خانه / محصولات / کسب درآمد از اینترنت در خانه بدون سرمایه

کسب درآمد از اینترنت در خانه بدون سرمایه

کسب درآمد از طریق اینترنت در خانه

کسب درآمد از اینترنت اونقدرها هم که به نظر میرسه سخت نیست در اینجا قصد دارم یکی از راههای کسب درآمد اینترنتی واقعی رو که تست کردم به شما معرفی کنم

محصولی جدید و منحصر به فرد در ایران

برای کسب درآمد مطمئن از اینترنت

تخفیف ویژه

50 درصدی

راه های کسب درآمد از اینترنت در خانه

جوانان جویای راه اندازی کار خانگی و کسب درآمد از اینترنت در خانه

فرصت محدود برای راه اندازی درآمد اینترنتی بدون سرمایه

بدون نیاز به دانش خاصی و فقط در خانه

مناسب برای تمامی افراد از مبتدی که اصلا نمیدونه سایت و اینترنت چیه تا حرفه ای

از سن 10 سال تا 90 سال برای کسب درآمد از اینترنت در خانه بصورت کاملا واقعی

کسب درآمد از طریق اینترنت در خانه

آیا واقعا امکان داره از اینترنت بشه بدون سرمایه کسب درآمد میلیونی کرد

بله واقعا راه اندازی درآمد مطمئن از طریق اینترنت در خانه ممکنه

برای نمونه شخصی که تونسته کسب درآمد از اینترنت میلیونی رو تجربه کنه میتونم به آقای << رضا راد >> مدیر سایت و کانال تلگرامی گیزمیز در ایران اشاره کنم ایشون با کسب تجربه و فقط با یکم تیزهوشی و استفاده راههای اینترنتی رایگان و فرصت به وجود آمده در اینترنت توانسته از مسنجر تلگرام که همه امروزه بعنوان یک سرگرمی در اینترنت و تفریح بهش نگاه می کنند ، درآمد واقعی ماهانه بالای 30 میلیون تومان کسب کند.

کسب درآمد از طریق اینترنت در خانه

اما بحث امروز ما در مورد راههای کسب درآمد از تلگرام نیست چون کار هر کسی نیست که بتونه درآمد میلیونی داشته باشه. فقط می خواستم یه نمونه براتون مثال بزنم که در ایران از اینترنت درآمد مطمئن و میلیونی کرده راه اندازی کرده است.

ما برای کسب درآمد مطمئن راههای جدید و رایگان به شما آموزش میدیم تا بدون هزینه و بدون سرمایه اولیه با ساده ترین شکل ممکن از طریق اینترنت و فقط با داشتن یک کامپیوتر و یک مودم متصل به اینترنت کار جدید خانگی خود را راه اندازی کنید و درآمد میلیونی از طریق اینترنت در خانه داشته باشید.

عزیزان خیلی از بنده سوال میپرسن : آیا درآمد میلیونی از طریق اینترنت پاره وقت هستش و ما دانشجو هستیم و یا شاغل هستیم و وقت زیادی نداریم و آیا این پکیج زمان زیادی نیاز داره ؟ خیر کسب درآمد از اینترنت زمان زیادی نیاز نداره و در واقع کسب درآمد واقعی از اینترنت یک کار پاره وقت هستش و شغل دوم و مطمئن شما در خانه محسوب میشه پس نیاز به زمان زیادی در روز نداره و محدودیت مکانی و زمانی برای کسب درآمد هم برای شما ایجاد نمیکنه.

 معرفی محصول کسب درآمد از اینترنت بدون سرمایه :

1- راههای کسب درآمد از اینترنت در ایران :

کسب درآمد از طریق اینترنت شامل مجموعه روش های جدید می باشد که بصورت مستقل و بدون نیاز به یک مکان ثابت تجاری و بدون سرمایه درآمد واقعی خواهید داشت. کاربران اینترنت در ایران حدودا 30 میلیون نفر می باشند که روزانه از اینترنت استفاده می کنند و حدود 95 درصد این کاربران از اینترنت نه برای کسب درآمد بلکه برای تفریح و سرگرمی در خانه و محل کار از آن استفاده می کنند و 3 درصد از این 5 درصد هم تنها بفکر کسب درآمد میلیونی از طریق اینترنت هستند و دنبال راه های کسب درآمد مطمئن از طریق اینترنت می گردند و فقط 2 درصد از این افراد بصورت جدی بدون هیچ سرمایه اولیه از اینترنت درآمد میلیونی خود را در خانه راه اندازی کرده اند.

کسب درآمد از طریق اینترنت در خانه

یکی از راههای موفق کسب درآمد میلیونی از طریق اینترنت راه اندازی کار خانگی جدید برای کسب درآمد از طریق اینترنت در خانه است. ما برای شما بسته ای را آماده کرده ایم تا بتوانید با روش های آن از اینترنت درآمد مطمئن داشته باشید؛ اونم هرچقدر که دلتون بخواد. این بسته و سایر بسته های آموزشی کسب درآمد موجود در این سایت حاصل تجربات شخصی بنده بوده و می توانم با جرات اعلام کنم نمونه این مجموعه درآمد اینترنتی بدون سرمایه را در سایر فروشگاه های اینترنتی پیدا نخواهید کرد.

2- آموزش ساختن سایت و فروشگاه برای کسب درآمد از اینترنت :

در کسب درآمد اینترنتی جدیدی که من راه اندازی کردم هر شخص بدون محدودیت سنی ، شغلی ، تحصیلی و طبقه بندی حتی کسب تجربه خاصی می تواند صاحب یک فروشگاه واقعی در اینترنت با کلیه امکانات با درآمد میلیونی شود. حتما می پرسید داشتن یک فروشگاه هم مدیریت می خواد هم سرمایه زیاد و حتی اگر فروشگاه داشته باشم چیزی برای فروش و کسب درآمد ندارم. اما اصلا این طور نیست و ما این کار رو برای شما با هزینه ای بسیار بسیار و بدون سرمایه اولیه انجام دادیم. خب شما دوست دارید شما برای اینترنت کار کنید یا اینترنت برای شما کسب درآمد کند؟

تعجب کنید!

طی 5 سال فعالیتم در فضای اینترنت ایران به دو فاکتور اصلی راههای کسب درآمد مطمئن در خانه پی بردم:
1) حدود 35 درصد از کاربران علاقمند کسب درآمد از طریق اینترنت در خانه ، محصولی برای ارائه کردن نداشتند.
2) حدود 65 درصد کاربران علاقمند کسب درآمد از اینترنت سایت و امکانات و فضای مورد نظر را برای فروش محصولات خود نداشتند (فروشگاه)

کسب درآمد از طریق اینترنت در خانه

در کنار این مسائل مشکل راههای تبلیغاتی رایگان برای کسب درآمد از جمله مشکلی بود که کاربران اینترنتی در ایران برای ارائه خدمات خود با آن مواجه بودند. در سیستم کسب درآمد جدید با در اختیار قرار دادن راههای تبلیغاتی رایگان در سایت و بدون سرمایه در کمترین زمان ممکن به کسب درآمد واقعی میلیونی از طریق اینترنت آن هم در خانه هدایت خواهید شد.

این بود که تصمیم گرفتم راههای منحصر به فرد برای کسب درآمد از اینترنت را که مطمئن باشد را در ایران ارائه نمایم.

کسب درآمد از طریق اینترنت در خانه
«ما چیکار می کنیم؟»

در سیستم جدید کسب درآمد از طریق اینترنت ما فکر همه جا را کردیم.
کلیه افراد 10 تا 90 ساله می توانند عضو سیستم کسب درآمد از اینترنت باشند

شغلی اینترنتی بدون سرمایه برای کسب درآمد میلیونی از طریق اینترنت مخصوص:

دختر و پسر — پیر و جوان

و همه افراد جویای کار واقعی و مطمئن در ایران

همه در ایران باید آموزش راههای کسب درآمد از اینترنت رو داشته باشن

روال عملیات خرید و دانلود فایل کسب درآمد بدین شرح است که:

۱- پایین همین صفحه ثبت سفارش را انتخاب نمایید.

۲- اطلاعات پست الکترونیکی و مشخصات خود را تکمیل نمایید و خرید خود را نهایی کنید را انتخاب نمایید. ( تاکید و تعهد می شود اطلاعات شما نزد ثروت آفرین محفوظ خواهد ماند)

۳- در ادامه صفحه بعد (پرداخت آنلاین) اطلاعات درخواستی کارت بانکی خود را وارد نمایید و سپس عملیات پرداخت را انجام دهید.

۴- در این مرحله پس از پرداخت موفق لینک دانلود فایل برایتان نمایان می شود و می توانید فایل را دانلود کنید.

قابل ذکر است یک نسخه از فایل  به ایمیلتان ارسال می شود.

کسب در آمد از اینترنت

با تشکر فراوان

تهیه شده توسط تیم ثروت آفرین

46 دیدگاه

 1. این بسته کسب درآمد از اینترنت در خانه رو 5 روزه تهیه کردم با اینکه رشته من کشاورزی هست و هیچگونه اطلاعاتی از کامپیوتر و برنامه نویسی نداشتم تونستم سایت اینترنتی خودمو رو راه اندازی کردم و و دارم محصولاتم رو تهیه میکنم با اینکه این پکیج کسب درآمدی ارزون هست ولی بسیار عالیه خواستم ازتون تشکر کنم…

  • درود
   نظر لطف شماست خوشحالیم که توانستیم رضایت شما عزیزان را کسب کنیم به لطف شما عزیزان امیدواریم خدمات ارزشمندتری که در خور کسب و کار شما باشد ارائه نماییم و بتوانید درآمد اینترنتی واقعی در خانه را هر چه سریعتر شروع کنید. لطف شما دوستان گرامی نسبت به همکارانمان باعث ایجاد روحیه خدمتگذاری مضاعف خواهد شد.
   موفق باشید

 2. من محصولات کسب درآمد از اینترنت زیادی در این مورد خریداری کردم و محصول شما را تازه خریدم و تازه شروع به خوندن کردم واقعا پکیج کسب درامدی خوبیه با تشکر.

  • درود
   از اینکه محصول کسب درآمد از طریق اینترنت اینقدر مورد توجه قرار گرفته بسیار خرسندیم
   شاد و پیروز باشید

 3. میخواستم پکیج کسب درآمد از اینترنت در خانه رو تهیه کنم و میخواستم بدونم حدود چقدر میتوان در ماه درآمد کسب کرد؟

  • درود
   مقدار کسب درآمد در این سیستم نامحدود بوده و بستگی به میزان فعالیت و زمینه کاری شما در اینترنت دارد.

 4. رامین سخاوت پور

  با سلام
  این پکیج کسب درآمد از اینترنت روتهیه کردم بسیار عالیست ..

 5. سلام
  من هیچگونه اطلاعاتی از کامپیوتر ندارم و اگر این پکیج کسب درآمد از طریق اینترنت در خانه رو تهیه کنم آیا پشتیبانی هم برای اون در نظر گرفتین ؟

  • درود
   این پکیج کسب درآمد از اینترنت با توجه به قیمت ناچیز آن دارای پشتیبانی می باشد. ایمیل بخش پشتیبانی در داخل پکیج درج گردیده که بعد از ارسال ایمیل همکاران ما در اسرع وقت به شما راهنمایی لازم برای کسب اطلاعات را ارائه خواهند داد.
   شاد و پیروز باشید

 6. با سلام و احترام
  من خودم کارمند هستم اطلاعات زیادی از کامپیوتر ندارم راستش رو بخواین خودم هم از کار کارمندی واقعا خسته شدم و مدتی است به دنبال یک مغازه هستم که در جستجوی اینترنت به این بسته کسب درامدی برخوردم آیا می توان به این نوع کسب و کار بعنوان یک کار دائمی نگاه کرد چون واقعا قیمت این پکیج بسیار ناچیزه و با این مبلغ کم می شود به درآمد بالا در اینترنت رسید لطفا راهنمایی کنید؟

  • درود
   بسیاری از دوستانی که از این پکیج استفاده نمودند و سود بسیاری بالایی کسب کرده اند که حتی بیش از حقوق ماهانه چندین کارمند می باشد و بعد از راه اندازی و آشنایی لازم با این سیستم و استمرار در کار، فقط در مدت زمان یک هفته به این پول دست پیدا می کنند. کار کردن با این سیستم به شما اطمینان خاطر می دهد که میتوان در منزل با صرف زمانی کم درآمد بسیار بالا از اینترنت کسب کرد.
   شاد و پیروز باشید.

 7. من کسب درآمد از اینترنت شما را خریداری کردم بسیار جامع می باشد
  با تشکر

 8. سلام، منم 10 روز پیش خریدم خیلی خیلی خوب بود مخصوصا نحوه ایجاد سایت در محیط اینترنت که تونستم الان سایت خودم رو با مبلغ کمی بسازم. امیدوارم بتونم درآمد خوبی بدون سرمایه کسب کنم

  • درود
   از اینکه این بسته درآمد زایی از اینترنت مورد توجه شما قرار گرفته خوشحالیم.
   شاد و پیروز باشید

 9. من کتاب های زیادی در مورد کسب درآمد اینترنتی خریداری کردم آیا با این پکیج شما میتونم در مدت یک سال مثلا صد میلیون تومن بدست بیارم؟

  • درود
   بله امکان پذیر می باشد و به مداومت و تلاش شما بستگی دارد کسب درآمد در اینترنت بدون سرمایه در این سیستم هیچگونه حد و مرزی ندارد.
   شاد و پیروز باشید

 10. با سلام و عرض ادب
  من رشتم کامپیوتر گرایش نرم افزار هست این پکیج کسب درآمد اینترنتی رو امروز تهیه کردم با اینکه تازه شروع به خوندن کردم حیفم اومد این مطلب رو امروز ننویسم واقعا پکیجه عالیه تازه فهمیدم با اینکه رشتم کامپیوتره قبلا داشتم راه رو اشتباه می رفتم و تازه دنیای جدیدی بروم باز شد خواستم تشکر خودم رو از این طریق ابراز کنم..

  • درود
   این پکیج کسب درآمد از اینترنت بدون سرمایه در مدت زمان زیادی توسط تیم متخصص ما طراحی گردیده و از اینکه توانستیم توجه شما را که در این زمینه نیز تخصص دارید بدست بیاوریم خرسندیم.
   شاد باشید

 11. سلام
  همسرم در خانه هست و خودم در بیرون از منزل کار میکنم ایشون حدود 48 سالشه آیا در صورت خرید محصول میتونه این کار رو انجام بده و از این طریق در اینترنت درآمد کسب کنه و مناسب سن و سال ایشون هست ؟
  راهنمایی فرمایید

  • درود
   این محصول طوری طراحی شده که هیچگونه ارتباطی به سن و سال افراد ندارد و با هر سن و سالی میتوان از طریق این پکیج درآمد داشت و با آموزش های داده شده درآمد خوبی آن هم بدون سرمایه در اینترنت کسب نمود.
   شاد و پیروز باشید

 12. دانیال بخشنده

  این محصول رو از طریق اینترنت تهیه نمودم و محصول کسب درآمدی بسیار خوبیه خواستم تشکر کنم…..

 13. من هم تازه خریدم به بقیه هم توصیه خریدش رو می کنم .

 14. سلام خسته نباشین
  من این پکیج رو سه هفته پیش خریدم رشته من حسابداری هستش و از کامپیوتر چیز زیادی بلد نبودم اول فکر نمی کردم بتونم یه سایت که مدیریتش دست خودم باشه داشته باشم ولی این پکیج فوق العاده هستش تونستم سایت خودمو بسازم و شروع به درآمد زایی از طریق اینترنت کردم خواستم از شما و تیمتون تشکر کنم .

  • درود
   خوشحالیم که توانستیم این پکیج کسب درآمد از اینترنت در خانه را که حاصل تلاش شبانه روزی همکارانمان می باشد به شما عزیزان تقدیم کنیم و رضایت شما را جلب نماییم
   شاد و پیروز باشید

 15. درود
  محصولات جدید به زودی در سایت قرار داده خواهد شد
  موفق و موید باشید

 16. من میخوام بخرم اما زمینه فعالیت ندارم میشه راهنمایی کنید

  • درود
   میلاد عزیز برای کسب و کار در اینترنت تنها موضوعی که لازم و کافی می باشد پشتکار شماست افراد زیادی در این زمینه فعالیت می کنند که حتی کوچکترین دانشی در این زمینه ندارند. شما می توانید در بسیاری از زمینه ها فعالیت نمایید به عنوان نمونه فروش انواع محصولات فرهنگی،آموزشی،تجاری،ورزشی،درمانی و … که شامل تمامی مشاغل می باشد اما فراموش نکنید که فاکتور مهم و مورد نیاز عشق و علاقه شدید در خصوص زمینه کاری شما می باشد. در صورت وجود هرگونه سوال همکاران ما با کمال میل پاسخگوی شما خواهند بود تا بتوانید کسب درآمد از اینترنت را شروع کنید.
   شاد و پیروز باشید

   • مشکلم همین جاست خب این محصولات رو ازکجا بیارم که بفروشم؟
    من فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی هستم دنبال زمینه ایم که به رشتم بخوره ولی هیچ تجربه ای ندارم که چه کنم

    • درود
     بفرمایید رشته تحصیلی شما،زمینه کاری شما،علایق شما چیست تا راهنمایی لازم صورت پذیرد.
     بسیار خوب، شما بهترین زمینه شغلی را در تهیه پکیج های افزایش فروش محصول،بازاریابی،مدیریت مالی و … دارید و می توانید در این زمینه ها فعالیت بسیاری انجام دهید.
     حتی شما می توانید با شماره 33082719 تماس بگیرید و کسب تجربه کرده و در همین زمینه پکیج تهیه کنید و با سایت ثروت آفرین در زمینه تولید محصولات اینترنتی همکاری فرمایید.

    • خب الان یعنی دقیقش باید چه کنم پکیج های شما رو بخرم؟میشه توضیح بدین ممنون حاضرم همکاری کنم باهاتون فقط باید یادم بدید

     • پاسخ این دیدگاه به ایمیل شما ارسال گردید لطفا از همین طریق با ما در ارتباط باشید

    • بسیار خوب، شما بهترین زمینه شغلی کسب درآمد اینترنتی را در تهیه پکیج های افزایش فروش محصول،بازاریابی،مدیریت مالی و … دارید و می توانید در این زمینه ها فعالیت بسیاری انجام دهید و کسب و کار اینترنتی خوبی راه بیندازید.
     حتی شما می توانید با شماره ۳۳۰۸۲۷۱۹ تماس بگیرید و در همین زمینه پکیج کسب و کارتهیه کنید و با سایت ثروت آفرین در زمینه کسب و کار همکاری فرمایید.

 17. سلام خدمت مدیریت محترم سایت دیروز سوالی پرسیدم وشما جواب سوالمو فرستادین به ایمیلم یادم نبود ایمیلم رو حذف کردم ومتاسفانه نتونستم پاسختون رو دریافت کنم ممکنه بزرگواری کنید جوابمو به ایمیل جدیدم که وارد کردم بفرستید درضمن حاضرم باهاتون همکاری کنم فقط نمیدونم باید چه کنم میشه راهنمایی کنید.

  • درود
   پاسخ این دیدگاه در مورد کسب درآمد اینترنتی در خانه به ایمیل جدید شما ارسال گردید لطفا از همین طریق با ما در ارتباط باشید

 18. سلام خدمت شما من کلاسهای زیادی رفتم وهزینه های زیادی بابت انواع پکیج ها کرده ام،اما نه محصولی برای فروش دارم ونه میتونم توتلگرام و…دروغ وبزرگنمایی کنم تا فالوور بدست بیارم ایا واقعا این پکیج بدرد من میخوره؟بحث پولش نیست بحث تلف نکردن زمان.ممنون

  • درود
   با توجه به اینکه می فرمایید پکیج های کسب درآمد از اینترنت زیادی خریداری نموده اید باید عرض کنم این بستگی به خود شما دارد. افراد بسیاری در خصوص کسب وکار با ما در ارتباط هستند که با خرید پکیج های اینچنینی موفقیت های مالی بسیار خوبی کسب کرده اند البته برای این موضوع باید پشتکار داشته باشید و مطمئن باشید که به نتیجه خواهید رسید حتی بسیاری از افراد با شنیدن حتی یک جمله کسب و کار راه خود را پیدا خواهند نمود. ضمنا برای بررسی موضوع و راهنمایی بیشتر جهت کسب درآمد در خانه از طریق اینترنت ایمیلی برای شما ارسال گردیده است لطفا آن را مشاهده فرمایید.
   شاد و پیروز باشید.

 19. سلام این پکیج کسب درآمد از اینترنت قبلا قیمتش 8000 تومن بود چرا الان این پکیج کسب درآمد در خانه رو گرون کردید؟

  • درود
   قیمت این پکیج کسب درآمدی در مدت یکماه با تخفیف عرضه شد ولی با این حال با این قیمت این بسته کسب و کار در خانه نیز بسیار پایین تر از ارزش واقعی آن می باشد.
   شاد باشید

 20. نکات خوب و بسیار کاربردی در این محصول کسب درآمد از اینترنت اشاره شده که قبلا بهش اهیمت نمیدادم خیلی استفاده کردم تجربه خوبی برای کار در خانه کسب کردم و به دردم خورد. از شما و تیمتون تشکر میکنم

 21. سلام خسته نباشید

  آقا من این بسته کسب و کار رو هنوز نگرفتم و نمیدونم که بگیرم یا نه
  سوال من اینجاست که وقتی من بسته رو بگیرم دقیقا چی داخل بسته قرار داره
  و اینکه شما فقط به ما یاد میدین که چکار کنیم که کسب درآمد کنیم؟؟؟
  لطفا راهنمایی کنید
  من سنی ندارم و دوست دارم توی این زمینه اولین کسی باشم که توی سنم ایجاد شغل و کسب درآمد درست و حسابی میکنم
  ممنونم اگه جواب بدین

  • درود
   با توجه به نکته ای که فرمودید میخواهم تو این زمینه اولین کسی … باید خدمتتان عرض کنیم که این پکیج کسب درآمد از اینترنت بستری است مناسب برای کسانی که میخواهند خود کارآفرین باشند و در خانه درآمد داشته باشند. محتوای بسته شامل ابزارهای موردنیاز برای کسب درآمد از طریق اینترنت ، تولید محصولات ، راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، مراحل ایجاد سایت ، فروش محصول ، افزایش فروش جذب مشتری و … می باشد که نیاز شما را برای شروع یک کسب و کار اینترنتی کاملا برطرف خواهد کرد.
   لازم به ذکر است دوره ای جامع به نام دوره کارآفرینان هوشمند از طریق همین سایت ارائه می گردد که تمامی نیازهای راه اندازی کسب و کار اینترنتی از صفر تا صد را به صورت یکجا در کوتاهترین زمان در اختیار شما قرار خواهد داد که می توانید اطلاعات آن را از لینک زیر مشاهده فرمایید.
   دوره کارآفرینان هوشمند
   شاد و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *