بخش دیده بان بورس :

در این بخش نمادهای بازار بورس و قیمت های معامله شده اعم از اولین و آخرین قیمت و همچنین قیمت پایانی و صف های خرید و فروش و غیره در لحظه قابل مشاهده هستند.

بخش فیلترهای بورس :

در این بخش فیلترهای مهم بازار بورس شامل فیلتر پول هوشمند، فیلتر پیش بینی سهم، فیلتر عرضه و تقاضا، فیلتر سرانه خرید و فروش و فیلتر حجم های انجام شده قرار دارد.

اپلیکیشن ثروت آفرین-1

2- بخش 50 نماد برتر بورس :

یکی از مهمترین بخش ها در اپلیکیشن ثروت آفرین بخش 50 نماد برتر بورس می باشد. در این بخش 50 نمادی که بیشترین ارزش بازار را دارند نشان داده می شود و امکان ویژه ای که برای این بخش درنظر گرفته شده است مشاهده 4 سطح حمایت و مقاوت روزانه، هفتگی و ماهانه نمادهای بازار بورس می باشد. در این بخش با انتخاب نمودارهای متفاوت در زیر نماد سطوح مختلف حمایتی و مقاومتی در لحظه قابل مشاهده می باشد.

اپلیکیشن ثروت آفرین-2

3- بخش پیش بینی بازار بورس :

یکی دیگر از بخش های مهم اپلیکیشن ثروت آفرین بخش پیش بینی بازار بورس می باشد. بخش پیش بینی بازار برای اولین بار توسط وبسایت ثروت آفرین در بازار بورس ایران طراحی شده است. این بخش به گونه ای طراحی شده که در ساعت 12 و در روزهای کاری بازار بخش پیش بینی بازار بروز شده و وضعیت مثبت و یا منفی بودن بازار در روز بعد و یا در چند روز آینده بورس را پیش بینی می کند.

اپلیکیشن ثروت آفرین-7

4- بخش آموزش :

بخش آموزش شامل مقالات آموزشی تحلیل تکنیکال بورس و نکات مهمی می باشد که یک سرمایه گذار برای موفقیت در بازار بورس باید بداند. برای مطالعه مقالات تحلیلی و بالا بردن اطلاعات در زمینه بازار سرمایه این صفحه را مشاهده کنید.

اپلیکیشن ثروت آفرین-8

5- بخش نقشه بازار :

بخش نقشه بازار شامل نقشه لحظه ای بازار می باشد. علاقمندان بازار بورس با استفاده از این صفحه می توانند نقشه کامل بازار بورس را مشاهده نمایند.

اپلیکیشن ثروت آفرین-10

ورژن جدید: 1.2

تغییرات ورژن 1.2 : اضافه شدن نقشه بازار بورس

پس از لمس کلیدهای زیر با وارد نمودن ایمیل در باکس نمایش داده شده اپلیکیشن ثروت آفرین به صورت خودکار دانلود می شود

 (دانلود نسخه اندروید از کافه بازار)

دانلود اپلیکیشن ثروت آفرین کافه بازار - اندروید

 (لینک مستقیم برای اندروید)

اپلیکیشن ثروت آفرین - اندروید

 (لینک مستقیم برای iOS)

اپلیکیشن ثروت آفرین - ios

دانلود نسخه iOS از آی اپس

اپلیکیشن ثروت آفرین آی اپس - ios
guest
18 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها